Wybierz daty

Fort Al-Fahidi

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj według:
1 - 16 / 26

Fort Al-Fahidi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fort Al-Fahidi? Kliknij tutaj.

Fort Al-Fahidi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9246 opinii

Kolejna wspaniała wycieczka! Odebrany z naszego hotelu w JBR i zabrany na wycieczkę do kilku zabytków w Dubaju. Nasz kierowca opowiedział o wszystkich miejscach, w których się zatrzymaliśmy i dał nam wystarczająco dużo czasu na każdym postoju, aby zrobić wiele zdjęć. Istnieje również nagrany przewodnik turystyczny, którego możesz słuchać przez słuchawki w wybranym języku, aby uzyskać więcej informacji. Pamiętaj tylko, że nie jest to powrót do hotelu, ale dało nam to możliwość powrotu do JBR za pomocą metra, co zwiększyło wrażenia.

Bardzo przyjemnym doświadczeniem było poznanie drugiej strony Dubaju, tradycji a przede wszystkim wejście na targowiska, aby przyjrzeć się gatunkom, aby dowiedzieć się więcej o nich i ich leczniczych właściwościach, próbowanie słodyczy z wielbłądziej mleka było przyjemnością, Lamine our Przewodnik był po prostu miły Bardzo dobrze znał grupę i wyjaśnił wszelkie wątpliwości i obawy, które miała każda osoba w grupie, zdecydowanie polecam tę wycieczkę. Lamine była doskonałą trasą koncertową?

Niestety o naszym odbiorze poinformowano nas tylko w nocy przez WhatsApp. Potem odbiór był bardzo punktualny, Mahir bardzo się starał o nas zadbać, robił wiele przystanków (czas na zdjęcia był w zupełności wystarczający) i bardzo przyjazny. Sprzedaż reklam (Galeria Sztuki) może zostać skrócona do 5 minut w przypadku braku zainteresowania. W ciągu 3 godzin uzyskasz dobry przegląd w języku angielskim. Język i dodatkowy przewodnik audio.

Nasz francuski przewodnik był uroczy. Wizyta jest świetna, zorganizowana w taki sposób, abyśmy mogli cieszyć się wszystkim. Idealny dla tych, którym brakuje czasu. Sprawił, że maluch poczuł się dobrze, zaproponowano nam małą przekąskę. Świetne do zrobienia i zobaczenia. Bardzo ciekawe i dobrze wyjaśnione. Przewodnik daje nam wskazówki dotyczące suków, a nawet kupił coś ekstra do jedzenia dla naszego Loulou, bardzo dziękuję.

Wycieczka była świetna. Od odbioru z hotelu po właściwą wycieczkę. Przewodnik był bardzo przyjazny i pomocny. Wycieczka pomaga uzyskać pierwszy przegląd najważniejszych zabytków w mieście.