Madera: 3-godzinny rejs statkiem pirackim

Madera: 3-godzinny rejs statkiem pirackim

Od 174,98 zł za osobę

Zbudowana w 1998 roku Santa Maria de Colombo jest statkiem pirackim Madery, który stanowi idealną replikę okrętu Krzysztofa Kolumba. Wsiądź na pokład i poczuj, jak było odkryć wyspę jakieś 500 lat temu.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Popłyń wzdłuż wybrzeża Madery na pokładzie statku pirackiego
 • Wypatruj delfinów i waleni, które można zobaczyć przez cały rok
 • Spróbuj ciasta miodowego i wina Madera
Pełny opis
Wspaniała replika flagowego statku Krzysztofa Kolumba, Santa Maria, została zbudowana na wyspie Madera, w okresie od lipca 1997 do lipca 1998 roku, w wiosce rybackiej Camara de Lobos. Od czasu jej budowy tysiące ludzi płynęło pod żaglami, doświadczając czegoś więcej, niż zwykły rejs, o czym przekonasz się podczas tej 3-godzinnej przygody. Santa Maria de Colombo jest najczęściej fotografowanym statkiem na Maderze. Na pokładzie statku nakręcono wiele lokalnych i międzynarodowych filmów dokumentalnych, w tym dla programu Discovery Channel: „Wyprawa Kolumba". Ideą rejsu tą łodzią jest doświadczenie historii oraz zachwycanie się spektakularnymi widokami na południowe wybrzeże Madery. Oprócz pięknych krajobrazów masz również szansę zobaczyć delfiny i walenie. Statek zarzuci kotwicę przed majestatycznym klifem Cabo Girao – najwyższym klifem morskim w Europie. Jeśli chcesz, możesz popływać w ciepłej i krystalicznie czystej wodzie. Rejs na pokładzie Santa Marii oferuje szansę na doświadczenie wyprawy Krzysztofa Kolumba i wyobrażenie sobie, co on i jego załoga czuli, wyruszając w nieznane.
Wliczone w cenę
 • Rejs łodzią
 • Ciasto miodowe z Madery
 • Lampka wina Madera
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Przed statkiem Santa Maria de Colombo w głównym porcie Funchal

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • W miesiącach letnich weź ze sobą strój kąpielowy, krem z filtrem i ręcznik. W miesiącach zimowych weź ze sobą ciepłe okrycie.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 /5

  na podstawie 229 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Transport
   4,6/5
  • Jakość/cena
   4/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5
  • Jakość usług
   4,2/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Rejs uważam za bardzo udany. Pogoda była super. Widoki przecudne. udało nam się zobaczyć delfinki plamiste. Najbardziej z wycieczki był zadowolony mój mąż, który jest prawdziwym miłośnikiem przyrody. Trochę żałował, że nie udało nam się zobaczyć wielorybów, ale doszedł do wniosku, że może będziemy mieć więcej szczęścia następnym razem:). Warto też wspomnieć, że załoga statku Santa Maria była bardzo życzliwa i pomocna w udzielaniu informacji. Sam statek jest bardzo klimatyczny. Naprawdę warto wybrać się na taki rejs. Wrażenia są niezapomniane.

  Czytaj dalej

  25 stycznia 2020

  Bardzo relaksujące trzy godziny. Ograniczone informacje oferowane na pokładzie, ale kilka znaków gruntu zostało wskazanych i wyjaśnionych. Ciasto z winem i miodem Madera było miłym akcentem w połowie trasy. To był dobry sposób, aby zobaczyć Maderę z morza i zrobić to na reprodukcji Santa Maria stworzonej dla nieco bardziej wyjątkowych wrażeń.

  Czytaj dalej

  17 maja 2018

  We expected at least something to hear about Columbus, the ship or anything else. But it was just a ride. Also the price was 3 € more than at the place. Don't make the same mistake! And we bought our tickets and they called us it was already full so we had to rebook so I don't understand why the website allowed us to book, it's just chaotic.

  Czytaj dalej

  17 lipca 2021

  Przetłumacz
  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 55409