Wycieczka całodniowa

Z Funchal do zaczarowanych tarasów i Porto do Moniz

Z Funchal do zaczarowanych tarasów i Porto do Moniz

Zaoszczędź nawet 10%

Od 240,32 zł 216,29 zł za osobę

Zanurz się w krajobraz północno-zachodniej Madery z malowniczymi tarasami samochodem 4x4. Popływaj w wulkanicznych basenach w Porto do Moniz lub przy czarnej plaży w Seixal. Przejdź przez las wawrzynowy (Laurissilva).

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski, francuski, portugalski, niemiecki, włoski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z Twojego hotelu w Funchal Odbiór z hoteli i pensjonatów znajdujących się poza Funchal łączy się z dodatkową opłatą: 5 EUR za osobę z portu, São Vicente, Machico, Santa Cruz, Ponta do Sol, Calheta, Ribeira Brava and Campanário 10 EUR za osobę z Caniçal, Porto Moniz, Santo da Serra i Ponta Delgada.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przemierz stare, malownicze drogi północno-zachodniego wybrzeża Madery
 • Wybierz się na 20-minutowy spacer przez las Laurissilva
 • Rozkoszuj się ciepłym morzem w Porto do Moniz lub Seixal
Pełny opis
Wyrusz z Funchal i pojedź samochodem z napędem na cztery koła w kierunku północno-zachodniego wybrzeża do Serra de Água, mijając przepiękny, zielony krajobraz. Podróżuj wzdłuż zapomnianych i zaczarowanych, starych dróg i zobacz, jak wygląda codzienne życie na wyspie. Udaj się do Encumeady, skąd wyrusza słynny szlak na najwyższy szczyt Madery. Przejdź przez las wawrzynowy Chão dos Louros i zachwyć się górami i dolinami Ginjas oraz Paul da Serra, gdzie widok z płaskowyżu zapiera dech w piersiach. Kontynuuj do Fanal środkiem lasu Laurissilva, a następnie do Porto do Moniz, znanego z naturalnych basenów. Jeśli pogoda pozwoli, popływaj w ciepłym morzu lub pojedź dalej do Seixal na słynną czarną, piaszczystą plażę. Zatrzymaj się na obiad (płatny na miejscu) w Seixal, po czym wyrusz do nadmorskiego miasteczka São Vicente. Na koniec udaj się w drogę powrotną do Funchal, aby zakończyć wycieczkę.
Wliczone w cenę
 • Miejscowy przewodnik
 • Odbiór i transport powrotny do hoteli i pensjonatów w Funchal (poza Funchal za dodatkową opłatą)
 • Obiad (opcjonalnie, 12 EUR)
 • Napiwki
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby mające problemy z plecami
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Wygodne ubrania
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,9 /5

na podstawie 665 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,8/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Pływanie w Porto Moniz było JEDYNYM powodem, dla którego zarezerwowaliśmy tę wycieczkę. Dlatego byliśmy bardzo rozczarowani, że powiedziano nam, że nie będziemy mieli czasu na wyjazd, zwłaszcza że nasz przewodnik powiedział nam wcześniej, że będziemy mieli tam 2 godziny. Jednak powiedział nam, że wie gdzieś lepiej… i miał rację!! Skalne baseny, które nas zabrał w Seixal, były cichsze, bardziej malownicze i również bezpłatne! Cieszymy się, że zabrał nas tutaj, zamiast poddać się temu, co myśleliśmy, że chcemy zrobić. Igor powiedział nam na początku wyprawy, że nie zatrudniono go z powodu wiedzy, ale umiejętności jazdy w terenie, i nie zawiódł. Stanie w Land Roverze podczas jazdy na górę było o wiele przyjemniejsze, niż się wydaje, a widoki na szczycie były oszałamiające. Powiedziano nam, że to jedyna firma, która wspięła się na górę z powodu zdradzieckich dróg. Igor był świetny, i tak wiedział o wszystkim, o co prosiliśmy, i był elastyczny w tym, co robiliśmy. Dodaj 15 innych godnych zd

Czytaj dalej

19 sierpnia 2021

Ta podróż była niesamowita, a wszystko dzięki Nelsonowi, najlepszemu przewodnikowi, jakiego kiedykolwiek mieliśmy! Więc proszę, jeśli to zrobisz, poproś o niego! Poświęci trochę czasu, aby zabrać Cię do najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych miejsc Madery, a nie typowych miejsc turystycznych! Poświęciliśmy nam czas na zrobienie zdjęć w każdym punkcie widokowym, który nam pokazał, zaprowadził nas do bardzo miłej i cichej restauracji z dobrym jedzeniem, a po południu do miejsca, w którym mogliśmy wypić ponchę! Nie pływaliśmy też w najbardziej zatłoczonych naturalnych basenach w Pt. Moniz, ale w bardziej „nieznanych”! Krajobraz, przejażdżka safari i jego umiejętności jazdy były również NAJLEPSZE! W sumie NIESAMOWITE doświadczenie! Dziękuję Nelson !!

Czytaj dalej

23 października 2020

The tour was amazing! Sadly the weather wasn’t the best, so the views weren’t as impressive as they could have been. The tour has changed a little since the description was written, because some roads got too dangerous. The off-road was so much fun and our Tour-Guide Igor was such a charismatic individual! Great pleasure to have gotten to know him. Bathing in Seixal was absolutely beautiful! (It’s worth waiting for Seixal to go swimming, Porto Moniz looks beautiful too but Seixal is even better!) Can only recommend.

Czytaj dalej

21 września 2021

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 59626