Franklin Delano Roosevelt Memorial: bilety i wycieczki

Liczba znalezionych atrakcji: 30
Sortuj wg::

Franklin Delano Roosevelt Memorial: najlepsze atrakcje w pobliżu

Franklin Delano Roosevelt Memorial – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

DC: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Sightseeing Tour autobusem hop-on hop-off

DC: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Sightseeing Tour autobusem hop-on hop-off

Big Bus jest oficjalną preferowaną wycieczką Festiwalu Kwitnącej Wiśni. Nikt nie przybliży Cię do naturalnego piękna stolicy kraju. Odkryj wspaniałość stolicy kraju w wielkim stylu dzięki wycieczkom autobusowym hop-on hop-off. Dzięki zabawnemu i wciągającemu komentarzowi audio możesz usiąść wygodnie i zrelaksować się w piętrowym autobusie z otwartym dachem podczas podróży przez bogatą historię i codzienne życie Waszyngtonu. Zanurz się w najbardziej kultowych i historycznych miejscach pamięci, pomnikach i muzeach miasta. Wysiądź na dowolnym przystanku, aby zwiedzać w wolnym czasie. Wykorzystaj w pełni swój dzień dzięki elastyczności w planowaniu własnego planu zwiedzania. Wybierz jedną pełną pętlę, aby zobaczyć miasto lub wysiądź i zrób sobie zdjęcie z Abrahamem Lincolnem w Lincoln Memorial. Spójrz na Reflecting Pool przy pomniku Waszyngtona, tak jak zrobił to Martin Luther King Jr. wygłaszając przemówienie "I Have a Dream" z tego samego miejsca. Dzięki autobusom przyjeżdżającym regularnie przez cały dzień masz swobodę zwiedzania we własnym tempie. Doświadcz wszystkiego, co Waszyngton DC ma do zaoferowania, od Białego Domu po budynek Kapitolu Stanów Zjednoczonych i Capitol Hill po pomniki wojny koreańskiej i II wojny światowej, Cmentarz Narodowy Arlington oraz pomniki MLK i FDR wzdłuż pięknego basenu pływowego. Big Bus jest oficjalnym operatorem wycieczek po National Mall, zapewniając Ci najbliższy dostęp do światowej sławy, bezpłatnych muzeów, w tym Narodowego Muzeum Lotnictwa i Kosmonautyki, Smithsonian Museum of Natural History, Muzeum Historii Afroamerykańskiej, The Holocaust Memorial, National American-Indian History, National Portrait Gallery i wielu innych. Uzupełnij swoją przygodę z DC o 3-dniowy bilet i ciesz się malowniczym rejsem taksówką wodną Monuments po rzece Potomac między The Wharf i Georgetown. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki kultowych zabytków, w tym pomnika Jeffersona, pomnika Lincolna i pomnika Waszyngtona, z wygodnego, klimatyzowanego statku. Poznaj historyczną kolonialną dzielnicę Georgetown z brukowanymi uliczkami, uroczymi sklepami i wyjątkowymi restauracjami. Możesz też popłynąć taksówką wodną do Wharf, gdzie znajdują się modne restauracje, butiki, miejsca koncertowe i widoki na rzekę, a także łatwy dostęp do centrum DC i National Mall. Bilet jest ważny na podróż w jedną stronę w obu kierunkach.

