Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Francja

Francja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Francja? Kliknij tutaj.

Francja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 233 129 opinii

Odebraliśmy przepustkę w biurze miejsca zbiórki, w którym dokonujemy rezerwacji z aplikacji Get Your Guide. Udaliśmy się prosto do autobusu i najpierw zrobiliśmy pełną wycieczkę, później skorzystaliśmy z hop off / hop on, aby odwiedzić niektóre z atrakcji. Drugiego dnia wykorzystaliśmy przepustkę do muzeum na inne atrakcje. To był dobry stosunek jakości do ceny. W przypadku Wieży Eiffla, Luwru i Wersalu pominęliśmy podobne wycieczki i cieszę się, że tak zrobiliśmy, ponieważ próbowaliśmy użyć tej przepustki do Łuku Triumfalnego, a linia była ogromna. Wyglądało na to, że porusza się dość szybko, ale po prostu nie mieliśmy czasu, więc polecam pominąć wycieczki po tych 4 głównych atrakcjach.

Karnet jest bardzo cenny i daje dużo możliwości i elastyczności. Minus: jasne wytyczne dotyczące rezerwacji konkretnego przedziału czasowego na zajęcia, dla których nie jest to możliwe za pośrednictwem karnetu (ale można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej samej aktywności). Okazało się, że nie trzeba było rezerwować czasu na te zajęcia i wystarczyło zaoferowanie biletu paryskiego/muzealnego. Więc na miejscu z pewnością była wygoda, ale znalazłem to bardziej niejasne na stronie internetowej.

Nasza przewodniczka, Catalina, była niesamowita! Super słodki i opiekuńczy. Podał wiele informacji o Paryżu w Eifflu. Byłeś bez przewodnika na łodzi iw Luwrze. Straciliśmy dużo pieniędzy, ale jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w Paryżu, posiadanie przewodnika jest bardzo miłe!

Cudownieeeee bylo!!!! Było dużo ludzi ale warto było naprawdę !! Widoki niezapomniane o zachodzie słońca najlepiej

Really nice and beautyful trip by boat and delicious pancakes after.