Fontanna w Dubaju

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Fontanna w Dubaju: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fontanna w Dubaju? Kliknij tutaj.

Fontanny w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 15 941 opinii

To było wspaniałe doświadczenie! Gorąco polecam bilet VIP, jest wart każdego grosza! Musieliśmy się przesiąść przez piętro 124 / 125 podczas zjazdu, nie mogliśmy tego wytrzymać przez 5 minut! To było jak zatłoczony jarmark. Głośno, dużo ludzi i prawie nie ma szans na dobre miejsce przy oknie. Na 148. piętrze można było usiąść w fotelu i cieszyć się widokiem przez 1-2 godziny. Z biletem VIP zostałeś poprowadzony przez każdą kolejkę, bez czekania w kolejce. Widziałbym jedyną małą poprawę w salonie VIP na dole Burdż Chalifa (gdzie wszyscy goście VIP spotykają się przed wspólnym podjazdem), na przykład napoje i toalety. Możesz sprawić, że bilet będzie droższy o 5 €, ale możesz osłodzić oczekiwanie na gości na dole. Co więcej, dobrze by się nadawał duży monitor, być może pokazujący tworzenie Burdż Chalifa w czasie iw nieskończonej pętli.

Miałem szczęście, że dwukrotnie przeciąłem kolejkę, ponieważ mój obiad został przeniesiony przed wejściem na najwyższe piętro, a nie później, więc wyszedłem z kolejki na kolację i zostałem umieszczony przed kolejką wracającą w górę. Pewnie tylko powodzenia, ale to było niesamowite! Jedzenie było świetne, z czterema opcjami na każde danie i z widokiem na pokaz fontann. Widok był również spektakularny i musiałem iść na 125 piętro zamiast 124 (chyba też po prostu szczęście) - W każdym razie, super szczęśliwy, BARDZO dobry stosunek jakości do ceny

Musieliśmy stać w kolejce przez ponad 1 godzinę, przyjechaliśmy o 7:30 na rezerwację o 20:00, bardzo frustrujące, że mają 3 kolejki w kolejce, jedną z biletami przyniesionymi z wyprzedzeniem, ale nie pozwolili posiadaczom biletów przejść. Zamiast tego musieliśmy stać w kolejce z tymi, którzy nie kupili wcześniej. Więc moja rada! Nie kupuj z wyprzedzeniem, po prostu stań i ustaw się w kolejce.

Bardzo fajne doświadczenie. Widok był niesamowity. Polecam wybrać się na 124 piętro na zachód słońca, było po prostu niesamowite. Burj Club ma również wspaniały widok na Marina Bay. Jedzenie było pyszne i był duży wybór, na pewno zarezerwuję ponownie.

Świetne doświadczenie i naprawdę dobry stosunek jakości do ceny z 3-daniowym posiłkiem w klubie. Był duży wybór, a nasza córka bardzo lubiła jeść obiad i oglądać pokaz fontanny w Dubaju, gdzie masz najlepsze miejsce do oglądania z restauracji