Waszyngton: Nocna wycieczka trolejbusem po zabytkach

Waszyngton: Nocna wycieczka trolejbusem po zabytkach

Przyjrzyj się nocą oświetlonym najpopularniejszym zabytkom stolicy Stanów Zjednoczonych w ramach tej wycieczki trolejbusem z przewodnikiem. Trasa obejmuje ulice uczęszczane przez prezydentów. Wysiądź z trolejbusu na 3 przystankach, by samodzielnie zwiedzać miejsca pamięci i uwiecznić je na zdjęciach. Wsłuchaj się w ciekawy komentarz profesjonalnego przewodnika, który opowie Ci o bogatej historii Kapitolu Stanów Zjednoczonych. Wycieczka obejmuje następujące 3 przystanki: 1. Pomniki Martina Luthera Kinga i Franklina Delano Roosevelta 2. Pomnik Marine Corps War Memorial (pomnik stanowiący hołd m.in. dla uczestników bitwy o wyspę Iwo Jima) 3. Mauzoleum Lincolna, pomnik Weteranów Wojny w Wietnamie i pomnik Weteranów Wojny w Korei Poza przystankami przy wymienionych wyżej miejscach pamięci zobaczysz również spektakularny pomnik Waszyngtona, Biały Dom, obszar National Mall, budynki na Wzgórzu Kapitolińskim, pomnik Jeffersona, kompleks muzeów Smithsonian Institution i gmach Smithsonian Institution Building (Castle), siedziby Federalnego Biura Śledczego (FBI) i Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych oraz pomnik II Wojny Światowej.

Waszyngton, DC: Wycieczka Hop-On Hop-Off Trolley po mieście Old Town

Waszyngton, DC: Wycieczka Hop-On Hop-Off Trolley po mieście Old Town

Nazwany „Najlepszą wycieczką po Waszyngtonie” przez Washingtonian Magazine i jedną z 10 najlepszych tras typu hop-on hop-off na świecie przez Forbes, Old Town Trolley oferuje najbardziej wszechstronną wycieczkę po stolicy kraju. Zrelaksuj się, podczas gdy doświadczeni przewodnicy pomogą Ci odkryć piękno i majestat Waszyngtonu Ta popularna wycieczka obejmuje główne atrakcje Waszyngtonu, takie jak Pomnik Lincolna, Biały Dom, muzea Instytutu Smithsona i Pomnik Weterana Wietnamu. Doświadczeni przewodnicy dzielą się barwnymi anegdotami, humorystycznymi historiami i dobrze zbadanymi informacjami historycznymi. Uaktualnienie obejmuje wycieczkę trolejbusem po Cmentarzu Narodowym w Arlington, trwały hołd dla tych, którzy poświęcili swoje życie obronie narodu. Zostaniesz przetransportowany do niektórych z najbardziej znanych grobów i pomników. Przystanki tramwaju DC City Tour: 1. 1001 E. St. NW: Washington Welcome Center/Ford's Theatre/Peterson House 2. 1401 Pennsylvania Ave: Biały Dom/Centrum dla odwiedzających Biały Dom/Pomnik z I wojny światowej 3. 701 Constitution Ave NW: National Archives (West/East Gallery of the NGA, Navy Memorial) 4. 400 New Jersey Ave NW: Pomnik Amerykanów pochodzenia japońskiego/Hyatt Regency 5. 50 Massachusetts Ave NE: Union Station i Smithsonian Postal Museum 6. 1st St.NE: Kapitol Stanów Zjednoczonych (Ogrody Botaniczne, Sąd Najwyższy i Biblioteka Kongresu) 7. 600 Independence Ave SW: Muzeum Lotnictwa/Kosmosu, Muzeum Indian Amerykańskich/Pomnik Eisenhowera 8. Maine Ave SW przy 9th St. SW: The Wharf 9. 700 L'Enfant Plaza SW: Międzynarodowe Muzeum Szpiegów 10. 1398 Independence Ave SW: Washington Monument, Smithsonian Museums and Castle, Holocaust Memorial Museum 11. 16 E Basin Dr SW: Jefferson Memorial/George Mason Memorial 12. 1964 Independence Ave SW: Pomnik Franklina D. Roosevelta / Pomnik Martina Luthera Kinga Jr. 13. 2 Lincoln Memorial Cir. NW: Pomnik Lincolna / Pomnik Weteranów Wietnamu / Pomnik Weteranów Wojny Koreańskiej / Pomnik II Wojny Światowej 14. 1400 Constitution Ave NW: Narodowe Muzeum Historii Ameryki/Narodowe Muzeum Historii i Kultury Afroamerykanów/Narodowe Muzeum Historii Naturalnej 15. 800 F St. NW: National Portrait Gallery/American Art Museum (tymczasowo zamknięte z powodu targu świątecznego) Przystanki wózka cmentarnego w Arlington: • Cmentarz Narodowy w Arlington • Grób Prezydenta Johna F. Kennedy'ego • Pomnik Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych • Johna J. Pershinga • Grób Nieznanego Żołnierza • Dom w Arlington • Pomnik wojenny Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych Iwo Jima • Korty kolumbarium w Arlington Niche Wall

