Atrakcje i wycieczki Fontainebleau

Fontainebleau – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Fontainebleau

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Fontainebleau na deszczowe dni?

Fontainebleau: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fontainebleau? Kliknij tutaj.

Fontainebleau: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2283 opinii

Karnet muzealny to świetne urządzenie, które bez trudu otwiera drzwi do jednych z najlepszych muzeów na świecie. Na naszą wizytę w Luwrze i Pałacu Wersalskim poszliśmy on-line i zaplanowaliśmy wejście na czas. Skutecznie zdobyliśmy wejście, oszczędzając cenny czas wakacji! Niespodziewanie odwiedziliśmy muzea Picassa i Rodina na niezaplanowane wizyty. Udało nam się pokazać naszą przepustkę, wejść i cieszyć się eksponatami bez dodatkowych kosztów i kłopotów. Zdobądź tę przepustkę!!

Świetny karnet, kupiłem pakiet 4 dni i udało mi się odwiedzić połowę zawartych zajęć. Jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ x większość było z bezpośrednim wejściem do różnych miejsc zwiedzania, wystarczy wejść na miejsce i przedstawić przepustkę. Niektóre aktywności, takie jak Luwr, Łuk Triumfalny, Santa Chapelle ..., musisz się najpierw zarejestrować i zarezerwować dzień, aw niektórych przypadkach czas, ale wszystko jest bardzo łatwe. Świetny zakup

Gorąco polecam Karnet Muzealny. zaoszczędziło nam to dużo czasu w kolejkach (w niektórych miejscach trzeba zmierzyć się z krótszą kolejką na prześwietlenie, ale nie ma to porównania z długą kolejką po bilety). To bardzo praktyczne. Nie zrobiłem szczegółowego zestawienia, ale biorąc pod uwagę ilość miejsc, w które pojechaliśmy, uważam, że finansowo też było warto.

Dwudniowa przepustka jest świetna, jeśli odwiedzisz co najmniej 4 muzea. Pominiesz także długie kolejki do kupowania biletów, co jest bardzo miłe, ponieważ kolejki mogą być bardzo długie. Jedynym minusem jest to, że karnet trzeba odebrać osobiście, fajnie byłoby wysłać go drogą elektroniczną.

Jesteśmy bardzo zadowolona z zakupu, karta pozwoliła zaoszczędzić dużo pieniędzy i czasu. Kolejki do biletów lub z biletami kupionymi na stronie muzeum były znacznie dłuższe. Z karta nigdzie nie stałam dłużej niż 5 minut. Bardzo polecam.