Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Frankfurt

Dzięki wieżowcom i starówce to zróżnicowane miasto łączy banki i wielki biznes z kulturą i tradycją.

Często zadawane pytania dotyczące: Frankfurt

Na jakich wycieczkach w: Frankfurt obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Frankfurt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Frankfurt? Kliknij tutaj.

Frankfurt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2965 opinii

Wycieczka ma doskonały stosunek jakości do ceny. Bardzo podobało nam się pływanie po panoramie przez 100 minut w ciepłe letnie popołudnie. Dlatego pełne gwiazdy. ALE: Byliśmy na tzw. „spotkaniu” 45 minut przed startem, szukając osoby lub znaku GetYour Guide. W końcu ustawiliśmy się w kolejce przy kasie firmy przewozowej Primus, gdzie bez wahania kupon został wymieniony na bilet. Gdyby przewodnik GetYuor poinformował o tym wcześniej, zaoszczędziliby nam wielu poszukiwań i czekania. Na samej łodzi można było napić się napojów i jedzenia, ale tylko wtedy, gdy samemu kupisz je w barze. Ale potem tęsknisz za komentarzem na temat zwiedzania. Większość ludzi chciałaby jeść i pić, ale nikt nie chciał tego przegapić. Nawiasem mówiąc, komentarze są w złym miejscu. Na przykład już kręciliśmy statkiem, kiedy mówiono, że jedziemy do portu kontenerowego itp.

Poza parkingiem wszystko było super, obsługa była mądra i sympatyczna, nawet nam służyli, chociaż opis mówił samoobsługę. To, co zostało wyjaśnione, było również krótkie i słodkie, powiedziano to, co musisz wiedzieć. Żałuj, że zrobiłeś tylko 50 minut, zrobię 100 minut ponownie we wrześniu.

To było bardzo pouczające. Wszystko poszło bardzo dobrze z rezerwacją. Wysoce rekomendowane. Wyjaśnienia były jasne. Mogło być trochę głośniej, ponieważ poziom hałasu jest nieco głośniejszy między innymi z powodu dzieci.

Bardzo pouczające, czyste, mapy google przeniosły nas na przeciwną stronę. Może mieć więcej szczegółów na temat lokalizacji.

Bardzo przyjazny i interesujący. Dobrze wyjaśnione historyczne miejsca?