Atrakcje i wycieczki
Fryburg, Niemcy

Fryburg, Niemcy – nasze najbardziej polecane atrakcje

Rust: Bilet wstępu do Europa-Park

1. Rust: Bilet wstępu do Europa-Park

Z ponad sześcioma milionami odwiedzających, Europa-Park jest zdecydowanie największym parkiem rozrywki w Niemczech i najczęściej odwiedzanym sezonowym parkiem rozrywki na świecie. Wyrusz w odkrywczą podróż przez różne europejskie obszary tematyczne i ciesz się ponad 100 atrakcjami. W Europa-Park możesz doświadczyć niezapomnianych skoków adrenaliny lub zrelaksować się w komfortowych warunkach. W austriackiej strefie tematycznej odwiedzający będą mogli w końcu doświadczyć popularnych rodzinnych atrakcji Alpine Coaster "Enzian" i "Tirol Log Flume" ponownie w 2024 roku. W sezonie 2024 będziesz mógł cieszyć się przejażdżką kolejką górską "Voltron Nevera powered by Rimac" w nowej chorwackiej strefie tematycznej. W bezpośrednim sąsiedztwie Europa-Park znajdziesz doświadczenie wirtualnej rzeczywistości YULLBE, w którym możesz zanurzyć się w kolejnych ekscytujących przygodach i podjąć ekscytujące wyzwania. Zarezerwuj bilet na YULLBE bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Freiburg: Gässle, Bächle i więcej - wycieczka po mieście

2. Freiburg: Gässle, Bächle i więcej - wycieczka po mieście

Poznaj malownicze i zielone miasto Fryburg podczas wspaniałej pieszej wycieczki po starym mieście. Zobacz słynny Freiburger Bächle, małe drogi wodne wzdłuż ulic i alejek oraz kręte alejki zwane Gässle, a także wiele kolorowych mozaik nad Renem, które nadają miastu charakterystyczną atmosferę. Udaj się na Minster Square z pięknymi centrami społeczności i świeckimi budynkami i zobacz tradycyjny targ rolniczy (rano), a także wiele kawiarni i pubów o nazwie Beizen. Rozpocznij swoją wycieczkę na placu ratuszowym, gdzie będzie na Ciebie czekał Twój przewodnik. Od samego początku zobaczysz, że ten plac szczyci się licznymi zabytkowymi budynkami. Stamtąd kontynuuj przez Kaiser-Joseph-Street, dawny wielki bulwar średniowiecznego Fryburga, i kieruj się w stronę Freiburg Minster, kulturalnego centrum historycznego starego miasta i wyjątkowego przykładu średniowiecznego gotyku. Odkryj dziwaczne gargulce, delikatną wieżę i kolorowy targ rolników na Minster Square. Poznaj niektóre z zabytków wokół imponującej katedry. Zobacz zabytkowy dom towarowy, Alte Wache, Haus zum schönen Eck i wiele innych. Kontynuuj wzdłuż Konviktstraßen, jednej z najpiękniejszych alejek we Fryburgu, aż dotrzesz do Handwerkerviertel.

Freiburg: piesza wycieczka po mieście z grillem Drag Queen Betty

3. Freiburg: piesza wycieczka po mieście z grillem Drag Queen Betty

Zwiedź Freiburg z nieoficjalną królową miasta, Betty BBQ. Znana drag queen ze Schwarzwaldu oprowadzi Cię po mieście i pokaże, że Freiburg to znacznie więcej niż słynna katedra we Fryburgu. Podczas pieszej wycieczki posłuchaj zabawnych anegdot z ekscytującego życia Betty BBQ i posłuchaj najnowszych miejskich plotek. Idąc, pozwól Betty BBQ poprowadzić Cię przez historię Freiburga i jego olśniewającą teraźniejszość.

