Bilet wstępu

Oasis Wildlife Fuerteventura: bilet i przejażdżka wielbłądem

Oasis Wildlife Fuerteventura: bilet i przejażdżka wielbłądem

Od 158,59 zł za osobę

Zobacz florę i faunę z całego świata dzięki biletowi wstępu do Oasis Wildlife Fuerteventura. Obejrzyj pokazy na żywo i zobacz ptaki drapieżne, lwy morskie, gady oraz lemury. Odwiedź miejsce, w którym żyje ponad 3000 zwierząt.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz ponad 3000 zwierząt z 250 różnych gatunków
 • Obejrzyj pokazy na żywo z gadami, papugami, lwami morskimi i ptakami drapieżnymi
 • Zrób sobie zdjęcie z żyrafą lub lemurem
 • Odpręż się w restauracjach
Pełny opis
Udaj się do Oasis Wildlife Fuerteventura i zobacz najbardziej ekscytujące regiony świata. Odwiedź miejsce, które zwiększa szanse przetrwania ekosystemu w prawdziwej oazie. Obejrzyj niezwykłą faunę w różnych częściach parku i w jedynym ogrodzie botanicznym na wyspie. Zakochaj się w tropikalnych sukulentach i miejscowych roślinach.  Obejrzyj pokazy lwów morskich, gadów, ptaków drapieżnych i papug oraz pobaw się z lemurami i lwami morskimi w wodzie. Wybierz się do jednej z 3 restauracji i zjedz wyśmienity posiłek w niezwykłym otoczeniu. Przespaceruj się po parku i zobacz ponad 3000 zwierząt z 250 różnych gatunków. Weź udział w safari na wielbłądach w największym rezerwacie wielbłądów w Europie, zajrzyj w oczy lemurowi z Madagaskaru lub zrób sobie zdjęcie z przyjazną żyrafą.
Wliczone w cenę
 • Wstęp na 4 edukacyjne pokazy na żywo (z gadami, lwami morskimi, ptakami drapieżnymi i papugami)
 • Wstęp do ogrodu botanicznego
 • Posiłki i napoje w restauracjach parku
 • Atrakcje z lwami morskimi, lemurami i wielbłądami
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Cały park jest przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W miejscach, w których odbywają się pokazy ze zwierzętami, są zarezerwowane miejsca na wózki inwalidzkie. W razie potrzeby można także wypożyczyć elektryczny wózek inwalidzki.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 357 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,6/5
 • Transport
  3,8/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Zostaliśmy odebrani z sąsiedniego hotelu o godzinie 10 i byliśmy w drodze przez około 1 godzinę, ponieważ zbierali się również inni goście. Pracownicy w ogóle nie mogli sobie poradzić z kuponami. Zostały one sfotografowane, skopiowane numery, wydrukowane kartki papieru i wprowadzone do systemu. To wszystko zajmuje dużo czasu. Park jest dobrze rozplanowany i można zobaczyć inne zwierzęta niż w berlińskim zoo. Wycieczka na wielbłądzie zaszokowała nas. Zwierzęta wyglądały wyjątkowo fatalnie i musiały biegać z gośćmi od dupy do nosa. Następnie zwierzęta zostały zmienione i musiały czekać wiecznie kucając w rzędzie. Bez jedzenia, bez wody, nic. Nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Z drugiej strony wielbłądy w parku wydają się być super sprawne. Znowu szczęśliwi mogąc zaparkować, wielbłądy nigdy więcej nie torturują. Wszędzie są automaty z napojami. Woda 0,5 była dostępna tutaj za 1 euro. 17.30 była miejscem spotkania w drodze powrotnej.

Czytaj dalej

28 sierpnia 2020

Autobus odwiózł mnie na czas przed hotelem. Jazda była trochę długa, ponieważ odebrałeś innych uczestników z hotelu. Sam park był dobry. Karmienie żyraf było naprawdę miłe. Jazda na wielbłądach trwała 35 minut i była zupełnie innym doświadczeniem. Niestety nie przeczytałem programu, więc przegapiłem prawie wszystkie występy. Ale warto tam pojechać. Zwierzęta nie mają wiele miejsca do poruszania się, jak w Wilhelmie w Stuttgarcie.

Czytaj dalej

26 września 2019

To miłe, może nie tak ekscytujące, jak się wydaje reklama

Jazda na wielbłądach jest całkowicie bezpieczna, siedząc na krześle. Pojechaliśmy około 15 minut. Warto było doświadczyć, że nic nie może się równać z ruchem wielbłąda. Cóż, może, jak powiedziała nasza córka, jest to niewielki swobodny spadek na każdym kroku, jaki robi wielbłąd. Bardzo zabawne i dla mojego męża wrażliwego na choroby lokomocyjne to wystarczyło

Czytaj dalej

25 grudnia 2018

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 91839