Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Fuerteventura

Ta wyspa to idealne połączenie przygody i relaksu, a na tutejszych plażach słońce świeci przez cały rok.

Często zadawane pytania dotyczące: Fuerteventura

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Fuerteventura?

Na jakich wycieczkach w: Fuerteventura obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Fuerteventura: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fuerteventura? Kliknij tutaj.

Fuerteventura: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5520 opinii

Wycieczka jest tego warta. Wygodna usługa odbioru z hotelu, wiadomość przyszła wcześniej przez WhatsApp, kiedy zostaniesz odebrany. W porcie czeka na Ciebie naprawdę fajna ekipa. Zdjąć buty, założyć i zdjąć kamizelki ratunkowe do motorówki. Nasz przewodnik Maurizio był świetnym facetem. Bardzo zabawne i zabawne. Sama podróż łodzią motorową była tego warta. Różne przewodniki udzielają sobie nawzajem wskazówek, gdzie można zobaczyć delfiny. Więc mieliśmy szczęście zobaczyć delfiny. To było wspaniałe doświadczenie. W sumie bardzo godne polecenia!

Wycieczka była zdecydowanie tego warta. Spontanicznie zarezerwowane dzień wcześniej, wszystko działało dobrze. Czas odbioru z hotelu został ogłoszony za pośrednictwem WhatsApp, kierowca był tam na czas. Widzieliśmy tylko małą grupę 3-4 delfinów, lepiej niż wcale. Ale sama przejażdżka łodzią motorową była świetna. A w drodze powrotnej mojej 14-letniej córce pozwolono nawet jechać, prawie do portu. Była całkowicie szczęśliwa. Na pewno zarezerwujemy wycieczkę ponownie, gdy ponownie będziemy w okolicy.

Świetne wydanie! Wycieczka łodzią jest już warta objazdu, nawet jeśli nie widzisz żadnych delfinów. Mieliśmy szczęście, spotkaliśmy ich kilkanaście, przeszliśmy bardzo blisko łodzi :) Bardzo miła obsługa i szanująca środowisko morskie, polecam. Uważaj, aby nie zamienić tej wycieczki w masową turystykę dla dobra delfinów. Ostatecznie ponad 6 łodzi krążyło wokół tej samej małej grupy delfinów.

Pozytywne: 15 minut, że nie zdajesz sobie sprawy, przyjemny spacer, przewodnik lub pilot był przyjazny i uważny. Negatywne: we wskazaniach molo jest wskazane jako biuro, po przyjeździe „przewodnik” bardzo źle wskazał nam, gdzie to było. Szukamy go i jest poza portem. Powtarzam.

To było fantastyczne. Kapitanowie byli naprawdę mili i podczas wycieczki widzieliśmy wiele delfinów. Delfiny zbliżyły się do łodzi, a nawet miały ze sobą kilka dzieci.