Freiburg: Wycieczki z przewodnikiem po mieście z aktorami

4. Freiburg: Wycieczki z przewodnikiem po mieście z aktorami

Odkryj ciemną stronę historii Fryburga wraz z Cathariną Stadellmenin, wiedźmą z Fryburga. Lub podążaj za XVI-wieczną nierządnicą podczas spaceru po średniowiecznym mieście i dowiedz się więcej o najstarszym biznesie ludzkości. Zwiedzaj stare miasto Fryburga z jego małymi strumieniami, Gerichtslaube, czyli Starym Domem Sądowym, oraz średniowiecznymi bramami miejskimi. Podziwiaj okazały Rathausplatz i Adelhauser Klosterplatz. Ty wybierasz swojego przewodnika (choć obaj podążają tą samą trasą). Dołącz do zdesperowanej Cathariny Stadellmenin, wdowy po mistrzu ślusarskim Michaelu Bantzerze, w jej ostatniej podróży. Poznaj jej makabryczny los. Świadczyć. Powiedz wszystkim, że widziałeś "wiedźmę" na własne oczy. Lub: dołącz do nierządnicy i pozwól jej zapoznać Cię ze średniowiecznym Freiburgiem i wielką sztuką miłości. Dowiedz się wszystkiego o mieście i najstarszym zawodzie na świecie. Odkryj jej sekrety dotyczące jej zalotników, kata i innych łajdaków. Świetna zabawa gwarantowana w 100%.

Freiburg: najważniejsze samoobsługowe poszukiwanie skarbów i wycieczka

5. Freiburg: najważniejsze samoobsługowe poszukiwanie skarbów i wycieczka

Poznaj Freiburg we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Następnie odwiedzisz Bramę Marcina, Schwabentor, Muzeum Augustinera i Historyczną Halę Kupców. Skorzystaj ze wskazówek, aby znaleźć najlepsze zabytki i ukryte skarby miasta. Niesamowita trasa prowadzi do Freiburger Münster, Markthalle, Bertoldsbrunnen i Freiburger Bächle. Na koniec zakończysz wycieczkę w Neues Rathaus. Po drodze w każdej chwili możesz zatrzymać się na kawę lub przerwę. Spaceruj po malowniczych uliczkach i odkryj prawdziwy Fryburg podczas tej zabawnej wycieczki, pracując w zespole.

Angielska piesza wycieczka po historycznym Fryburgu.

6. Angielska piesza wycieczka po historycznym Fryburgu.

Spotkasz się z naszym kompetentnym przewodnikiem w wyznaczonym miejscu spotkania na Rathausplatz. Ciesz się krótkim spotkaniem i powitaniem przed wyruszeniem w podróż po tym fascynującym mieście. Twoja podróż rozpocznie się od krótkiej historii założenia Fryburga, a następnie będzie kontynuowana z niektórymi z jego kultowych postaci i rodowodu. Następnie wybierz się na spacer po historycznych rynkach Fryburga na Münsterplatz, poznając legendarne postacie i miejsca. Nasz spacer kontynuujemy przez Konviktstraße, najpiękniejszą ulicę we Fryburgu z kultowymi sklepami i galeriami sztuki; i prowadzi nas do Schwabentor, Bramy Kupieckiej. Następnie przejdziemy przez starą część biznesową Fryburga z ukrytą tajemnicą i kultowym placem. Nasza podróż kończy się w centrum Starego Miasta. Twój przewodnik może zasugerować dalsze działania, wskazówki dojazdu do następnego miejsca docelowego lub cokolwiek innego, czego potrzebujesz.

Freiburg: Veni, vidi, vino - wycieczka po winach i degustacja

7. Freiburg: Veni, vidi, vino - wycieczka po winach i degustacja

Witamy w Twojej przygodzie z winem we Fryburgu! Na naszej wędrówce winiarskiej po Freiburgu „Schlossberg” serwowane i degustowane będą doskonałe wina, a także będziesz cieszyć się zapierającym dech w piersiach panoramicznym widokiem na Freiburg i idylliczne otoczenie „Toskanii Niemiec”. Poznaj malowniczy Schlossberg, podczas gdy nasi doświadczeni przewodnicy opowiedzą Ci ekscytujące fakty na temat uprawy winorośli i oferowanych win. We współpracy z winiarnią Lena Flurbacher z „Ihringen am Kaiserstuhl” – jednego z najcieplejszych i najpiękniejszych miejsc w Niemczech pośrodku wygasłego wulkanu – degustujemy pięć wykwintnych win, które urzekają zmysły i zabierają nas w przyjemną podróż. Ta wycieczka z degustacją wina łączy radość z wina z fascynacją wędrówkami przyrodniczymi i faktami o Schlossberg - i oferuje niezapomniane wrażenia! Gdy wędrujemy wygodnie po zboczach Schlossberg, otwiera się przed nami imponujący widok: piękno Rheingraben, zwięzły Kaiserstuhl i majestatyczne Wogez oczarują nas. Ponieważ Freiburger Schlossberg znajduje się bezpośrednio na skraju starego miasta i centrum Fryburga, wędrówka po winach rozpoczyna się w centrum Fryburga, a kończy w innym punkcie w centrum Fryburga (stare miasto). Punkt początkowy i końcowy znajdują się zaledwie 3 minuty spacerem od hotelu.

