Wybierz daty

Forestal Park Mallorca

Wycieczki dostępne w dniu

  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Forestal Park Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Forestal Park Mallorca? Kliknij tutaj.

Forestal Park Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 75 opinii

Byliśmy tu po raz drugi i już zarezerwowaliśmy trasę sportowo-przygodową. Tutaj idzie w górę... przeszkody nie są takie trudne, więc każdy może sobie z nimi poradzić. Nawet nasz 10-latek złapał wszystko, tylko system bezpieczeństwa podczas wchodzenia po drabinie jest trochę skomplikowany dla „mniejszych” rąk. Wszyscy byli super mili, a na koniec był mały prysznic ze zraszacza trawnikowego (został wynajęty dodatkowo), ponieważ było bardzo gorąco. Dziękuję i na pewno wrócimy….

Wspinaczka po drzewach jest naprawdę dobrze zlokalizowana, fajny spacer oprócz dobrej aktywności, obsługa na miejscu jest naprawdę bardzo przyjazna, uśmiechnięta, poprawnie wyjaśniają zasady i w kilku językach, kurs jest świetny, minimum 2 godziny to zależy Twoja kondycja fizyczna i ludzie na miejscu, personel pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały kurs, jeśli potrzebujesz pomocy, naprawdę poranek na górze

Dotarliśmy na otwarcie o 10 rano, było już bardzo gorąco. Na szczęście na drzewach jest mniej gorąco. Zrobiliśmy kurs rodzinny (moja córka ma 8 lat), bardzo dobrze, kilka tyrolek. Dojazd do ostatniego toru i tak jest pod słońcem, a do ostatniej tyrolki są tylko siatki. Zaproponowano nam przerobienie tej ostatniej części, więc było całkiem fajnie. Tanie napoje w porównaniu do plaży! Bardzo przyjazny personel!

Pełna przygód przerwa na Majorce!

Forestal Park na Majorce jest szczególnie polecany parom (wysportowanym). Bardzo miło widzieć, jak przekraczacie granice i wspólnie cieszycie się przygodą. Na pewno nie jestem wysportowana, ale lubię przygody. Sportowa trasa z pewnością była dla mnie jak najbardziej możliwa. Chociaż ból mięśni musisz dodać następnego dnia

Było super od początku do końca! Wszyscy byli przyjaźni, a nasz przewodnik, René, Niemiec, wszystko nam bardzo dobrze wyjaśnił. Czuliśmy się w dobrych rękach i bezpieczni. Byliśmy tam o 10 rano, pogoda była świetna i byliśmy jednością. Dopiero 11-12 rano niektórzy przyjechali z dziećmi.