Wybierz daty

Fort Al-Fahidi

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 27
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Fort Al-Fahidi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fort Al-Fahidi? Kliknij tutaj.

Fort Al-Fahidi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 10 964 opinii

Hamza był naszym gospodarzem. Ciekawie było usłyszeć jego punkt widzenia, ponieważ pochodzi z Dubaju. Opowiadał nam o historii, kulturze (w tym o dynamice płci), polityce, finansach i religii, poprzez historie, przykłady, pytając o to, co już wiemy, i korygując błędne przekonania. To była fajna wycieczka i dobrze zorganizowana. Zachęcono nas do zadawania pytań i wiele się nauczyliśmy! Pomocne również dla turystów próbujących (bojących się) targować na sukach: Hamza podał nam maksymalne ceny za zwykłe pamiątki.

Wycieczka do zrobienia absolutnie, ciekawa i bardzo różnorodna, nasza przewodniczka Laura jest pokazem, jasnym i nigdy nie monotonnym, zabrała nas na stare miasto, opowiadając nam o życiu Emiratów od świtu do dziś. Zatrzymaliśmy się na targu odzieżowym, a on zaoferował nam napoje i lokalne uliczne jedzenie, wszystko bardzo dobre. Następnie typową łódką przepłynęliśmy na drugą stronę i zobaczyliśmy targ z przyprawami oraz diamentami i złotem. Fantastyczna wycieczka. Brawo Lauro

Hamza jest jednym z najlepszych przewodników, z jakimi się spotkałem! Jest bardzo przyjazny i większość dnia spędził odpowiadając na nasze pytania i zaszczepiając wiedzę na temat historii i obecnych praktyk w Dubaju. Padał deszcz i nie była to najlepsza pogoda, ale zrobił co mógł w tych okolicznościach i nie odwołał trasy. Naprawdę podobało mi się jedzenie i doceniłem doświadczenie kulturowe. To trasa, której nie zapomnę!

Sameh był tak miłym przewodnikiem, pokazując nam wszystko i wyjaśniając kulturę i historię. Nauczył nas, jak robić najlepsze okazje na lokalnych rynkach i skosztowaliśmy niesamowitego domowego ulicznego jedzenia. Wycieczka małą łódką była również dla nas wyjątkowa! Zdecydowanie polecamy zarezerwować tę wycieczkę będąc w Dubaju! Zrobił z nami trasę po niemiecku - i było nas tylko trzech (: Dzięki za wszystko Sameh (:

Mieliśmy wycieczkę z Hamsą. Hamsa był bardzo dobrze poinformowany o okolicy. Dał nam wiele informacji na temat negocjacji. Był bardzo przyjazny i towarzyski. Wyczyść swoimi słowami i włączył całą grupę. Osoba, z którą mieliśmy być, już wyszła. Polecam tę wycieczkę i Hamsę.