Lotnisko Zagrzeb im. Franjo Tuđmana

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg::

Lotnisko Zagrzeb im. Franjo Tuđmana: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Zagrzeb im. Franjo Tuđmana – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Zagrzeb: Prywatny transfer do/z lotniska w Zagrzebiu

Zagrzeb: Prywatny transfer do/z lotniska w Zagrzebiu

Ta czynność dotyczy płynnego transferu w jedną stronę z lotniska w Zagrzebiu do miasta i odwrotnie. Przywita Cię nasz doświadczony, anglojęzyczny kierowca, który pomoże Ci z bagażem i stylowo i wygodnie dowiezie Cię do celu. Ponieważ jest to transfer prywatny, zapewnisz sobie najwyższą prywatność. Zarezerwuj z wyprzedzeniem i ciesz się bezstresową jazdą. Omiń długie kolejki taksówek i unikaj barier językowych w przypadku taksówkarza. Dotrzyj bezpiecznie do celu dzięki naszym doświadczonym kierowcom, którzy chętnie podzielą się z Tobą informacjami o Chorwacji i Zagrzebiu. Rozpocznij wakacje przyjemnie!

Lotnisko Zagrzeb: Prywatny transfer z/na lotnisko w jedną stronę

Lotnisko Zagrzeb: Prywatny transfer z/na lotnisko w jedną stronę

Doświadcz bezproblemowej i wygodnej podróży dzięki naszej usłudze transferu w jedną stronę między hotelami w Zagrzebiu a lotniskiem w Zagrzebiu. Nasi profesjonalni kierowcy odbiorą Cię z hotelu lub lotniska w nowoczesnych pojazdach, zapewniając bezproblemową podróż. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podziwiaj zabytki Zagrzebia, gdy my z łatwością dowieziemy Cię do celu. Niezależnie od tego, czy przylatujesz, czy odlatujesz, nasza usługa transferu gwarantuje bezstresowe doświadczenie, pozwalając Ci skupić się na cieszeniu się czasem spędzonym w Zagrzebiu. GreetGo Tours&Pickups

Chorwacja Nielimitowane dane eSIM

Chorwacja Nielimitowane dane eSIM

Odkryj magię Chorwacji, pozostając bez wysiłku w kontakcie dzięki nielimitowanej karcie eSIM ConnectPhone. Nasza karta eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i tętniącej życiem Chorwacji. Nasza karta eSIM zapewnia nielimitowaną ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Dostępny na 7, 15 i 30 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Zagrzeb: Chorwacja/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

Zagrzeb: Chorwacja/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:HT/Tele2

Prywatny transfer w jedną stronę do / z lotniska w Zagrzebiu

Prywatny transfer w jedną stronę do / z lotniska w Zagrzebiu

Przylot na lotnisko może być stresującym przeżyciem. Trzeba załatwić sprawy celne i imigracyjne, potem odbiór bagażu, a na koniec walka o taksówki. Złagodź stres, rezerwując ten prywatny transfer z lotniska w Zagrzebiu do wybranej lokalizacji w centrum Zagrzebia. Twój kierowca będzie na ciebie czekał z tabliczką z twoim imieniem i nazwiskiem, gdy wyjdziesz z hali przylotów. Samochody są dostępne przez cały rok i 24 godziny na dobę. Zrelaksuj się podczas 30-minutowej podróży z lotniska w Zagrzebiu do miejsca zakwaterowania w Zagrzebiu, bezpiecznie i bezproblemowo rozpoczynając wakacje w Chorwacji.

Zagrzeb: Plan taryfowy eSIM dla szybkiego Internetu 4G/5G w Chorwacji

Zagrzeb: Plan taryfowy eSIM dla szybkiego Internetu 4G/5G w Chorwacji

Poznaj urok i bogatą historię Zagrzebia w Chorwacji, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy odkrywasz tętniące życiem ulice Górnego Miasta, odwiedzasz wyjątkowe Muzeum Zerwanych Związków, czy też cieszysz się bujną zielenią parku Maksimir. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który najlepiej pasuje do Twojej przygody w Zagrzebiu. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej wizyty w Zagrzebiu. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje technologię eSIM. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą listę kompatybilności na stronie https://esimfox.com/pages/compatible-devices.

Chorwacja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Chorwacja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Chorwacji dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Chorwacji i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Zagrzeb - transfer z lotniska w Zagrzebiu

Zagrzeb - transfer z lotniska w Zagrzebiu

Ingenious Traveler gwarantuje bezproblemową podróż od rezerwacji do przyjazdu. Po wylądowaniu na lotnisku w Zagrzebiu nasz profesjonalny kierowca powita Cię spersonalizowanym znakiem, rozpoczynając Twoją podróż w komfortowych warunkach. Wejdź do naszego nowoczesnego pojazdu wyposażonego w klimatyzację. Wybierz opcjonalny komentarz na malowniczej trasie, oferujący wgląd w Zagrzeb i jego okolice. Nasze zaangażowanie w spersonalizowaną obsługę zapewnia komfortową jazdę z pomocą w zakresie bagażu i wszelkich konkretnych życzeń. Punktualność jest najważniejsza, zapewniając terminowe dotarcie do celu.

Zagrzeb: Najciekawsze atrakcje

Lotnisko Zagrzeb im. Franjo Tuđmana: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Lotnisko Zagrzeb im. Franjo Tuđmana: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Zagrzeb im. Franjo Tuđmana? Kliknij tutaj.

Lotnisko Zagrzeb im. Franjo Tuđmana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(34 recenzji)