Z Colmar: 3 wioski we Francji, Niemczech i Szwajcarii

8. Z Colmar: 3 wioski we Francji, Niemczech i Szwajcarii

Twoja przygoda w 3 krajach zaczyna się od odbioru z miejsca zakwaterowania w Colmar. W drodze do Niemiec miniesz ufortyfikowaną wioskę Neuf-Brisach, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z końca XVII wieku. Stamtąd pojedziesz do Niemiec i odwiedzisz Fryburg, jeden ze skarbów niemieckiego kraju związkowego Badenia-Wirtembergia. Przemierzaj ulice, które wydają się żywcem wyrwane z bajki, zwracając uwagę na kanały wodne biegnące wzdłuż chodników. Potem przejedziesz przez kolejną granicę w kierunku Bazylei w Szwajcarii. Podzielone na 2 części przez rzekę Ren, miasto ma wiele do zaoferowania, z malowniczymi mostami, wąskimi, krętymi uliczkami i wspaniałymi katedrami. Wędrując po średniowiecznym mieście Wielka Bazylea, szukaj unikalnych aspektów kulturowych miasta, które odróżniają je od innych szwajcarskich miast. Twoja jednodniowa wycieczka kończy się w prawdopodobnie najbardziej urokliwej i najpiękniejszej wiosce we Francji: Eguisheim. Położone na południe od Colmar miasto zatacza koncentryczne kręgi wokół centralnego placu. Dzięki ciasno upakowanym zabytkowym domom pomalowanym na jaskrawe kolory, osobliwym sklepikom i średniowiecznemu zamkowi niewiele jest na świecie wiosek, które tak naprawdę nawiązują do innej epoki. Po zakończeniu przygody z przekraczaniem granicy powrócisz do miejsca zakwaterowania w Colmar.

Freiburg: Scavenger Hunt i City Highlights Walking Tour

9. Freiburg: Scavenger Hunt i City Highlights Walking Tour

Poznaj Fryburg we własnym tempie podczas interaktywnej pieszej wycieczki po poszukiwaniu padlinożerców. Będziesz zwiedzać miasto pieszo i zdobywać punkty za rozwiązywanie różnych typów zadań: Znajdź zabytki: Będziesz korzystać ze wskazówek, aby znaleźć najlepsze zabytki i ukryte skarby w całym mieście. Funkcja mapy w aplikacji pomoże Ci tam dotrzeć. Rozwiąż pytania: Gdy już dotrzesz do miejsca, którego szukasz, zostaną Ci zadane pytania dotyczące widoku. W większości przypadków odpowiedzi są ukryte w znakach, obrazkach itp. Świetny i zabawny sposób na poznanie nowych rzeczy o mieście. Baw się dobrze: Podczas przygody możesz spodziewać się także ekscytujących zadań fotograficznych, które wymagają dużej kreatywności. Jeśli opanujesz migawki, zostaniesz nagrodzony punktami. Po drodze dotrzesz do niesamowitych miejsc, takich jak „Katedra Najświętszej Marii Panny”, „Nowy Ratusz”, „Mały strumyk” i wielu innych ekscytujących atrakcji w okolicy. Po zarezerwowaniu gry otrzymasz e-mail z kodem do gry zawierającym instrukcje dotyczące gry. Udaj się do „Colombischlössle” i użyj kodu, aby odblokować grę w aplikacji. Wycieczka kończy się przy synagodze Platz der alten. Doświadczenie nie jest ograniczone czasowo. Miasto można zwiedzać we własnym tempie i robić sobie przerwy. Po prostu pobierz aplikację Explorial, przejdź do punktu początkowego i możesz rozpocząć grę. Zwiedzanie trwa średnio około 1-2 godzin. „Katedra Najświętszej Marii Panny”, „Nowy Ratusz” i „Mały Potok”

