Atrakcja wodna

Funchal: rejs katamaranem z obserwacją delfinów i wielorybów

Organizator atrakcji: Catamaran Seaborn

Funchal: rejs katamaranem z obserwacją delfinów i wielorybów

Organizator atrakcji: Catamaran Seaborn

Od 142,66 zł za osobę

Naciesz się pięknem wybrzeża Madery z bezpiecznego i stabilnego katamaranu. Zobacz delfiny, wieloryby i żółwie pływające w kipieli morskiej. Udaj się na cypel Cabo Girão, gdzie latem możesz zanurkować z rurką.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, portugalski, francuski, niemiecki

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wypatruj delfinów, wielorybów i żółwi w ich naturalnym środowisku
 • Podziwiaj widok na wyspę rozciągający się znad morza
 • Eksploruj krystalicznie czyste wody przy cyplu Cabo Girão
 • Usiądź wygodnie na stabilnym i komfortowym katamaranie z drinkiem w ręku
Pełny opis

Zachwyć się naturalnym pięknem linii brzegowej Madery. Wypatruj flory i fauny morskiej w ramach tego rejsu katamaranem z miasta Funchal. Nurkuj z rurką wśród ławic srebrnych ryb, korzystając z wysokiej jakości sprzętu. Wypatruj delfinów, delektując się drinkiem zakupionym w działającym na pokładzie barze.

Zobacz delfiny, wieloryby i bawiące się ze sobą żółwie w ich naturalnym środowisku. Przez błękitne wody Madery przepływają różne gatunki ssaków morskich, zależnie od pory roku. Bez względu na to, czy przybywasz tu latem lub zimą, masz duże szanse zobaczyć jedno z tych niezwykłych stworzeń. Latem zatrzymaj się na kąpiel lub przyjrzyj się światu ukrytemu pod falami, korzystając z przygotowanego sprzętu do nurkowania z rurką. Zrelaksuj się na pokładzie, popijając orzeźwiającego drinka z pokładowego baru.

Wliczone w cenę
 • Rejs katamaranem w obie strony
 • Sprzęt do nurkowania z rurką (latem)
 • Usługi załogi
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Jedzenie i picie
 • Gwarantowane obserwacje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się z opiekunem w biurze organizatora atrakcji. Wypatruj tabliczki z napisem „Seaborn Catamaran” na terenie przystani Marina do Funchal.

Otwórz w Google Maps ⟶
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 1526 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,4/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Mieliśmy wspaniałe doświadczenie. Po około 20 minutach zobaczyliśmy delfiny i nie.. nie tylko kilka delfinów, ale około 50 delfinów! Pływali obok naszej łodzi przez około 10 minut. To było niesamowite! Następnie nasi przewodnicy szukali wieloryba i znaleźli go! Dwa wieloryby zobaczyliśmy z odległości 30 metrów. Przewodnicy pokazali nam później, jakiego rodzaju wieloryby i delfiny widzieliśmy, co było interesujące. Następnie udaliśmy się do fajnego miejsca, w którym ludzie mogliby pływać, jeśli chcieli. Po postoju wróciliśmy do portu. W sumie polecamy!

Czytaj dalej

4 września 2022

Podróż jest świetna, nawet jeśli nie widzisz żadnych zwierząt. Widzieliśmy delfiny, całkiem blisko łodzi. Ale od samego początku podróż była bardzo relaksująca, będąc na wodzie. Pamiętaj, że zwierzęta nie są gwarancją. Zarezerwowałbym ponownie po powrocie na Maderę. My też musieliśmy popływać, a temperatura wody była bardzo dobra, a widok delfinów jest ładny.

Czytaj dalej

27 sierpnia 2022

Zarezerwowano wycieczkę niemieckojęzyczną. Ale mówiono tylko po angielsku i portugalsku. Nie było zbyt wielu informacji. Przedstawiono jedynie arkusz informacyjny z odpowiednimi gatunkami delfinów. Ogólnie załoga mogła być bardziej przyjazna. Łódź była wygodna i całkiem wygodna. Toalety były bardzo trudno dostępne. Niestety ze względu na ograniczenia czasowe mogliśmy pływać tylko przez 5 minut. Brak sprzętu do nurkowania. Sama wycieczka jest fantastyczna, gdy jest ładna pogoda. Zarezerwowaliśmy kolejną wycieczkę z inną firmą. Byliśmy tym bardziej podekscytowani! Podobna łódź, ta sama wycieczka, super przyjazny zespół, mnóstwo informacji o zwierzętach i krajobrazie oraz łatwo dostępne toalety.

Czytaj dalej

27 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 210618