Fontanna Buckingham: wycieczki i atrakcje

Fontanna Buckingham – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: 75-minutowy rejs architektoniczny łodzią motorową

1. Chicago: 75-minutowy rejs architektoniczny łodzią motorową

Wejdź na pokład łodzi motorowej i wybierz się na ekscytujący rejs po rzece i jeziorze wokół niektórych klejnotów architektury Chicago. Uzyskaj wgląd w najsłynniejsze zabytki miasta ze swojego przewodnika. Podziwiaj zabytki, takie jak Willis Tower, Tribune Tower i Buckingham Fountain. Wyrusz z dawnego centrum szkoleniowego Marynarki Wojennej Navy Pier nad brzegiem jeziora Michigan podczas wycieczki wzdłuż jeziora. Przepłyń przez śluzy i wzdłuż rzeki Chicago aż do drugiego co do wysokości budynku w USA, Willis Tower (dawniej Sears Tower). Zbliż się do najbardziej charakterystycznych budynków i wyjątkowej architektury Chicago i ciesz się niesamowitymi widokami i zabawną narracją w ramach ekscytującej przejażdżki. Poznaj fascynującą historię budowli, takich jak neogotycka Tribune Tower i Lyric Opera of Chicago. Rejs po jeziorze Michigan, aby zobaczyć pomniki i atrakcje, takie jak fontanna Buckingham, Grant Park, Chicago Harbor i Chicago Museum Campus.

Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

2. Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

Odkryj oszałamiające drapacze chmur, historyczne budynki i nowoczesne cuda Chicago podczas tego zabawnego, rodzinnego rejsu łodzią. Zrelaksuj się i odpręż, podziwiając malownicze widoki z rzeki Chicago i śluzy Chicago Harbor. Następnie wypłyń na jezioro Michigan, gdzie możesz podziwiać całą panoramę miasta i linię brzegową. Podczas rejsu ciesz się żywą narracją i opowieściami o bogatej historii Chicago, a Twoi doświadczeni przewodnicy wskażą Ci wiele zabytków miasta, w tym Willis Tower, Aon Center, 875 N. Michigan (dawniej John Hancock Center), Museum Campus, Marina City, Wrigley Building, Tribune Tower, Navy Pier, latarnię morską Lake Michigan i wiele innych. Wycieczka daje Ci również możliwość doświadczenia przejścia przez śluzę Chicago Harbor. Posłuchaj przewodnika wyjaśniającego działanie śluzy i poczuj, jak łódź unosi się, gdy wpływasz do jeziora Michigan, a następnie ponownie opuszcza się, gdy wracasz do rzeki Chicago.

Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

3. Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

Segwaye to niesamowita zabawa i nie ma lepszego sposobu na wycieczkę po światowej klasy mieście, takim jak Chicago, niż na twoim osobistym zestawie kół - Segwayu! Nasza 5-7 milowa wycieczka na segwayu po Lakefront w Chicago pozwoli Ci poznać i zobaczyć wiele atrakcji Chicago w wyjątkowy sposób. Ślizgając się bez wysiłku i podziwiając nabrzeże jeziora, możesz poznać historię naszego miasta od przyjaznego i profesjonalnego przewodnika. Zanurz się w niezliczonych atrakcjach okolicy, wspaniałych parkach i ogrodach oraz wspaniałych okazjach do robienia zdjęć. Zobacz zabytki, takie jak Grant Park, most BP, fasola i fontanna Buckingham, a także wspaniałe widoki na jezioro Michigan i majestatyczną panoramę miasta. Segwaye są bezpieczne w użyciu, łatwe do nauczenia i przyjemne w jeździe. Przed rozpoczęciem wycieczki oferujemy dokładne szkolenie prowadzone przez naszych certyfikowanych przewodników.

Niesamowita wycieczka segwayem po jeziorze po Chicago?

