Dodaj daty

Franjo Tuđman Airport Zagreb

Franjo Tuđman Airport Zagreb – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

1. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Prywatny transfer w jedną stronę do / z lotniska w Zagrzebiu

2. Prywatny transfer w jedną stronę do / z lotniska w Zagrzebiu

Przylot na lotnisko może być stresującym przeżyciem. Trzeba załatwić sprawy celne i imigracyjne, potem odbiór bagażu, a na koniec walka o taksówki. Złagodź stres, rezerwując ten prywatny transfer z lotniska w Zagrzebiu do wybranej lokalizacji w centrum Zagrzebia. Twój kierowca będzie na ciebie czekał z tabliczką z twoim imieniem i nazwiskiem, gdy wyjdziesz z hali przylotów. Samochody są dostępne przez cały rok i 24 godziny na dobę. Zrelaksuj się podczas 30-minutowej podróży z lotniska w Zagrzebiu do miejsca zakwaterowania w Zagrzebiu, bezpiecznie i bezproblemowo rozpoczynając wakacje w Chorwacji.

Zagrzeb: Chorwacja/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

3. Zagrzeb: Chorwacja/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:HT/Tele2

Zagrzeb: Prywatny transfer do/z lotniska w Zagrzebiu

4. Zagrzeb: Prywatny transfer do/z lotniska w Zagrzebiu

Ta czynność dotyczy płynnego transferu w jedną stronę z lotniska w Zagrzebiu do miasta i odwrotnie. Przywita Cię nasz doświadczony, anglojęzyczny kierowca, który pomoże Ci z bagażem i stylowo i wygodnie dowiezie Cię do celu. Ponieważ jest to transfer prywatny, zapewnisz sobie najwyższą prywatność. Zarezerwuj z wyprzedzeniem i ciesz się bezstresową jazdą. Omiń długie kolejki taksówek i unikaj barier językowych w przypadku taksówkarza. Dotrzyj bezpiecznie do celu dzięki naszym doświadczonym kierowcom, którzy chętnie podzielą się z Tobą informacjami o Chorwacji i Zagrzebiu. Rozpocznij wakacje przyjemnie!

Chorwacja e-SIM bez limitu danych

5. Chorwacja e-SIM bez limitu danych

Odkryj magię Chorwacji, pozostając bez wysiłku w kontakcie dzięki nielimitowanej karcie eSIM ConnectPhone. Nasza karta eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i tętniącej życiem Chorwacji. Nasza karta eSIM zapewnia nielimitowaną ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Dostępny na okresy 3, 7, 15 i 30 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Chorwacja/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

6. Chorwacja/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

Spraw, aby Twoja podróż do Chorwacji była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Chorwacji i innych 43 europejskich regionach (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan. Operatorzy do wykorzystania w Chorwacji: Hrvatski Telekom(T-Mobile) & A1 Hrvatska(Vipnet)

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Franjo Tuđman Airport Zagreb: najlepsze atrakcje w pobliżu

Franjo Tuđman Airport Zagreb: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Franjo Tuđman Airport Zagreb? Kliknij tutaj.