Dodaj daty

Franciscan Church and Monastery, Dubrovnik
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 5

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Dubrownik: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 652
Sortuj wg::
Dubrownik

Dubrownik

Franciscan Church and Monastery, Dubrovnik: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Franciscan Church and Monastery, Dubrovnik? Kliknij tutaj.

Franciscan Church and Monastery, Dubrovnik: Co mówią inni?

Fantastyczna jednodniowa wycieczka ze Splitu. Łącznie w Dubrowniku spędziliśmy prawie 4 godziny. 1 godzina z Mariną, naszym przewodnikiem, który spotkał się z nami, gdy tam dotarliśmy. Była wspaniała i miała mnóstwo osobowości. Mieliśmy wtedy dla siebie prawie 3 godziny, więc obeszliśmy z żoną mury i udaliśmy się do Barby, która jest doskonałym miejscem na ryby. Mieliśmy burgera z ośmiornicą na wynos i było niesamowicie… najlepsza rzecz, jaką jedliśmy przez całe wakacje! Wielkie podziękowania dla Marina, naszego kierowcy. Był świetny i opowiedział nam historię miejsc, przez które przejeżdżaliśmy. Zatrzymaliśmy się także na szybką przerwę na toaletę w tym miejscu, gdzie sprzedawano lokalne wina. Miał też niesamowity widok, zjadłem trochę ciasta pistacjowego i kupiliśmy trochę lokalnych mandarynek. Gorąco polecamy, bardzo nam się podobało! Dziękuję raz jeszcze! Facet i Lucy

Wycieczka do zrobienia. Podróż trwa 3h30, ale droga jest tak piękna, że nie widać upływu czasu! Przewodnik korzysta z okazji, aby podzielić się z nami ciekawymi komentarzami na temat mijanych przez nas miejsc oraz historii Chorwacji. Dubrownik, zapiera dech w piersiach! 1:30 zwiedzania z przewodnikiem i 3:30 czasu wolnego, świetnie! Mnóstwo czasu na załatwienie tego, co trzeba, miasto, zamek i wiele więcej... Wspaniały dzień, bardzo dobry przewodnik, polecam!

Nasza jednodniowa wycieczka do Dubrownika była niesamowita! W autobusie było wygodnie, a kierowca sprawiał, że najgorszy żyjący pasażer czuł się bezpiecznie! Boran, nasz przewodnik jest wyjątkowy! Tak kompetentny. Widać, że jest dumny ze swojej pracy i dba o to, aby jego wiedza była na właściwym poziomie! Świetnie się bawiliśmy. Świetna wycieczka! Świetna wartość! Gorąco polecam tę wycieczkę! Dziękuję Szara Linia! Mamy nadzieję wrócić!

Świetnie się bawiliśmy zwiedzając, a nasz przewodnik Mario miał dużą wiedzę na temat miasta i jego historii. Był bardzo otwarty na wszelkie pytania i dał nam wskazówki, gdzie i co robić w mieście, dotyczące najlepszych restauracji i kawiarni. Ogólnie rzecz biorąc, podobało nam się to doświadczenie i była to świetna wycieczka, którą można polecić każdemu, jeśli jesteś w Splicie w Chorwacji (jeśli to możliwe, poszukaj Mario).

Było miło, dobrze wyjaśnione, przyjacielsko. Przystanek, jaki zrobili podczas podróży do Dubrownika, miał spektakularny widok. Tak więc podobało mi się wszystko.