Z Funchal: Największe atrakcje zachodniego wybrzeża Madery

Z Funchal: Największe atrakcje zachodniego wybrzeża Madery

Od $35,23 za osobę

Odkryj główne atrakcje zachodniego wybrzeża Madery podczas 8-godzinnej wycieczki z Funchal. Podróżuj przez głębokie doliny i zobacz tradycyjne wioski rybackie. Podziwiaj malownicze widoki z platformy Cabo Girão. Zobacz baseny wulkaniczne w Porto Moniz.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 8 godz.
Godzina rozpoczęcia 08:30
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, francuski, niemiecki, portugalski, hiszpański
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór jest dostępny z wybranych hoteli w Funchal. Odbiór z hoteli położonych poza Funchal jest dodatkowo płatny.
Prywatna grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj urwisty krajobraz zachodniego i północnego wybrzeża Madery
 • Odwiedź Paul de Serra – jeden z największych rezerwatów przyrody na świecie
 • Zatrzymaj się na Cabo Girão – najwyższym klifie w Europie
 • Zobacz oba krańce wyspy z malowniczej przełęczy
 • Przemierz najwyższy płaskowyż Madery
Pełny opis
Ucieknij od zgiełku miasta Funchal i weź udział w całodniowej wycieczce po malowniczym zachodnim wybrzeżu Madery. Skorzystaj z odbioru z wybranych hoteli w Funchal i przejedź przez tradycyjną miejscowość rybacką o nazwie Câmara de Lobos. Następnie odwiedź platformę widokową na klifie Cabo Girão. Platforma ta usytuowana jest na wysokości 589 m i jest najwyżej położoną tego rodzaju platformą w Europie. Potem udaj się w kierunku miasta Ribeira Brava i podróżuj na północ przez głębokie i wąskie doliny Serra D'Água. Po dotarciu do punktu widokowego Encumeada położonego na szczycie doliny podziwiaj niesamowite widoki zarówno na południowe, jak i północne wybrzeże wyspy. Przekrocz przełęcz, z której rozciąga się widok na oba krańce Madery, i podróżuj w kierunku urwistego lecz malowniczego północnego wybrzeża, gdzie wysokie fale Atlantyku rozbijają się o klify. Przemierz najwyższy płaskowyż Madery i podziwiaj jeszcze bardziej spektakularne widoki. Następnie udaj się do miasta São Vicente położonego na północnym wybrzeżu Madery. Odwiedź malowniczą miejscowość Porto Moniz. Podczas około godzinnego postoju zjedz lunch i podziwiaj baseny powstałe w dawnych kraterach wulkanicznych. Potem udaj się do Paul da Serra – jednego z największych rezerwatów przyrody na świecie. Na koniec wróć do Funchal.
Wliczone w cenę
 • Odbiór z wybranych hoteli w Funchal
 • Wszystkie podatki i opłaty paliwowe
 • Lunch
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów klienci powinni zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 / 5

na podstawie 845 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4.7/5
 • Transport
  4.5/5
 • Jakość/cena
  4,7/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5
Sortuj wg

Najlepsza wycieczka z przewodnikiem po zachodniej stronie, z bardzo kompetentnym przewodnikiem, który spędził odpowiednią ilość czasu na przekazywaniu informacji. Na każdym przystanku mieliśmy odpowiedni czas na robienie zdjęć / poczęstunek itp. I nie czułem się popędzony. Gorąco polecam tę wycieczkę osobom, które chcą zobaczyć to, co najlepsze na zachodzie i które denerwują się, że same jeżdżą górskimi przełęczami. To oderwało wiele stresu od samodzielnego zorganizowania dnia i była to świetna wartość. Dziękuję Ci bardzo!

Czytaj dalej

17 stycznia 2020

To była dobra podróż - po drodze wiele fajnych stron. Plaża wulkaniczna była piękna, ale szkoda, że nie spędzamy tam więcej czasu, a mniej w sklepie z pamiątkami. Góry i baseny z lawą były piękne. Nie było potrzeby, aby kierowca / przewodnik był tak niegrzeczny, kiedy poprosiliśmy o siedzenie z przodu z powodu choroby samochodu. W samochodzie nie było nikogo innego, kiedy nas podwiózł i powiedział nam, że mogą być osoby niepełnosprawne, które chcą siedzieć z przodu i że wszyscy będą chcieli siedzieć z przodu, aby nie być uczciwym. Próbowaliśmy wyjaśnić, że oczywiście przeprowadzilibyśmy się, gdyby ktoś niepełnosprawny przyłączył się do podróży, ale za każdym razem, gdy próbowałem - niegrzecznie mi przerywał i nie pozwalał mi mówić - to naprawdę nie do przyjęcia. Był miły przez resztę podróży.

Czytaj dalej

30 listopada 2019

Nie mogłem się doczekać tej podróży i była jeszcze lepsza niż się spodziewałem. Poszliśmy koryta do gór i dolin, widok był niesamowity. Zatrzymywaliśmy się wiele razy, a nawet robiliśmy zdjęcie. Specjalne podziękowania dla Nuno, najlepszego przewodnika w historii. Wyjaśniając nam wszystkie małe i wszystkie ważne rzeczy. To była naprawdę piękna i przyjemna podróż. Warty tego! Jeszcze raz dziękuję

Czytaj dalej

10 listopada 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 61801