Waszyngton DC: Wycieczka autobusowa do najważniejszych atrakcji stolicy

Waszyngton DC: Wycieczka autobusowa do najważniejszych atrakcji stolicy

Wykorzystaj czas spędzony w stolicy dzięki tej krótkiej wycieczce po Waszyngtonie. Wsiądź do jednego z luksusowych autobusów przy Pomniku Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, zanim przejedziesz obok archiwów narodowych do Kapitolu. Niech Twój przewodnik przedstawi Ci podstawowe informacje, od oryginalnej Deklaracji Niepodległości po Konstytucję i Kartę Praw. Podziwiaj niesamowite widoki na dwukilometrowe Muzeum Smithsona i imponujący pomnik Waszyngtona, który jest najwyższą wolnostojącą kamienną budowlą na świecie. Będziesz miał okazję rozprostować nogi, zatrzymując się przy Białym Domu i Pomniku Lincolna, gdzie możesz wspiąć się po schodach, aby zobaczyć słynną statuę 16. prezydenta Ameryki. Następnie wybierz się na pouczający spacer z przewodnikiem po pięknym pomniku II wojny światowej. Wycieczka odbywa się w pętli od Pomnika Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, zatrzymując się w niezapomnianych miejscach, takich jak Pomnik Wietnamu, Kapitol Stanów Zjednoczonych i Pomnik Lincolna. Doświadczony przewodnik wyjaśni każdy istotny szczegół każdego pomnika i pomnika oraz zapewni najbardziej wszechstronne i intymne doświadczenie, jakie DC ma do zaoferowania. Podziwiaj wiele muzeów Smithsonian, National Mall, Freedom Plaza i wiele więcej z pokładu autobusu. Następnie poznaj historię Białego Domu, Kapitolu, Pomnika FDR i Pomnika Martina Luthera Kinga podczas krótkich spacerów z przewodnikiem.

Waszyngton, DC: Całodniowa wycieczka z rejsem po malowniczej rzece

Waszyngton, DC: Całodniowa wycieczka z rejsem po malowniczej rzece

Odkryj wszystkie uroki Waszyngtonu podczas tej jednodniowej wycieczki po mieście, odwiedzając takie miejsca, jak Biały Dom, budynek Kapitolu i pomnik Thomasa Jeffersona. Wsiądź do swojego wspaniałego, klimatyzowanego, panoramicznego autobusu pod pomnikiem marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Udaj się do wszystkich głównych atrakcji regularnych wycieczek krajoznawczych i ciesz się przerwą na lunch oraz możliwością podróżowania przez basen pływowy. Poznaj niektóre z najbardziej fascynujących zabytków w USA, w tym Biały Dom, budynek Kapitolu i Archiwa Narodowe, a także zapierające dech w piersiach pomniki Thomasa Jeffersona i Franklina Roosevelta. Po obiedzie lato to okazja na przejażdżkę łodzią po Georgetown i DC Waterfront. Zimą ta wycieczka autobusowa po Waszyngtonie kończy się wizytą w Pentagonie i kilku innych fascynujących pomnikach wojennych. W cenę wycieczki wliczony jest rejs statkiem, a latem turyści będą mieli możliwość wykupienia obiadu w jednej z kilku nadbrzeżnych restauracji. Podczas wycieczki ucz się od przewodnika na żywo, który wyskakuje z Tobą z autobusu, aby zapewnić intymne i spersonalizowane wrażenia z każdej atrakcji. Twój przewodnik poinformuje Cię o ważnych szczegółach każdego pomnika. Od kwietnia do października pooddychaj świeżym powietrzem podczas godzinnego rejsu po rzece Potomac. Pełny plan tej wycieczki obejmuje: • Pomnik Jeffersona • Budynek Kapitolu Stanów Zjednoczonych • Memoriał FDR • Pomnik II Wojny Światowej • Pomnik Iwo Jimy • Pomnik Wietnamu • Pomnik Martina Luthera Kinga • Upamiętnienie Lincolna • Biały Dom

