Wycieczka całodniowa

Fuerteventura: wycieczka panoramiczna

Fuerteventura: wycieczka panoramiczna

Od 275,80 zł za osobę

Odkryj Fuerteventurę podczas wycieczki w małej grupie. Wybierz się na „świętą górę” w Tindaya. Zatrzymaj się na kawę na tarasie Morro Velosa. Spaceruj po kanionie La Presa de la Peñita. Zobacz plażę z czarnym piaskiem w Ajuy i inne atrakcje.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski, francuski, włoski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z Twojego hotelu lub miejsca zakwaterowania.
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 8

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zapraszamy na relaksującą wizytę w centrum Fuerteventury
 • Personalizuj plan podróży według sugestii przewodnika oraz innych członków Twojej małej grupy
 • Zobacz niektóre z najpiękniejszych krajobrazów na Fuerteventurze
Pełny opis
Odkryj centrum Fuerteventury podczas tej panoramicznej wycieczki i trekkingu. Po odbiorze z hotelu pomiędzy 9.00 a 9.30 (dostępny z Corralejo, Lajares, Villaverde oraz Cotillo) weź udział w krótkim spotkaniu informacyjnym z kierowcą, który wyjaśni plan podróży i wysłucha sugestii uczestników. Podróżuj w małej, maksymalnie 8-osobowej grupie. Z Corralejo wybierz się w podróż przez centralną część Fuerteventury, mijając po drodze miasteczka La Oliva, Tindaya oraz Tefia. W Tindaya znajduje się Montaña de Tindaya (znana również jako „święta góra”). Zatrzymaj się na kawę na wspaniałym balkonie zaprojektowanym przez kanaryjskiego artystę Cesara Manrique. Naciesz oczy spektakularnymi widokami roztaczającymi się z Morro Velosa na północną część wyspy. Kontynuuj wycieczkę do La Presa de la Peñita i podziwiaj ogromny kanion z wysoką na 23 metry zaporą.  Zjedz lunch w mieście Pajara. Będziesz mieć godzinę, aby zdecydować, gdzie zjeść i odpocząć. Twój przewodnik może zaproponować kilka typowych i przystępnych cenowo miejsc. Po posiłku udaj się do nadmorskiej miejscowości Ajuy z pięknymi plażami z czarnego piasku i dużymi jaskiniami. Wybierz się tu na krótki spacer z możliwością odwiedzenia jaskiń podczas 40-minutowej przerwy.  Następnie, wsiądź z powrotem do autokaru i wybierz się do Costa Calma na południu wyspy. W rytm przypływów i odpływów, na zapierających dech w piersiach białych plażach formują się tu piękne laguny. W drodze powrotnej do Corralejo zatrzymaj się w parku narodowym Las Dunas i odkryj pustynię złożoną z ogromnych wydm łagodnie schodzących do krystalicznie czystych wód oceanu. Później wsiądź do Vana i wróć do punktu końcowego w Corralejo: Twojego hotelu.
Wliczone w cenę
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny (tylko z Corralejo, Lajares, Villaverde i Cotillo)
 • Woda butelkowana
 • Kierowca
 • Wycieczka piesza w niewielkiej grupie
 • Transport klimatyzowanym Vanem
 • Lunch
 • Odbiór z hotelu w centrum i na południu wyspy
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj o kremie do opalania, kapeluszu i aparacie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,9 /5

na podstawie 150 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,7/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo fajny sposób by złapać zarys Fuerteventura. Podczas jazdy nasz przewodnik Pepe zasypywał nas mnóstwem ciekawostek. Ponieważ lepiej rozumiem język francuski informację były w dwóch językach. Więcej podziwiania z samochodu, ale kilka miejsc, w których się zatrzymaliśmy przeciekawe. Restauracja pierwsza klasa i pyszne lokalne ryby. Gdyby skrócić przejazdy, pewnie można by było zobaczyć konkretnie niektóre miejsca, ale wtedy nie byłoby możliwe zobaczyć chociaż przez chwilę południa wyspy. Ludzie byli świetni. Jednym słowem polecam.

Czytaj dalej

2 lutego 2020

Doskonała całodzienna wycieczka

Ja i mój chłopak naprawdę podobała nam się ta mała grupowa wycieczka po wyspie z Lucą. Tego dnia było nas tylko 3. Luca był bardzo informacyjny i zatrzymał się w wielu miejscach. Dowiedzieliśmy się wiele o wyspie. Odbiór był na czas, a podróż trwała ponad 9 godzin, więc był to długi, ale wspaniały dzień. Polecam tę podróż, jeśli chcesz dowiedzieć się o wyspie i ją zobaczyć.

Czytaj dalej

8 września 2019

Doskonała wycieczka po wyspie

Dziękujemy Luci za cudowną wycieczkę po wyspie. Moja starsza matka była w stanie usiąść z przodu minibusa i tyle zobaczyć. Luca był troskliwy, dbał o nią i dbał o jej trasę. Luca jest niezwykle kompetentny i pasjonuje się dzieleniem swojej miłości do wyspy i wszystkiego, co ma do zaoferowania. Poleciłbym tę wycieczkę wszystkim. Nie będziesz zawiedziony. Przygotuj się na długi i męczący dzień, ale gwarantuję, że wiele się nauczysz w ciągu dnia.

Czytaj dalej

11 grudnia 2018

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 69197