Fontanna Neptuna w Gdańsku

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Fontanna Neptuna w Gdańsku: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fontanna Neptuna w Gdańsku? Kliknij tutaj.

Fontanna Neptuna w Gdańsku: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 230 opinii

Odbyliśmy małą, quasi prywatną wycieczkę po pięknym Gdańsku z Dorotą jako niemieckojęzyczną przewodniczką i mieliśmy dużo zabawy i mnóstwo wspaniałych zdjęć i informacji przez 3 godziny. Można poczuć miłość Doroty do Gdańska. Otrzymaliśmy od niej wskazówki, gdzie dobrze zjeść lub przekąsić, a pomiędzy nimi odbyliśmy z nią bardzo przyjemną pogawędkę. To było naprawdę miłe popołudnie!

Nasz przewodnik Kaja był dobrze przygotowany, kompetentnie odpowiadał na pytania i bardzo dobrze przedstawił nam Gdańsk. Dzięki za podpowiedź, aby udać się do katedry w Oliwie, było to imponujące.

Bardzo interesująca wycieczka, przewodniczka Elwira na bardzo dużą wiedzą,i pasja, dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych rzeczy o których nigdy wcześniej nie wiedziałam, szczerze polecam

Mieliśmy super ciekawą wycieczkę z bardzo przystojnym przewodnikiem. Christoph dokumentował wszystko bardzo dobrze i zawsze był dobry na żart. Mogę tylko polecić!

Oprócz tego, że Gdańsk to miasto marzeń, wycieczka była pierwszej klasy. Tak wiele się nauczyliśmy i przeżyliśmy. Były też świetne wskazówki.