Nocna wycieczka rowerowa po zabytkach Waszyngtonu

Nocna wycieczka rowerowa po zabytkach Waszyngtonu

Zwiedź najważniejsze zabytki Waszyngtonu na rowerze podczas wycieczki z przewodnikiem po zmroku. Ciesz się stolicą Ameryki nocą, gdy powietrze jest chłodniejsze, a pomniki są wolne od tłumów. Gdy nad miastem zapada zmierzch, pomniki i zabytki są wspaniale oświetlone. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez National Mall i wokół Tidal Basin. Odwiedzisz: Pomnik Waszyngtona, pomniki z II wojny światowej, wojny koreańskiej i wojny w Wietnamie, pomnik Lincolna, pomnik Martina Luthera Kinga, pomnik FDR i pomnik Jeffersona. Po drodze będziesz miał okazję dowiedzieć się o każdym z zabytków, a także kilka minut na spacer po pomnikach i poznanie ich na piechotę. Będziesz mieć również widok na oświetlony Biały Dom i trawnik, na którym ląduje prezydencki helikopter. Ta około 4-milowa przejażdżka jest oceniana jako łatwa, obejmująca głównie płaski teren. Wszyscy uczestnicy są wyposażeni w kamizelki odblaskowe i światła bezpieczeństwa.

Waszyngton DC: Całodniowa wycieczka po zabytkach Waszyngtonu

Waszyngton DC: Całodniowa wycieczka po zabytkach Waszyngtonu

Wsiądź do klimatyzowanego autobusu, który zabierze Cię po Waszyngtonie — idealne dla osób, które odwiedzają witrynę po raz pierwszy lub chcą jak najlepiej wykorzystać swój dzień. Podczas wycieczki przewodnik opowie Ci, jak wygląda życie w Waszyngtonie i jak wygląda jego ekscytująca historyczna przeszłość. Zatrzymaj się na robienie zdjęć w Kapitolu i Białym Domu. Poznaj pomnik II wojny światowej, pomnik Franklina D. Roosevelta, pomnik Martina Luthera Kinga Jr., pomnik Lincolna, pomnik wojny w Wietnamie i wiele innych. Z autobusu lub łodzi zobacz Archiwa Narodowe, National Mall, liczne muzea Smithsonian, Jefferson Memorial, Pentagon , Kennedy Center i wiele więcej. Przerwij dzień przerwą na lunch w DC Wharf lub Georgetown w chłodniejszych miesiącach lub rejs po rzece Potomac w cieplejszych miesiącach.

Półdniowa wycieczka po najważniejszych zabytkach Waszyngtonu

Półdniowa wycieczka po najważniejszych zabytkach Waszyngtonu

Waszyngton prezentuje jedne z najbardziej majestatycznych pomników i pomników w Ameryce. Mając tak wiele do zobaczenia, ta wycieczka autokarowa jest świetną opcją orientacyjną, szczególnie dla tych, którzy mają mało czasu. Dostosowana do zaoferowania historycznej podróży przez bogate dziedzictwo Stanów Zjednoczonych, wycieczka jest szybkim i skutecznym sposobem na poznanie historii stolicy. Przejedź obok najważniejszych zabytków, muzeów i atrakcji, aby przeżyć historię Ameryki podczas 3-godzinnej wycieczki. Podczas wycieczki zatrzymasz się przy następujących pomnikach i pomnikach, aby zrobić zdjęcia: • Kapitol Stanów Zjednoczonych (tylko z zewnątrz i tylko przystanek na zdjęcia) • Biały Dom (tylko z zewnątrz i tylko przystanek na zdjęcia) • Pomnik II wojny światowej • Memoriał Martina Luthera Kinga Jr • Koreański Memoriał • Pomnik Wietnamu • Pomnik Wietnamskich Kobiet • Pomnik Lincolna (wycieczka kończy się przy tym pomniku)