Freiburg: Pub Crawl z przewodnikiem i drinkami

10. Freiburg: Pub Crawl z przewodnikiem i drinkami

Odkryj nocne życie Fryburga, uwielbianego przez mieszkańców za niesamowitą scenę klubową. Dołącz do swojego przewodnika w pełnej wrażeń podróży do najlepszych pubów i barów w okolicy. Wpraw się w imprezowy nastrój kieliszkiem powitalnym, a następnie dodaj energii piwem lub winem. Poznaj swojego przewodnika i wyrusz na tę ekscytującą nocną przygodę, podczas której poczujesz tętniącą życiem atmosferę śródmieścia Freiburga. Odwiedź pięć najpopularniejszych barów w okolicy i ciesz się różnorodnymi napojami alkoholowymi w cenie przez całą noc. Imprezuj całą noc z grupą podobnie myślących ludzi i zapomnij o swoich zmartwieniach. Zwiedzaj miasto nocą i zanurz się w lokalnym stylu życia. Pamiętaj, że to przeszukiwanie pubów jest prowadzone przez przewodnika po pubach, a nie (!) przez drag queen Betty BBQ.

Wszystkie atrakcje

Fryburg, Niemcy – nasze najbardziej polecane atrakcje

Rust: Bilet wstępu do Europa-Park

Rust: Bilet wstępu do Europa-Park

Z ponad sześcioma milionami odwiedzających, Europa-Park jest zdecydowanie największym parkiem rozrywki w Niemczech i najczęściej odwiedzanym sezonowym parkiem rozrywki na świecie. Wyrusz w odkrywczą podróż przez różne europejskie obszary tematyczne i ciesz się ponad 100 atrakcjami. W Europa-Park możesz doświadczyć niezapomnianych skoków adrenaliny lub zrelaksować się w komfortowych warunkach. W austriackiej strefie tematycznej odwiedzający będą mogli w końcu doświadczyć popularnych rodzinnych atrakcji Alpine Coaster "Enzian" i "Tirol Log Flume" ponownie w 2024 roku. W sezonie 2024 będziesz mógł cieszyć się przejażdżką kolejką górską "Voltron Nevera powered by Rimac" w nowej chorwackiej strefie tematycznej. W bezpośrednim sąsiedztwie Europa-Park znajdziesz doświadczenie wirtualnej rzeczywistości YULLBE, w którym możesz zanurzyć się w kolejnych ekscytujących przygodach i podjąć ekscytujące wyzwania. Zarezerwuj bilet na YULLBE bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Freiburg: Gässle, Bächle i więcej - wycieczka po mieście

Freiburg: Gässle, Bächle i więcej - wycieczka po mieście

Poznaj malownicze i zielone miasto Fryburg podczas wspaniałej pieszej wycieczki po starym mieście. Zobacz słynny Freiburger Bächle, małe drogi wodne wzdłuż ulic i alejek oraz kręte alejki zwane Gässle, a także wiele kolorowych mozaik nad Renem, które nadają miastu charakterystyczną atmosferę. Udaj się na Minster Square z pięknymi centrami społeczności i świeckimi budynkami i zobacz tradycyjny targ rolniczy (rano), a także wiele kawiarni i pubów o nazwie Beizen. Rozpocznij swoją wycieczkę na placu ratuszowym, gdzie będzie na Ciebie czekał Twój przewodnik. Od samego początku zobaczysz, że ten plac szczyci się licznymi zabytkowymi budynkami. Stamtąd kontynuuj przez Kaiser-Joseph-Street, dawny wielki bulwar średniowiecznego Fryburga, i kieruj się w stronę Freiburg Minster, kulturalnego centrum historycznego starego miasta i wyjątkowego przykładu średniowiecznego gotyku. Odkryj dziwaczne gargulce, delikatną wieżę i kolorowy targ rolników na Minster Square. Poznaj niektóre z zabytków wokół imponującej katedry. Zobacz zabytkowy dom towarowy, Alte Wache, Haus zum schönen Eck i wiele innych. Kontynuuj wzdłuż Konviktstraßen, jednej z najpiękniejszych alejek we Fryburgu, aż dotrzesz do Handwerkerviertel.