4. Niesamowita wycieczka segwayem po jeziorze po Chicago?

Szybuj po ulicach i parkach Chicago podczas spokojnej wycieczki Segwayem z przewodnikiem. Idealna zarówno dla początkujących, jak i weteranów Chicago, trasa odkrywa dziwaczne fakty dotyczące jednego z najbardziej energicznych miejsc w Ameryce. Rozpocznij od sesji treningowej, aby zapoznać się z unikalnymi, samobalansującymi Segwayami, zanim odkryjesz Wietrzne Miasto w zabawny i futurystyczny sposób. Rozpocznij przygodę z Segwayem w Millennium Park i kontynuuj do Grant Park, aby zatrzymać się i podziwiać słynną Fontannę Buckingham Jedź do kampusu muzealnego, aby podziwiać spektakularne widoki na panoramę Chicago i piękne nabrzeże jeziora. Rób zdjęcia, aby dzielić się rozległymi widokami przypominającego morze jeziora Michigan. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Chicago: City Minibus Tour z opcjonalnym rejsem architektonicznym

5. Chicago: City Minibus Tour z opcjonalnym rejsem architektonicznym

Zacznij od odbioru z większości hoteli w centrum Chicago. Wsiądź do klimatyzowanego minibusa i wyrusz na wycieczkę z przewodnikiem. Rozpocznij w samym sercu Chicago, w The Loop. Zobaczysz tutaj niesamowitą architekturę, w tym pierwsze na świecie drapacze chmur. Wejdziesz nawet do środka, w którym znajduje się piękne lobby zaprojektowane przez Franka Lloyda Wrighta. Z przystanku roztacza się także widok na Chicago Board of Trade i Willis (Sears) Tower. Po The Loop udaj się przez Grant Park, znany jako dziedziniec miasta. Centralnym punktem parku jest fontanna Buckingham. Następny jest kampus muzealny z trzema muzeami, Polem Żołnierza i najbardziej spektakularnymi widokami na panoramę miasta. Po 10-minutowym przystanku na zdjęcia przejedź obok Millennium Park, w którym znajduje się Fasola, a następnie udaj się na północ wzdłuż Wacker Drive, która jest równoległa do rzeki Chicago. Przyjedź do eleganckiej dzielnicy klubów nocnych i dzielnicy mieszkalnej Gold Coast – szczególnie interesującym zabytkiem jest oryginalna rezydencja Playboya. Następnie wybierz się na wycieczkę po części Lincoln Park i zakończ ją, przemierzając Lake Shore Drive, mijając plaże i stare rezydencje, zanim zostaniesz odwieziony do hotelu. Dla tych, którzy chcą doświadczyć najlepszych wrażeń w Chicago, dodaj opcję słynnego na całym świecie rejsu architektonicznego po Chicago. Po wycieczce minibusem i krótkiej przerwie wejdź na pokład najnowocześniejszego statku wycieczkowego i wybierz się na 75-minutowy rejs wszystkimi trzema odnogami rzeki Chicago. Podziwiaj architekturę, dzięki której miasto stało się tak legendarne. Uzyskaj wgląd w budynki i inżynierię miasta, które dało początek drapaczowi chmur i jest duchowym domem nowoczesnej amerykańskiej architektury. Profesjonalny przewodnik poprowadzi Cię w dół rzeki Chicago, aby odkryć ukryte skarby, a także najbardziej znane zabytki miasta, takie jak budynek Johna Hancocka i nie tylko.

Chicago: 90-minutowy rejs po rzece i jeziorze nocą

6. Chicago: 90-minutowy rejs po rzece i jeziorze nocą

Poczuj magię Chicago nocą i obserwuj, jak wspaniałe drapacze chmur, zabytkowe budynki i nowoczesne cuda ożywają milionami migoczących świateł. Zrelaksuj się i zrelaksuj pod koniec dnia podczas rejsu, który nie tylko pozwoli Ci cieszyć się malowniczą rzeką Chicago, ale także zabierze Cię przez Chicago Harbour Lock i na jezioro Michigan, gdzie możesz podziwiać niesamowite widoki na mieniącą się panoramę Chicago i linię brzegową . Podczas jazdy słuchaj żywej narracji o bogatej historii Chicago, ponieważ przewodnicy na pokładzie wskazują wiele zabytków miasta, w tym Fontannę Buckingham, Willis Tower, Aon Center, John Hancock Building, Museum Campus, Marina City, Wrigley Building, Chicago Tribune Building , Navy Pier, latarnia morska i nie tylko. Ta wycieczka daje również wyjątkowe wrażenia związane z przechodzeniem przez system zamków Chicago River, jednocześnie poznając działanie i zastosowanie zamka od swojego przewodnika. Poczujesz również, jak łódź wznosi się, gdy wpłyniesz na jezioro Michigan, i niżej, gdy wrócisz do rzeki, co jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego miłośnika łodzi.

