Fort William

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Fort William: największe atrakcje

Fort William: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fort William? Kliknij tutaj.

Fort William: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2165 opinii

Przygotuj się na całodzienną jazdę w minivanie! Mając to na uwadze, całkowicie mi się podobało - była to mile widziana przerwa od wszystkich spacerów / zwiedzania dni wcześniej! Trasa zdecydowanie dała mi tak wielu wtajemniczonych, które chciałbym odwiedzić w następnej kolejności. To była moja pierwsza wizyta w górach i teraz zdecydowanie dobrze rozumiem, gdzie się udać i jak podróżować itp. Widoki zapierają dech w piersiach i naprawdę mieliśmy szczęście z pogodą tego dnia! Nasz lokalny przewodnik był niesamowity, a także opowiedział nam tylko o przebiegu, który pokonaliśmy pod koniec podróży, aby nas nie przestraszyć. Myślał też o kilku szkockich słowach i był dość łatwy do zrozumienia. Nie zarezerwowałem wycieczki łodzią po Loch Ness, więc po prostu wędrowałem po kamienistej plaży, co również było naprawdę miłe. Ogólnie byłoby miło móc zostać dłużej w niektórych małych miejscowościach, ale jeśli chodzi o czas, to nie jest możliwe, aby wcisnąć więcej w jeden dzień.

odwiedziliśmy Szkocję tylko kilka dni, ale zdecydowanie chcieliśmy zobaczyć wyżyny, dlatego wybraliśmy się na tę całodniową wycieczkę. Mieliśmy wspaniałe doświadczenie z niesamowitymi widokami i wspaniałym przewodnikiem. Wydawało się, że wszyscy dobrze się bawią i dobrze się dogadują. Ładne przystanki na zdjęcia i posiłek. Możliwość dołączenia do rejsu po Loch Ness. Byliśmy bardzo zadowoleni i na szczęście pogoda też nam sprzyjała.

Nasz przewodnik Calum był przyjazny i przychylny. Był w stanie wyjaśnić wszystkie zabytki. Opowiadał także dowcipy, aby ożywić trasę. Autobus został oczyszczony, wdrożono protokoły dla COVID 19 i wszyscy go przestrzegali. Atmosfera wewnątrz autobusu była spokojna dzięki granym szkockim piosenkom. Gorąco polecam tę wycieczkę z wami! Dwa kciuki w górę!!!

Fantastyczny przewodnik, niesamowita sceneria, cudowna podróż. Wycieczka po Loch Ness była naprawdę dobra. Idealny sposób na spędzenie 12 godzin.

To było bardzo przyjemne z przewodnikiem, który ma dużo wiedzy, którą może się z tobą podzielić.