Freiburg: piesza wycieczka po mieście z grillem Drag Queen Betty

Freiburg: piesza wycieczka po mieście z grillem Drag Queen Betty

Zwiedź Freiburg z nieoficjalną królową miasta, Betty BBQ. Znana drag queen ze Schwarzwaldu oprowadzi Cię po mieście i pokaże, że Freiburg to znacznie więcej niż słynna katedra we Fryburgu. Podczas pieszej wycieczki posłuchaj zabawnych anegdot z ekscytującego życia Betty BBQ i posłuchaj najnowszych miejskich plotek. Idąc, pozwól Betty BBQ poprowadzić Cię przez historię Freiburga i jego olśniewającą teraźniejszość.

Freiburg: Wycieczki z przewodnikiem po mieście z aktorami

Freiburg: Wycieczki z przewodnikiem po mieście z aktorami

Odkryj ciemną stronę historii Fryburga wraz z Cathariną Stadellmenin, wiedźmą z Fryburga. Lub podążaj za XVI-wieczną nierządnicą podczas spaceru po średniowiecznym mieście i dowiedz się więcej o najstarszym biznesie ludzkości. Zwiedzaj stare miasto Fryburga z jego małymi strumieniami, Gerichtslaube, czyli Starym Domem Sądowym, oraz średniowiecznymi bramami miejskimi. Podziwiaj okazały Rathausplatz i Adelhauser Klosterplatz. Ty wybierasz swojego przewodnika (choć obaj podążają tą samą trasą). Dołącz do zdesperowanej Cathariny Stadellmenin, wdowy po mistrzu ślusarskim Michaelu Bantzerze, w jej ostatniej podróży. Poznaj jej makabryczny los. Świadczyć. Powiedz wszystkim, że widziałeś "wiedźmę" na własne oczy. Lub: dołącz do nierządnicy i pozwól jej zapoznać Cię ze średniowiecznym Freiburgiem i wielką sztuką miłości. Dowiedz się wszystkiego o mieście i najstarszym zawodzie na świecie. Odkryj jej sekrety dotyczące jej zalotników, kata i innych łajdaków. Świetna zabawa gwarantowana w 100%.

Freiburg: najważniejsze samoobsługowe poszukiwanie skarbów i wycieczka

Freiburg: najważniejsze samoobsługowe poszukiwanie skarbów i wycieczka

Poznaj Freiburg we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Następnie odwiedzisz Bramę Marcina, Schwabentor, Muzeum Augustinera i Historyczną Halę Kupców. Skorzystaj ze wskazówek, aby znaleźć najlepsze zabytki i ukryte skarby miasta. Niesamowita trasa prowadzi do Freiburger Münster, Markthalle, Bertoldsbrunnen i Freiburger Bächle. Na koniec zakończysz wycieczkę w Neues Rathaus. Po drodze w każdej chwili możesz zatrzymać się na kawę lub przerwę. Spaceruj po malowniczych uliczkach i odkryj prawdziwy Fryburg podczas tej zabawnej wycieczki, pracując w zespole.

Angielska piesza wycieczka po historycznym Fryburgu.

Angielska piesza wycieczka po historycznym Fryburgu.

Spotkasz się z naszym kompetentnym przewodnikiem w wyznaczonym miejscu spotkania na Rathausplatz. Ciesz się krótkim spotkaniem i powitaniem przed wyruszeniem w podróż po tym fascynującym mieście. Twoja podróż rozpocznie się od krótkiej historii założenia Fryburga, a następnie będzie kontynuowana z niektórymi z jego kultowych postaci i rodowodu. Następnie wybierz się na spacer po historycznych rynkach Fryburga na Münsterplatz, poznając legendarne postacie i miejsca. Nasz spacer kontynuujemy przez Konviktstraße, najpiękniejszą ulicę we Fryburgu z kultowymi sklepami i galeriami sztuki; i prowadzi nas do Schwabentor, Bramy Kupieckiej. Następnie przejdziemy przez starą część biznesową Fryburga z ukrytą tajemnicą i kultowym placem. Nasza podróż kończy się w centrum Starego Miasta. Twój przewodnik może zasugerować dalsze działania, wskazówki dojazdu do następnego miejsca docelowego lub cokolwiek innego, czego potrzebujesz.