Eastside Chicago: gra w ucieczkę na zewnątrz

7. Eastside Chicago: gra w ucieczkę na zewnątrz

Rozpocznij przygodę w The Art Institute of Chicago. Ukończenie zajmie Ci od 1,5 do 2 godzin, a także możesz zwiedzać we własnym tempie. Wstrzymaj grę i wznów ją w dowolnym momencie z miejsca, w którym ją zatrzymałeś. Zakończysz przy Fontannie Wielkich Jezior. Gdy rozwiązujesz wyzwania, historia się rozwija, a dokładne wskazówki w telefonie poprowadzą Cię do następnej lokalizacji. Masz ochotę na ekscytującą grę miejską? Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-mail z informacją, jak pobrać grę na swój telefon. Możesz grać w pojedynkę, w dużej grupie lub w kilku mniejszych grupach, które rywalizują ze sobą i spotykają się na ostatnim przystanku gry. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli pobrać i grać w grę miejską na swoich telefonach. Alternatywnie, każda osoba może dokonać własnego zakupu.

Chicago: Nocna wycieczka w małych grupach ze Skydeck i Skyline Cruise

8. Chicago: Nocna wycieczka w małych grupach ze Skydeck i Skyline Cruise

Zanurz się w charakterystycznej panoramie Chicago z odważnymi drapaczami chmur i niesamowitymi widokami na oświetlone nocą jezioro Michigan podczas tej wycieczki po mieście. Ciesz się wygodnym odbiorem i dowozem do hotelu, wstępem do Willis Tower i malowniczym rejsem po panoramie Chicago. Po odebraniu z hotelu w centrum Chicago wskocz do minivana i udaj się do pierwszego przystanku, Willis Tower, najwyższego budynku na półkuli zachodniej. Wjedź windą na 103 piętro wieży, skąd możesz podziwiać 360-stopniowy widok obejmujący 50 mil i 4 stany. Poczuj adrenalinę w The Ledge – szklanym balkonie rozciągającym się na 1,5 metra na zewnątrz budynku, który zapewnia ekscytujące, jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Gdy już postawisz stopy na twardym gruncie, wybierz się na rejs po panoramie, aby zobaczyć piękno słynnych na całym świecie drapaczy chmur w Chicago, oświetlonych światłem księżyca i tętniącymi życiem światłami miasta. Ciesz się wycieczką łodzią, mijając ponad 40 kultowych zabytków Chicago. Zobaczysz także niesławną Chicago Bean (znaną również jako Cloud Gate), pierwszą publiczną pracę plenerową Anisha Kapoora zainstalowaną w Stanach Zjednoczonych. Pod koniec wycieczki przewodnik zabierze Cię z powrotem do hotelu w centrum Chicago.

Chicago: piesza wycieczka po centrach telewizyjnych i filmowych

9. Chicago: piesza wycieczka po centrach telewizyjnych i filmowych

Zanurz się w świecie kręcenia filmów dzięki kompleksowej wycieczce pieszej po najsłynniejszych lokalizacjach filmowych i telewizyjnych w Chicago. Spaceruj po jednym z najpopularniejszych miast wykorzystywanych w wielkich hitach kinowych. Natknij się na legendarne miejsca widziane na ekranie, mijając niektóre z głównych atrakcji miasta. Rozpocznij wycieczkę w pobliżu fontanny Buckingham. Pozwól swojemu przewodnikowi zdradzić Ci zakulisowe sekrety i zabawne ciekawostki dotyczące filmów i programów prezentowanych na Twojej trasie. Przeżyj ponownie kultowe sceny w miejscach wykorzystanych w Wolny dzień Ferrisa Buellera, Mroczny rycerz, Wrogowie publiczni, Ocean's Eleven i nie tylko. Przejdź po drodze obok słynnych zabytków Chicago, takich jak Willis Tower, The Art Museum of Chicago i Millennium Park. Odkryj to tętniące życiem miasto z zupełnie nowej perspektywy.

