Fuerteventura
rekreacja

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Fuerteventura: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fuerteventura? Kliknij tutaj.

Fuerteventura: Co mówią inni?

Bardzo miła i kompetentna załoga, szczególnie podobało nam się traktowanie Graciano. Podróż była szybka i bezpieczna, w drodze powrotnej było dużo fal i statek dużo się poruszał, ale do portu dotarliśmy dobrze i szybko. Nie zastosowaliśmy się do rady, aby założyć wygodne buty, ponieważ pogubiliśmy się i był to duży błąd, ale i tak chodziliśmy po wysepce ... bajeczna, w 100% polecana.

Ta wędrówka na zachodnim wybrzeżu wyspy jest naprawdę fajna, ponieważ można tam zobaczyć wiele krajobrazów, które różnią się od siebie i są równie piękne! Z naszym przewodnikiem, który udziela nam wielu wyjaśnień, dzięki którym możemy nauczyć się kilku rzeczy. Dziękuję Ci !

Wycieczka jest wysoce zalecana! Atmosfera na pokładzie była świetna, przewodnicy zabawni i widzieliśmy dużo delfinów. Mieliśmy szczęście spotkać szkołę delfinów liczącą około 70 zwierząt, która towarzyszyła nam przez całą podróż. Wspaniałe doświadczenie!

Tyle zabawy, sama łódź jest piękna i uwielbialiśmy bawić się deskami wiosłowymi / kajakami. Urocza załoga łodzi, która była urocza i przyjazna! paella była smaczna i zawierała mnóstwo darmowych napojów! Absolutnie polecam ten wyjazd każdemu.

Znakomity szyper, wyszedł z siebie, aby moja rodzina świetnie się bawiła. Borja i Lisa (szyper i załoga) to zasługa firmy.