Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Atrakcja wodna

Wycieczka na zachód od Madery

Organizator atrakcji: secretmadeira lda

Wycieczka na zachód od Madery

Organizator atrakcji: secretmadeira lda

Od 130,90 zł za osobę

Poznaj Magestic West i podziwiaj wysokie grzbiety górskie opadające w doliny z wodospadami. Odwiedź stuletni las Laurisilva, naturalne baseny Porto Moniz i Câmara de Lobos.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
hiszpański, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, portugalski
Odbiór wliczony w cenę
Przed recepcją hotelową.
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 8

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz Cabo Girão, najwyższy klif morski w Europie
 • Podróżuj przez przełęcz Encumeada i punkt igły Plateau między południem a północą
 • Odkryj Las Laurowy z najstarszymi stuletnimi drzewami na wyspie
 • Popływaj w naturalnych basenach wulkanicznych w Porto Moniz
 • Podziwiaj wodospady wzdłuż drogi na północnym wybrzeżu
Pełny opis

Odkryj atrakcje pięknych krajobrazów i uroczych miast Madery podczas tej wycieczki z przewodnikiem w wygodnym pojeździe, z wliczonym w cenę odbiorem i dowozem. Zatrzymaj się w Camara de Lobos, Ribeira Brava i odwiedź wioskę São Vicente.

Po odebraniu z hotelu udaj się do Camara de Lobos, gdzie w latach 50. XX wieku Sir Winston Churchill namalował piękne krajobrazy. Przejazd prowadzi wzdłuż starych, wąskich dróg Estreito de Camara de Lobos, gdzie winorośle zostały wprowadzone po raz pierwszy i istnieją do dziś. Podziwiaj plantacje bananów i trzcinę cukrową na stromych tarasach, do których czasami trudno się dostać.

Odwiedź dumę Madery i Cabo Girão, najwyższy klif morski w Europie i drugi najwyższy na świecie. Odkryj zapierające dech w piersiach widoki na góry i morze oraz stare tarasy rolne, które są nadal posadzone. Następnie trasa schodzi do Ribeira Brava, zwiedzamy stare zabytki, w tym kościół. Kontynuuj przejazd do popularnego płaskiego płaskowyżu Paul da Serra Madeira na wysokości 1500 m n.p.m.

Rozkoszuj się pięknym widokiem na las laurowy przez małą zieloną Szkocję Madery, gdzie najstarsze drzewa laurowe i endemiczna roślinność, która rośnie i obejmuje długą dolinę Rabaçal, aż do doliny Porto Moniz, znanej latem z naturalnych basenów wulkanicznych. Spędź tam 2 godziny, a zimą 1 i pół godziny.

Po tym następuje przystanek na lunch lub lekką przekąskę (nie wliczone w cenę). Trasa kontynuuje wzdłuż północnego wybrzeża, gdzie widoczne są wodospady. Przejedź przez wioskę Seixal, dobrze znaną z czarnej naturalnej wulkanicznej plaży i tarasów winnych, która ciągnie się przez São Vicente. Doceń mały portugalski „Hawaj” ze względu na wysoką atrakcję fal zimą, a atrakcja surfingowa będzie eskortowana do przełęczy Encumeada, gdzie północ spotyka się z południem na wysokości 1007 metrów nad poziomem morza (ten przystanek będzie zależał od warunków pogodowych) .

Pod koniec wycieczki zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Wliczone w cenę
 • Wycieczka z przewodnikiem
 • Odbiór i dowóz z hoteli między Machico, Funchal, Ponta do Sol i Calheta
 • Odbiór i dowóz z hoteli między centrum Santa Cruz a Funchal
 • Miejsce spotkań dla gości rejsów wycieczkowych w muzeum CR7 lub terminalu portowym Porto Santo
 • Opłaty za wstęp do muzeów, basenów publicznych, WC
 • obiad, przekąski i napoje
 • Odbiór z hoteli w Machico Ribeira Brava, Ponta do Sol i Calheta (dodatkowa opłata dla każdej osoby) oraz odbiór w Calheta i Ponta do Sol musi mieć co najmniej 2 osoby
 • Odbiór i odbiór dla tych hoteli znajduje się w centrum lub blisko centrum?

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Przynieś ciepłą kurtkę, gdy temperatura jest zmienna
 • Zabierz stroje kąpielowe, gdy pozwala na to pogoda
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 530 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,8/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Zrobiłem trasę w połowie sierpnia i nie mogę w ogóle jej winić. Mogliśmy naprawdę zobaczyć wiele pięknych wysp i wszędzie mieliśmy wystarczająco dużo czasu na wszystko. Nasz przewodnik był zabawny i dużo nam opowiadał -> po niemiecku / angielsku / portugalsku. To absolutnie nie była trasa, w której musisz trzymać się napiętego harmonogramu -> więc nie miałeś ochoty na masową obróbkę. Wielka pochwała!! Stosunek jakości do ceny absolutnie spełniony!

Czytaj dalej

23 sierpnia 2022

Zrobiliśmy wycieczkę z przewodnikiem Carlosem, który mówi dobrze po francusku i który jest bardzo zabawny! Czasy na niektóre zajęcia mogą być trochę długie, ale ogólnie nam się podobało! Minibus jest wygodny, mała grupa jest świetna, aby zadawać pytania i unikać spóźniania się, a wszystko na liście widzieliśmy w dozwolonym czasie! Gorąco polecam, naprawdę się nie zawiodłem!

Czytaj dalej

16 sierpnia 2022

Ogólnie pozytywne doświadczenie, w ciągu zaledwie jednego dnia można zobaczyć połowę wyspy z przystankami w głównych krajach 20/30 minut. Wygodna usługa odbioru, bardzo blisko domu. Przyjazny przewodnik, bardzo miły i pomocny, opowiada o najważniejszych rzeczach wyspy. Jedyna rzecz, na której wycieczka nie jest zgodna z kolejnością miast wymienionych w opisie doświadczenia (wycieczka odbywa się w odwrotnej kolejności)

Czytaj dalej

10 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 102545