Wycieczka całodniowa

Wycieczka po wschodniej części Madery i spacer po lewadach

Wycieczka po wschodniej części Madery i spacer po lewadach

Od 207,43 zł za osobę

Ta popularna wycieczka obejmuje podziwianie widoków na góry i lasy na wschodzie Madery. Wycieczka odbywa się w języku, który wybierzesz i w nowoczesnym klimatyzowanym minibusie, w którym zmieści się od 8 do 14 osób plus przewodnik. Cena obejmuje lunch.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, francuski, niemiecki, portugalski, hiszpański
Usługa odbioru jest opcjonalna
Odbiór jest dostępny ze wszystkich hoteli w Funchal i Caniço. Odbiór z przystani dla wszystkich uczestników rejsu. Statek musi przybyć o godz. 8.00 lub wcześniej i odpłynąć o 17.00 lub później.
Prywatna grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz piękne wyroby wiklinowe w Camacha
 • Odwiedź trzeci pod względem wysokości szczyt wyspy - Pico do Arieiro
 • Udaj się na spacer po lewadach w lesie wawrzynowym Laurissilva w Ribeiro Frio
 • Zjedz smaczny lunch w słynnej restauracji Grutas do Faial
 • Spektakularny punkt widokowy Pico do Facho
 • Chatki w kształcie litery A w Santanie
Pełny opis
Ta wycieczka po wschodniej stronie Madery ma na celu pokazanie gościom, jak naprawdę jest to magiczne. Przyjdź i zachwyć się jego spektakularnym pięknem. Aby rozpocząć dzień, odbiór jest z hotelu od 8:00 do 9:00. Pierwszy przystanek będzie w punkcie widokowym nad Funchal. Jedź dalej do Camacha, słynącego z pięknych wytworów z wikliny, i zatrzymaj się, aby się rozejrzeć, a następnie wybierz się na malowniczą przejażdżkę do Poiso, gdzie znajduje się początek lasu Laurissilva. Następnie udaj się do majestatycznych widoków Pico do Arieiro. Pico do Arieiro to trzeci najwyższy szczyt na wyspie, mający 1818 metrów. Dalej jest to, co niektórzy uważają za najpiękniejsze miejsce na wyspie, Ribeiro Frio. Tutaj odwiedzisz farmę pstrągów i udasz się na spacer lewadą do Balcões. Po spacerze udaj się do Santany, aby zobaczyć słynne domki z ramą w kształcie litery A, a następnie kontynuuj wzdłuż północnej drogi przybrzeżnej do Faial. Zatrzymaj się na lunch w północnej części wyspy. Po obiedzie udaj się do wschodniej części wyspy, do słynnego punktu widokowego Pico do Facho. Stąd będziesz miał niesamowite widoki na Ponta de São Lourenco, Machico i lotnisko. W dobry dzień można zobaczyć Wyspy Desertas oraz Porto Santo, małą wyspę przylegającą do Madery. Ostatnim przystankiem będzie słynny punkt widokowy nad Machico. Wrócisz do Funchal o 17:00.
Wliczone w cenę
 • Posiłek składający się z 3 dań z napojami (tylko w przypadku wycieczek grupowych)
 • Butelka lokalnego wina i wody
 • Opłaty za wstęp do obszarów, gdzie znajdują się publiczne pływalnie itd.
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Odbiór jest dostępny ze wszystkich hoteli w Funchal i Caniço. Odbiór z przystani dla wszystkich uczestników rejsu. Statek musi przybyć o godz. 8.00 lub wcześniej i odpłynąć o 17.00 lub później.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Pomimo, że w Funchal może być ciepło w okresie zimowym, zabierz z sobą ciepłe ubrania, które będziesz mógł/mogła założyć podczas naszej wycieczki na większe wysokości.
 • Wycieczka trwa ok. 8 godzin.
 • Odbiór jest dostępny ze wszystkich hoteli w Funchal i Caniço.
 • Wycieczka rozpoczyna się między 8.00 i 9.00. Powrót przed godz. 17.00.
 • Do wyboru wycieczka w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika mówiącego w języku: angielskim, niemieckim, francuskim lub hiszpańskim.
 • Trasa wycieczki może ulec zmianie ze względu na nieprzewidziane okoliczności, takie jak ograniczenia ruchu i warunki pogodowe.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 549 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,6/5
 • Transport
  4,5/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

On Plus: we had enough time to explore: Pico do Arieiro, walk on Ribeiro Frio, Sao Laurenco and 2h in Santana. On big minus: there is nothing except church to see in Camach, lunch was bad and in other place: O Colmo instead of Grutas do Faila. Air condtion didn’t work in the end of bus. I was added to the portugal group and our guide talked 70% in portuguees and 30% in english.

Czytaj dalej

26 lipca 2021

Świetny dzień

Cały dzień zwiedzania gór i wschodniej części Madery. Nasz przewodnik, który również podwoił się jako nasz kierowca, był przyjazny i bardzo kompetentny, i zatrzymaliśmy się w wielu fascynujących miejscach, do których dostęp byłby bardzo trudny. Spacer po Levadzie był fajny, chociaż w mokre dni zaleca się mocne buty do chodzenia, a trzydaniowy lunch był wspaniały. Dobry stosunek jakości do ceny.

Czytaj dalej

10 listopada 2018

Santana na krótką wizytę, jak na zdjęciu powyżej, bardzo smutna

Budząc się wcześnie, aby obejść cały hotel, strata czasu 4 pasażerów, ponieważ wiele hoteli jeździ, na szczęście żaden pasażer nie chciał robić saneczkarstwa, nie mogę uwierzyć, gdybym chciał to zrobić, wszyscy byśmy mieli musieliśmy czekać, czas 4 spaceru jest zbyt długi, skoro mamy mniej czasu w SANTANA, o wiele ciekawie. Poza tym to zdjęcie powyżej, obiad był w środku, a szkoda, że mogliśmy zjeść obiad na tarasie ?? Na świeżym powietrzu ?? przystawką była zupa, czy latem to żart ?? Sałatka przyszła później z daniem głównym ,,, smutne, że nie dostaliśmy lokalnego posiłku, typowo z Madery ,,,,

Czytaj dalej

16 lipca 2018

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 15977