Freiburg: Veni, vidi, vino - wycieczka po winach i degustacja

Freiburg: Veni, vidi, vino - wycieczka po winach i degustacja

Witamy w Twojej przygodzie z winem we Fryburgu! Na naszej wędrówce winiarskiej po Freiburgu „Schlossberg” serwowane i degustowane będą doskonałe wina, a także będziesz cieszyć się zapierającym dech w piersiach panoramicznym widokiem na Freiburg i idylliczne otoczenie „Toskanii Niemiec”. Poznaj malowniczy Schlossberg, podczas gdy nasi doświadczeni przewodnicy opowiedzą Ci ekscytujące fakty na temat uprawy winorośli i oferowanych win. We współpracy z winiarnią Lena Flurbacher z „Ihringen am Kaiserstuhl” – jednego z najcieplejszych i najpiękniejszych miejsc w Niemczech pośrodku wygasłego wulkanu – degustujemy pięć wykwintnych win, które urzekają zmysły i zabierają nas w przyjemną podróż. Ta wycieczka z degustacją wina łączy radość z wina z fascynacją wędrówkami przyrodniczymi i faktami o Schlossberg - i oferuje niezapomniane wrażenia! Gdy wędrujemy wygodnie po zboczach Schlossberg, otwiera się przed nami imponujący widok: piękno Rheingraben, zwięzły Kaiserstuhl i majestatyczne Wogez oczarują nas. Ponieważ Freiburger Schlossberg znajduje się bezpośrednio na skraju starego miasta i centrum Fryburga, wędrówka po winach rozpoczyna się w centrum Fryburga, a kończy w innym punkcie w centrum Fryburga (stare miasto). Punkt początkowy i końcowy znajdują się zaledwie 3 minuty spacerem od hotelu.

Z Colmar: 3 wioski we Francji, Niemczech i Szwajcarii

Z Colmar: 3 wioski we Francji, Niemczech i Szwajcarii

Twoja przygoda w 3 krajach zaczyna się od odbioru z miejsca zakwaterowania w Colmar. W drodze do Niemiec miniesz ufortyfikowaną wioskę Neuf-Brisach, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z końca XVII wieku. Stamtąd pojedziesz do Niemiec i odwiedzisz Fryburg, jeden ze skarbów niemieckiego kraju związkowego Badenia-Wirtembergia. Przemierzaj ulice, które wydają się żywcem wyrwane z bajki, zwracając uwagę na kanały wodne biegnące wzdłuż chodników. Potem przejedziesz przez kolejną granicę w kierunku Bazylei w Szwajcarii. Podzielone na 2 części przez rzekę Ren, miasto ma wiele do zaoferowania, z malowniczymi mostami, wąskimi, krętymi uliczkami i wspaniałymi katedrami. Wędrując po średniowiecznym mieście Wielka Bazylea, szukaj unikalnych aspektów kulturowych miasta, które odróżniają je od innych szwajcarskich miast. Twoja jednodniowa wycieczka kończy się w prawdopodobnie najbardziej urokliwej i najpiękniejszej wiosce we Francji: Eguisheim. Położone na południe od Colmar miasto zatacza koncentryczne kręgi wokół centralnego placu. Dzięki ciasno upakowanym zabytkowym domom pomalowanym na jaskrawe kolory, osobliwym sklepikom i średniowiecznemu zamkowi niewiele jest na świecie wiosek, które tak naprawdę nawiązują do innej epoki. Po zakończeniu przygody z przekraczaniem granicy powrócisz do miejsca zakwaterowania w Colmar.

