Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Forestal Park Mallorca

Forestal Park Mallorca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma: Rodzinna lub sportowa przygoda w Forestal Park

1. Palma: Rodzinna lub sportowa przygoda w Forestal Park

Odwiedź Forestal Park i oddaj się zabawie w jednym z najnowszych i najpopularniejszych parków tematycznych na Majorce. W tym wyjątkowym miejscu przeżyjesz przygodę w koronach drzew. Podczas swojej 2-3-godzinnej wizyty skorzystasz z różnych tyrolek i lian, przekroczysz most tybetański, powspinasz się na ściany i sprawdzisz się w wielu innych aktywnościach. Ten rodzaj przygody jest zalecany dla każdego, w tym dzieci od 6. roku życia, o wzroście powyżej 110 cm. Zjedź najdłuższą tyrolką na Majorce (ponad 200 metrów długości), wespnij się na wysokość 20 metrów i pokonaj różne inne wyzwania. Wybierz swoją trasę: Trasa rodzinnadla uczestników o wzroście powyżej 110 cm (5-6 lat) Trasa ta jest przeznaczona dla rodzin, grup szkolnych i początkujących osób dorosłych, które chcą zwiększać poziom trudności krok po kroku. Dzieci w wieku powyżej 10 lat mogą wziąć udział bez osoby dorosłej. • 4 różne trasy o rosnącym poziomie trudności, mosty tybetańskie, ścianki wspinaczkowe, siatki do pokonania i wiele innych wyzwań • 28 różnych przejść • 4 fantastyczne tyrolki w lesie, w tym największa – o długości ponad 200 m Czas trwania: w przybliżeniu 2 godziny (w zależności od tempa, wieku i umiejętności) Trasa sportowa dla uczestników o wzroście co najmniej 145 cm (11-12 lat) Trasa ta jest przeznaczona dla młodzieży i osób dorosłych, którzy oczekują więcej doznań. Dzieci w wieku powyżej 14 lat mogą wziąć udział bez nadzoru osoby dorosłej. • 5 różnych tras o wzrastającym poziomie trudności • 47 różnych przejść • 5 niesamowitych tyrolek w lesie, w tym największa o długości ponad 200 metrów • 1 niewiarygodna liana Tarzana Czas trwania: około 3 godziny (w zależności od tempa, wieku i umiejętności) Nie jest wymagana wyjątkowa kondycja fizyczna, a wszystkie trudne zadania mają wyjście awaryjne.

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Forestal Park Mallorca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Forestal Park Mallorca? Kliknij tutaj.

Forestal Park Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(86 recenzji)

Byliśmy tu po raz drugi i już zarezerwowaliśmy trasę sportowo-przygodową. Tutaj idzie w górę... przeszkody nie są takie trudne, więc każdy może sobie z nimi poradzić. Nawet nasz 10-latek złapał wszystko, tylko system bezpieczeństwa podczas wchodzenia po drabinie jest trochę skomplikowany dla „mniejszych” rąk. Wszyscy byli super mili, a na koniec był mały prysznic ze zraszacza trawnikowego (został wynajęty dodatkowo), ponieważ było bardzo gorąco. Dziękuję i na pewno wrócimy….

Wspinaczka po drzewach jest naprawdę dobrze zlokalizowana, fajny spacer oprócz dobrej aktywności, obsługa na miejscu jest naprawdę bardzo przyjazna, uśmiechnięta, poprawnie wyjaśniają zasady i w kilku językach, kurs jest świetny, minimum 2 godziny to zależy Twoja kondycja fizyczna i ludzie na miejscu, personel pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały kurs, jeśli potrzebujesz pomocy, naprawdę poranek na górze

Dotarliśmy na otwarcie o 10 rano, było już bardzo gorąco. Na szczęście na drzewach jest mniej gorąco. Zrobiliśmy kurs rodzinny (moja córka ma 8 lat), bardzo dobrze, kilka tyrolek. Dojazd do ostatniego toru i tak jest pod słońcem, a do ostatniej tyrolki są tylko siatki. Zaproponowano nam przerobienie tej ostatniej części, więc było całkiem fajnie. Tanie napoje w porównaniu do plaży! Bardzo przyjazny personel!

Świetny park linowy! Chociaż wiele mechanizmów służących do utrzymywania cię w zaprzęgu do aparatu było starych i trudnych do manewrowania, dobrze się bawiliśmy. Zaczęliśmy jako dziewięcioosobowa grupa, ale ze względu na trudność zacisków typu c-hook zmniejszyliśmy się do grupy 5 osób. Sugerowałbym, aby park zaktualizował mechanizmy w celu ułatwienia użytkowania.

Było cudownie, było dużo radości i wzruszeń. Zespół był super miły! Znów chętnie!