Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Fort Augustus

Fort Augustus: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fort Augustus? Kliknij tutaj.

Fort Augustus: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6643 opinii

12-godzinna wycieczka, która minęła błyskawicznie. . . świetnie! Krajobrazy były wysublimowane, przystanki starannie dobrane, nie wspominając o naszym przewodniku (czysty Szkot o imieniu Graham), który był niezrównany w życzliwości. Poświęcił czas na pogawędkę z każdym „podróżnym” na pokładzie naszego małego autobusu i zadbał, aby nikt nie został pominięty i aby wszyscy zrozumieli jego wyjaśnienia i małe anegdoty. To był mój pierwszy raz w Szkocji i ta wycieczka naprawdę mnie powaliła! Piszę ten komentarz z wieloma emocjami i nostalgią, ta wycieczka była tak miła i cudowna. Mieliśmy też dużo szczęścia z pogodą, ale tego nie możemy przewidzieć z góry... Naprawdę polecam tę wycieczkę każdemu, kto chciałby zobaczyć wyjątkowe krajobrazy i posłuchać anegdot i różnych historii opowiadanych przez świetnego przewodnika!

Odbyliśmy tę wycieczkę z Colinem jako naszym przewodnikiem. Trasa jest fantastycznie piękna, a Colin miał po drodze wiele anegdot i informacji o poszczególnych zabytkach. W każdej chwili!

Kierowca i Przewodnik to niesamowity duet. Wycieczka była zabawna i obejmowała najważniejsze punkty dla turystów. Autobus jest wygodny, a kanapki są smaczne. To warte swojej ceny.

Piękne miejsca! Bardzo miły przewodnik sprawił, że podróż była bardzo przyjemna, nie widzieliśmy Nessy, ale jazda była niesamowita?

Bardzo podobała mi się wycieczka. Krajobrazy są bardzo piękne. Bardzo nam się podobało.