Freiburg: Scavenger Hunt i City Highlights Walking Tour

Freiburg: Scavenger Hunt i City Highlights Walking Tour

Poznaj Fryburg we własnym tempie podczas interaktywnej pieszej wycieczki po poszukiwaniu padlinożerców. Będziesz zwiedzać miasto pieszo i zdobywać punkty za rozwiązywanie różnych typów zadań: Znajdź zabytki: Będziesz korzystać ze wskazówek, aby znaleźć najlepsze zabytki i ukryte skarby w całym mieście. Funkcja mapy w aplikacji pomoże Ci tam dotrzeć. Rozwiąż pytania: Gdy już dotrzesz do miejsca, którego szukasz, zostaną Ci zadane pytania dotyczące widoku. W większości przypadków odpowiedzi są ukryte w znakach, obrazkach itp. Świetny i zabawny sposób na poznanie nowych rzeczy o mieście. Baw się dobrze: Podczas przygody możesz spodziewać się także ekscytujących zadań fotograficznych, które wymagają dużej kreatywności. Jeśli opanujesz migawki, zostaniesz nagrodzony punktami. Po drodze dotrzesz do niesamowitych miejsc, takich jak „Katedra Najświętszej Marii Panny”, „Nowy Ratusz”, „Mały strumyk” i wielu innych ekscytujących atrakcji w okolicy. Po zarezerwowaniu gry otrzymasz e-mail z kodem do gry zawierającym instrukcje dotyczące gry. Udaj się do „Colombischlössle” i użyj kodu, aby odblokować grę w aplikacji. Wycieczka kończy się przy synagodze Platz der alten. Doświadczenie nie jest ograniczone czasowo. Miasto można zwiedzać we własnym tempie i robić sobie przerwy. Po prostu pobierz aplikację Explorial, przejdź do punktu początkowego i możesz rozpocząć grę. Zwiedzanie trwa średnio około 1-2 godzin. „Katedra Najświętszej Marii Panny”, „Nowy Ratusz” i „Mały Potok”

Freiburg: Pub Crawl z przewodnikiem i drinkami

Freiburg: Pub Crawl z przewodnikiem i drinkami

Odkryj nocne życie Fryburga, uwielbianego przez mieszkańców za niesamowitą scenę klubową. Dołącz do swojego przewodnika w pełnej wrażeń podróży do najlepszych pubów i barów w okolicy. Wpraw się w imprezowy nastrój kieliszkiem powitalnym, a następnie dodaj energii piwem lub winem. Poznaj swojego przewodnika i wyrusz na tę ekscytującą nocną przygodę, podczas której poczujesz tętniącą życiem atmosferę śródmieścia Freiburga. Odwiedź pięć najpopularniejszych barów w okolicy i ciesz się różnorodnymi napojami alkoholowymi w cenie przez całą noc. Imprezuj całą noc z grupą podobnie myślących ludzi i zapomnij o swoich zmartwieniach. Zwiedzaj miasto nocą i zanurz się w lokalnym stylu życia. Pamiętaj, że to przeszukiwanie pubów jest prowadzone przez przewodnika po pubach, a nie (!) przez drag queen Betty BBQ.

Często zadawane pytania dotyczące: Fryburg, Niemcy

Fryburg, Niemcy: Najciekawsze atrakcje

Fryburg, Niemcy: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Fryburg, Niemcy: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fryburg, Niemcy? Kliknij tutaj.

Fryburg, Niemcy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(2635 recenzji)

Nasz przewodnik był uroczy i bardzo kompetentny, ponieważ większość życia spędził w tym regionie. Wycieczka była dobrze zaplanowana i przyjemna. Nasz przewodnik wykonał imponującą robotę, komunikując się zarówno po francusku, jak i angielsku. Podobało mi się, że byliśmy małą grupą, tylko 5 gości. Region jest oszałamiający ze względu na zestawienie bardzo starej i bardzo nowej architektury.

To była najlepsza wycieczka! Didier był naszym przewodnikiem i sprawił, że dzień był dla nas idealny. Wszystko było zgodne z opisem (ale nawet lepsze) i gorąco polecamy tę jednodniową wycieczkę każdemu, kto chce jak najlepiej wykorzystać swój pobyt w Colmar. W rzeczywistości była to tak wspaniała wycieczka, że poprosiliśmy Didiera, aby był naszym przewodnikiem podczas kolejnej wycieczki!

Ja i moja rodzina byliśmy szczęśliwi i bawiliśmy się razem, ale nagle coś się stało, gdy byliśmy w grze (polo devenshi), maszyna zatrzymała się na 40 minut, a personel nie traktował nas dobrze, nikt nie nosił czasu przegraliśmy, czekając, aż maszyna zostanie naprawiona, więc nie mogliśmy grać w inne gry przed końcem czasu.

Atrakcje super, ale spodziewałam się więcej atrakcji ekstremalnych. Ogólnie bardzo przyjemnie, dużo zieleni a co za tym idzie cienia i dużo miejsc do odpoczynku ( ławeczki itp). Fajnie bo całość jest podzielona na kraje i różne w nich atrakcje związane z danym regionem.

Nie będziesz mógł wejść na więcej niż 5 przejazdów w ciągu dnia. kolejka oczekujących wynosiła dwie godziny na jedną grę.