Chicago: Wypożyczalnia rowerów na cały lub pół dnia

10. Chicago: Wypożyczalnia rowerów na cały lub pół dnia

Chicago z dumą plasuje się jako najlepsze miasto do jazdy na rowerze w kraju ze względu na płaski teren, kilometry tras rowerowych oraz połączone dzielnice, parki i atrakcje. Twoja wypożyczalnia rowerów zaczyna się w sercu 20-milowego szlaku rowerowego Lakefront Bike Trail w Chicago, w pobliżu Navy Pier. Wybierz między wypożyczeniem roweru na cały dzień lub wypożyczeniem roweru na 4 godziny, aby zwiedzać Chicago we własnym tempie. Otrzymasz kask, zapięcie na rower i szczegółową mapę, która ułatwi Ci poruszanie się po mieście. Ciesz się jazdą na rowerze do różnych atrakcji i stwórz własny plan zwiedzania, który będzie pasował do zainteresowań Twojej rodziny. Zacznij jeździć na rowerze wzdłuż brzegów jeziora Michigan, aby podziwiać wspaniałe widoki na Navy Pier, oferujące atrakcje dla rodzin, rozrywkę, sklepy i restauracje. Kontynuuj do Millennium Park, tętniącego życiem miejsca spotkań, w którym znajduje się Cloud Gate. Zatrzymaj się tutaj, aby zrobić sobie zdjęcie odbite w lustrze tej słynnej rzeźby w kształcie fasoli. Dalej na południe znajdziesz Grant Park, którego fontanna Buckingham jest wysoka i jest jedną z największych fontann na świecie. Na południe od niego znajduje się Museum Campus, 57-hektarowy park nad jeziorem Michigan, w którym znajduje się Adler Planetarium, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History, a także stadion piłkarski Soldier Field. Ewentualnie udaj się na północ do Lincoln Park, dużej społeczności nad jeziorem i parku, w którym znajduje się zoo w Lincoln Park. Wstęp jest bezpłatny, więc możesz zeskoczyć z roweru i zobaczyć niesamowite eksponaty zwierząt. Oczywiście nie można przegapić Wrigley Field, gdzie grają Chicago Cubs.

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

Fontanna Buckingham: najlepsze atrakcje w pobliżu

Fontanna Buckingham – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: 75-minutowy rejs architektoniczny łodzią motorową

Chicago: 75-minutowy rejs architektoniczny łodzią motorową

Wejdź na pokład łodzi motorowej i wybierz się na ekscytujący rejs po rzece i jeziorze wokół niektórych klejnotów architektury Chicago. Uzyskaj wgląd w najsłynniejsze zabytki miasta ze swojego przewodnika. Podziwiaj zabytki, takie jak Willis Tower, Tribune Tower i Buckingham Fountain. Wyrusz z dawnego centrum szkoleniowego Marynarki Wojennej Navy Pier nad brzegiem jeziora Michigan podczas wycieczki wzdłuż jeziora. Przepłyń przez śluzy i wzdłuż rzeki Chicago aż do drugiego co do wysokości budynku w USA, Willis Tower (dawniej Sears Tower). Zbliż się do najbardziej charakterystycznych budynków i wyjątkowej architektury Chicago i ciesz się niesamowitymi widokami i zabawną narracją w ramach ekscytującej przejażdżki. Poznaj fascynującą historię budowli, takich jak neogotycka Tribune Tower i Lyric Opera of Chicago. Rejs po jeziorze Michigan, aby zobaczyć pomniki i atrakcje, takie jak fontanna Buckingham, Grant Park, Chicago Harbor i Chicago Museum Campus.

Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

Chicago: Rodzinna zabawa, miejska przygoda, rejs po rzece i jeziorze

Odkryj oszałamiające drapacze chmur, historyczne budynki i nowoczesne cuda Chicago podczas tego zabawnego, rodzinnego rejsu łodzią. Zrelaksuj się i odpręż, podziwiając malownicze widoki z rzeki Chicago i śluzy Chicago Harbor. Następnie wypłyń na jezioro Michigan, gdzie możesz podziwiać całą panoramę miasta i linię brzegową. Podczas rejsu ciesz się żywą narracją i opowieściami o bogatej historii Chicago, a Twoi doświadczeni przewodnicy wskażą Ci wiele zabytków miasta, w tym Willis Tower, Aon Center, 875 N. Michigan (dawniej John Hancock Center), Museum Campus, Marina City, Wrigley Building, Tribune Tower, Navy Pier, latarnię morską Lake Michigan i wiele innych. Wycieczka daje Ci również możliwość doświadczenia przejścia przez śluzę Chicago Harbor. Posłuchaj przewodnika wyjaśniającego działanie śluzy i poczuj, jak łódź unosi się, gdy wpływasz do jeziora Michigan, a następnie ponownie opuszcza się, gdy wracasz do rzeki Chicago.

Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

Chicago: Wycieczka na segwayu po nabrzeżu i kampusie muzealnym

Segwaye to niesamowita zabawa i nie ma lepszego sposobu na wycieczkę po światowej klasy mieście, takim jak Chicago, niż na twoim osobistym zestawie kół - Segwayu! Nasza 5-7 milowa wycieczka na segwayu po Lakefront w Chicago pozwoli Ci poznać i zobaczyć wiele atrakcji Chicago w wyjątkowy sposób. Ślizgając się bez wysiłku i podziwiając nabrzeże jeziora, możesz poznać historię naszego miasta od przyjaznego i profesjonalnego przewodnika. Zanurz się w niezliczonych atrakcjach okolicy, wspaniałych parkach i ogrodach oraz wspaniałych okazjach do robienia zdjęć. Zobacz zabytki, takie jak Grant Park, most BP, fasola i fontanna Buckingham, a także wspaniałe widoki na jezioro Michigan i majestatyczną panoramę miasta. Segwaye są bezpieczne w użyciu, łatwe do nauczenia i przyjemne w jeździe. Przed rozpoczęciem wycieczki oferujemy dokładne szkolenie prowadzone przez naszych certyfikowanych przewodników.

Niesamowita wycieczka segwayem po jeziorze po Chicago?

Niesamowita wycieczka segwayem po jeziorze po Chicago?

Szybuj po ulicach i parkach Chicago podczas spokojnej wycieczki Segwayem z przewodnikiem. Idealna zarówno dla początkujących, jak i weteranów Chicago, trasa odkrywa dziwaczne fakty dotyczące jednego z najbardziej energicznych miejsc w Ameryce. Rozpocznij od sesji treningowej, aby zapoznać się z unikalnymi, samobalansującymi Segwayami, zanim odkryjesz Wietrzne Miasto w zabawny i futurystyczny sposób. Rozpocznij przygodę z Segwayem w Millennium Park i kontynuuj do Grant Park, aby zatrzymać się i podziwiać słynną Fontannę Buckingham Jedź do kampusu muzealnego, aby podziwiać spektakularne widoki na panoramę Chicago i piękne nabrzeże jeziora. Rób zdjęcia, aby dzielić się rozległymi widokami przypominającego morze jeziora Michigan. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Chicago: City Minibus Tour z opcjonalnym rejsem architektonicznym

Chicago: City Minibus Tour z opcjonalnym rejsem architektonicznym

Zacznij od odbioru z większości hoteli w centrum Chicago. Wsiądź do klimatyzowanego minibusa i wyrusz na wycieczkę z przewodnikiem. Rozpocznij w samym sercu Chicago, w The Loop. Zobaczysz tutaj niesamowitą architekturę, w tym pierwsze na świecie drapacze chmur. Wejdziesz nawet do środka, w którym znajduje się piękne lobby zaprojektowane przez Franka Lloyda Wrighta. Z przystanku roztacza się także widok na Chicago Board of Trade i Willis (Sears) Tower. Po The Loop udaj się przez Grant Park, znany jako dziedziniec miasta. Centralnym punktem parku jest fontanna Buckingham. Następny jest kampus muzealny z trzema muzeami, Polem Żołnierza i najbardziej spektakularnymi widokami na panoramę miasta. Po 10-minutowym przystanku na zdjęcia przejedź obok Millennium Park, w którym znajduje się Fasola, a następnie udaj się na północ wzdłuż Wacker Drive, która jest równoległa do rzeki Chicago. Przyjedź do eleganckiej dzielnicy klubów nocnych i dzielnicy mieszkalnej Gold Coast – szczególnie interesującym zabytkiem jest oryginalna rezydencja Playboya. Następnie wybierz się na wycieczkę po części Lincoln Park i zakończ ją, przemierzając Lake Shore Drive, mijając plaże i stare rezydencje, zanim zostaniesz odwieziony do hotelu. Dla tych, którzy chcą doświadczyć najlepszych wrażeń w Chicago, dodaj opcję słynnego na całym świecie rejsu architektonicznego po Chicago. Po wycieczce minibusem i krótkiej przerwie wejdź na pokład najnowocześniejszego statku wycieczkowego i wybierz się na 75-minutowy rejs wszystkimi trzema odnogami rzeki Chicago. Podziwiaj architekturę, dzięki której miasto stało się tak legendarne. Uzyskaj wgląd w budynki i inżynierię miasta, które dało początek drapaczowi chmur i jest duchowym domem nowoczesnej amerykańskiej architektury. Profesjonalny przewodnik poprowadzi Cię w dół rzeki Chicago, aby odkryć ukryte skarby, a także najbardziej znane zabytki miasta, takie jak budynek Johna Hancocka i nie tylko.