Waszyngton DC: 6-godzinna wycieczka krajoznawcza

Waszyngton DC: 6-godzinna wycieczka krajoznawcza

Waszyngton ma tak wiele zabytków, że zwiedzanie może być oszałamiające. Ale podczas tej wycieczki autobusowej z przewodnikiem przewodnicy zabiorą Cię z bliska do cennych zabytków, podczas gdy doświadczeni kierowcy poruszają się po Waszyngtonie. Poznaj historię i poznaj ważne fakty ze swoim przewodnikiem podczas całej wycieczki i miej szansę wysiąść na każdym z następujących przystanków, aby zrobić zdjęcia i przyjrzeć się bliżej: • Kapitol Stanów Zjednoczonych (tylko z zewnątrz) • Biały Dom (tylko na zewnątrz) • Memoriał Martina Luthera Kinga Jr • Pomnik Franklina Delano Roosevelta • Koreański Memoriał • Pomnik Wietnamu • Pomnik Wietnamskich Kobiet • Pomnik II Wojny Światowej • Pomnik Iwo Jimy (Memoriał Korpusu Piechoty Morskiej) • Rejs po rzece Potomac (w cenie od 25 marca do 15 października. Gdy łódź nie kursuje, pomnik Jeffersona zostanie dodany jako przystanek). • Upamiętnienie Lincolna

Waszyngton, DC: Wycieczka po cmentarzu Arlington i miejscach pamięci

Waszyngton, DC: Wycieczka po cmentarzu Arlington i miejscach pamięci

Dołącz do nas podczas tej 2-godzinnej wycieczki, która rozpoczyna się od Cmentarza Narodowego Arlington, a następnie zobacz niektóre z najbardziej znanych zabytków Waszyngtonu. Ciesz się naszym 120-minutowym spacerem po Cmentarzu Narodowym Arlington i odwiedź grób Johna F. Kennedy'ego, Grób Nieznanego Żołnierza i zmianę warty. Jest to piesza wycieczka po cmentarzu, więc ubierz się odpowiednio w wygodne buty do chodzenia i odpowiednio do pogody. Twoja wizyta może być gorąca w letnie dni lub zimna w zimie. Wycieczka nie jest zalecana dla osób niepełnosprawnych lub z zaburzeniami zdrowotnymi. Harmonogram wycieczek odbywa się rano i po południu od wtorku do niedzieli 10:00-12:00, 13:00-15:00

Waszyngton, DC: Najciekawsze atrakcje

Franklin Delano Roosevelt Memorial: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Franklin Delano Roosevelt Memorial: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Franklin Delano Roosevelt Memorial? Kliknij tutaj.

Franklin Delano Roosevelt Memorial: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(2598 recenzji)

Poranny proces był przyjemny i dokładnie taki, jak w reklamie - Big Bus był punktualnie na punkcie startowym 700 L'Enfant Plaza SW. Kierowcy autobusów i asystenci byli przyjaźni i dali ci wkładki douszne do podłączenia i słuchania historii o każdym punkcie orientacyjnym. Możesz wysiąść z Big Busa na dowolnym przystanku autobusowym, aby pospacerować, a następnie złapać go ponownie na różnych przystankach autobusowych lub zostać na całej trasie (jeśli jest za zimno lub jesteś zmęczony).

Wygodne przystanki. byli w stanie złapać dowolny autobus na dowolnym przystanku. Nie trzeba było iść do Welcome Center, aby rozpocząć. Kierowca nie dostarczył wystarczających informacji o tym, do którego sopu przyjeżdżasz i ryzykujesz wysiadanie na niewłaściwym przystanku. Autobusy miały dużo miejsc, ale schody były trudne do pokonania dla tych z nas, którzy mieli słabe kolana i biodra. Ogólnie bardzo dobry sposób na dotarcie do przystanków, które chcieliśmy zobaczyć.

Ogólne doświadczenie było świetne. Kiedy zostaliśmy wysadzeni w Białym Domu, było tak wiele zamknięć dróg i objazdów, aby się tam dostać, że zapomnieliśmy, gdzie mamy jechać na przystanek autobusowy. Wędrowaliśmy przez 2 godziny iw końcu go znaleźliśmy, ponieważ nie był to znak popularny. Poza tym świetnie się bawiliśmy