Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Floryda

Parki rozrywki, wspaniałe plaże i fascynujące muzea – Floryda to przede wszystkim dobra zabawa.

Często zadawane pytania dotyczące: Floryda

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Floryda?

Na jakich wycieczkach w: Floryda obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Floryda: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Floryda? Kliknij tutaj.

Floryda: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 19 629 opinii

Agent autobusowy przed rozpoczęciem wycieczki był niezwykle łatwy do znalezienia, agent autobusowy nawet regularnie dzwoni do celu przed swoją kasą biletową. Jazda autobusem do Everglades była przyjemna, kierowca autobusu komunikatywny i zabawny. Na miejscu, jako grupa autokarowa, przejeżdżacie razem wszystkie 3 stacje trasy, używając żółtych wstążek, które nosicie na ramieniu, zawsze możecie odnaleźć drogę wśród innych i niczego nie przegapicie. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na to, o której godzinie mówi kierowca autobusu, kiedy dokładnie autobus jedzie z powrotem do Miami, a ty wracasz do autobusu z grupą w odpowiednim czasie, ponieważ kierowca nie ma informacji, kto dokładnie był w autobusie i autobus w przeciwnym razie bez ciebie znowu odjedzie, a ty utknąłbyś tam nawet wtedy!

niesamowite parki, łączące dreszcz emocji i atrakcje 3D. atrakcji dla najmłodszych jest niewiele. Spaliśmy w jednym z hoteli w parku, więc w cenie mieliśmy nielimitowane wejściówki na atrakcje (omiń kolejkę): niezbędne do zrobienia jak największej ilości atrakcji w przypadku silnych wpływów, nawet jeśli cena jest wygórowana ( około 100 euro za osobę dziennie).

Wrażenia z jazdy na łódce powietrznej są nie do opisania. Widzieliśmy tylko 3 małe aligatory na wolności (w Brazylii liczba jest znacznie wyższa, a rozmiar też) pokaz ze zwierzętami był spektakularny

Wspaniały park dla fanów Harry'ego Pottera. Bardzo fajne inne atrakcje, atrakcje 3-4D po prostu wydają się prawdziwe. Mnóstwo zabawnych kolejek górskich.

The driver is very funny, everything was alright. Highly reccomend