Chicago: 90-minutowy rejs po rzece i jeziorze nocą

Chicago: 90-minutowy rejs po rzece i jeziorze nocą

Poczuj magię Chicago nocą i obserwuj, jak wspaniałe drapacze chmur, zabytkowe budynki i nowoczesne cuda ożywają milionami migoczących świateł. Zrelaksuj się i zrelaksuj pod koniec dnia podczas rejsu, który nie tylko pozwoli Ci cieszyć się malowniczą rzeką Chicago, ale także zabierze Cię przez Chicago Harbour Lock i na jezioro Michigan, gdzie możesz podziwiać niesamowite widoki na mieniącą się panoramę Chicago i linię brzegową . Podczas jazdy słuchaj żywej narracji o bogatej historii Chicago, ponieważ przewodnicy na pokładzie wskazują wiele zabytków miasta, w tym Fontannę Buckingham, Willis Tower, Aon Center, John Hancock Building, Museum Campus, Marina City, Wrigley Building, Chicago Tribune Building , Navy Pier, latarnia morska i nie tylko. Ta wycieczka daje również wyjątkowe wrażenia związane z przechodzeniem przez system zamków Chicago River, jednocześnie poznając działanie i zastosowanie zamka od swojego przewodnika. Poczujesz również, jak łódź wznosi się, gdy wpłyniesz na jezioro Michigan, i niżej, gdy wrócisz do rzeki, co jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego miłośnika łodzi.

Eastside Chicago: gra w ucieczkę na zewnątrz

Eastside Chicago: gra w ucieczkę na zewnątrz

Rozpocznij przygodę w The Art Institute of Chicago. Ukończenie zajmie Ci od 1,5 do 2 godzin, a także możesz zwiedzać we własnym tempie. Wstrzymaj grę i wznów ją w dowolnym momencie z miejsca, w którym ją zatrzymałeś. Zakończysz przy Fontannie Wielkich Jezior. Gdy rozwiązujesz wyzwania, historia się rozwija, a dokładne wskazówki w telefonie poprowadzą Cię do następnej lokalizacji. Masz ochotę na ekscytującą grę miejską? Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-mail z informacją, jak pobrać grę na swój telefon. Możesz grać w pojedynkę, w dużej grupie lub w kilku mniejszych grupach, które rywalizują ze sobą i spotykają się na ostatnim przystanku gry. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli pobrać i grać w grę miejską na swoich telefonach. Alternatywnie, każda osoba może dokonać własnego zakupu.

Chicago: Nocna wycieczka w małych grupach ze Skydeck i Skyline Cruise

Chicago: Nocna wycieczka w małych grupach ze Skydeck i Skyline Cruise

Zanurz się w charakterystycznej panoramie Chicago z odważnymi drapaczami chmur i niesamowitymi widokami na oświetlone nocą jezioro Michigan podczas tej wycieczki po mieście. Ciesz się wygodnym odbiorem i dowozem do hotelu, wstępem do Willis Tower i malowniczym rejsem po panoramie Chicago. Po odebraniu z hotelu w centrum Chicago wskocz do minivana i udaj się do pierwszego przystanku, Willis Tower, najwyższego budynku na półkuli zachodniej. Wjedź windą na 103 piętro wieży, skąd możesz podziwiać 360-stopniowy widok obejmujący 50 mil i 4 stany. Poczuj adrenalinę w The Ledge – szklanym balkonie rozciągającym się na 1,5 metra na zewnątrz budynku, który zapewnia ekscytujące, jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Gdy już postawisz stopy na twardym gruncie, wybierz się na rejs po panoramie, aby zobaczyć piękno słynnych na całym świecie drapaczy chmur w Chicago, oświetlonych światłem księżyca i tętniącymi życiem światłami miasta. Ciesz się wycieczką łodzią, mijając ponad 40 kultowych zabytków Chicago. Zobaczysz także niesławną Chicago Bean (znaną również jako Cloud Gate), pierwszą publiczną pracę plenerową Anisha Kapoora zainstalowaną w Stanach Zjednoczonych. Pod koniec wycieczki przewodnik zabierze Cię z powrotem do hotelu w centrum Chicago.

Chicago: piesza wycieczka po centrach telewizyjnych i filmowych

Chicago: piesza wycieczka po centrach telewizyjnych i filmowych

Zanurz się w świecie kręcenia filmów dzięki kompleksowej wycieczce pieszej po najsłynniejszych lokalizacjach filmowych i telewizyjnych w Chicago. Spaceruj po jednym z najpopularniejszych miast wykorzystywanych w wielkich hitach kinowych. Natknij się na legendarne miejsca widziane na ekranie, mijając niektóre z głównych atrakcji miasta. Rozpocznij wycieczkę w pobliżu fontanny Buckingham. Pozwól swojemu przewodnikowi zdradzić Ci zakulisowe sekrety i zabawne ciekawostki dotyczące filmów i programów prezentowanych na Twojej trasie. Przeżyj ponownie kultowe sceny w miejscach wykorzystanych w Wolny dzień Ferrisa Buellera, Mroczny rycerz, Wrogowie publiczni, Ocean's Eleven i nie tylko. Przejdź po drodze obok słynnych zabytków Chicago, takich jak Willis Tower, The Art Museum of Chicago i Millennium Park. Odkryj to tętniące życiem miasto z zupełnie nowej perspektywy.

Chicago: Wypożyczalnia rowerów na cały lub pół dnia

Chicago: Wypożyczalnia rowerów na cały lub pół dnia

Chicago z dumą plasuje się jako najlepsze miasto do jazdy na rowerze w kraju ze względu na płaski teren, kilometry tras rowerowych oraz połączone dzielnice, parki i atrakcje. Twoja wypożyczalnia rowerów zaczyna się w sercu 20-milowego szlaku rowerowego Lakefront Bike Trail w Chicago, w pobliżu Navy Pier. Wybierz między wypożyczeniem roweru na cały dzień lub wypożyczeniem roweru na 4 godziny, aby zwiedzać Chicago we własnym tempie. Otrzymasz kask, zapięcie na rower i szczegółową mapę, która ułatwi Ci poruszanie się po mieście. Ciesz się jazdą na rowerze do różnych atrakcji i stwórz własny plan zwiedzania, który będzie pasował do zainteresowań Twojej rodziny. Zacznij jeździć na rowerze wzdłuż brzegów jeziora Michigan, aby podziwiać wspaniałe widoki na Navy Pier, oferujące atrakcje dla rodzin, rozrywkę, sklepy i restauracje. Kontynuuj do Millennium Park, tętniącego życiem miejsca spotkań, w którym znajduje się Cloud Gate. Zatrzymaj się tutaj, aby zrobić sobie zdjęcie odbite w lustrze tej słynnej rzeźby w kształcie fasoli. Dalej na południe znajdziesz Grant Park, którego fontanna Buckingham jest wysoka i jest jedną z największych fontann na świecie. Na południe od niego znajduje się Museum Campus, 57-hektarowy park nad jeziorem Michigan, w którym znajduje się Adler Planetarium, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History, a także stadion piłkarski Soldier Field. Ewentualnie udaj się na północ do Lincoln Park, dużej społeczności nad jeziorem i parku, w którym znajduje się zoo w Lincoln Park. Wstęp jest bezpłatny, więc możesz zeskoczyć z roweru i zobaczyć niesamowite eksponaty zwierząt. Oczywiście nie można przegapić Wrigley Field, gdzie grają Chicago Cubs.

Chicago: Najciekawsze atrakcje

Fontanna Buckingham: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Fontanna Buckingham: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fontanna Buckingham? Kliknij tutaj.

Fontanna Buckingham: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(1412 recenzji)