Atrakcje i wycieczki

Flores, Indonezja

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Flores, Indonezja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Flores, Indonezja? Kliknij tutaj.

Flores, Indonezja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 36 opinii

Takie niesamowite doświadczenie! Wszystko było tak zorganizowane. James, nasz przewodnik, zabrał nas i zawiózł do portu, gdzie moglibyśmy wejść na pokład łodzi, na której nocowaliśmy! Oboje czuliśmy się jak piraci! To było tak relaksujące i mogliśmy się zrelaksować na dachu, gdzie mieli dla nas worki. Dostaliśmy mnóstwo świeżo przyrządzonego jedzenia, a także koktajli! Najpierw zatrzymaliśmy się na wyspie Rinca, gdzie mogliśmy zobaczyć smoki Komodo! potem wspięliśmy się z powrotem na łódkę i udaliśmy się na wyspę Kalong, aby obserwować nietoperze latające z jaskini, gdzie były tysiące i nie spodziewały się tego! Drugiego dnia obudziliśmy się wcześnie i poszliśmy na wyspę Padar, która była wspinaczką, ale jaki niesamowity widok miałeś po czarnych, różowo-białych plażach! Następnie udaliśmy się na wyspę Komdo, różową plażę i do punktu manty, gdzie poszliśmy na snorkeling z promieniami manty! Nie mogłem prosić o lepszego przewodnika, który oboje mieliśmy tak niesamowity czas! Zdecydowanie

Fantastyczny czas z wieloma niespodziewanymi niespodziankami.

Świetnie się bawiłem na trasie. Po pierwsze, organizator trasy był absolutnie niesamowity w utrzymywaniu kontaktu ze mną. Nigdy nie miałem od organizatora wiadomości, że kierowca dosłownie czekał na mnie pod drzwiami. Wszystko było semless. Mój przewodnik, Anzi, był wspaniały. Nie tylko był dobrze poinformowany o smokach i okolicy (często dokładniej dodając do przewodników komodo), ale także był tak podekscytowany rzeczami, że był podekscytowany. Kiedy nie byliśmy w stanie zobaczyć promieni manty, ponieważ przybyłem niespodziewanie późnym dniem, rozczarowało go to. Nurkowanie z rurką było fantastyczne i fajnie odpoczęło między smokami. Jedzenie było najlepsze, jakie jadłem w Indonezji, co naprawdę mówi coś, biorąc pod uwagę, że zostało zrobione na małej kołyszącej się łodzi. Ponadto hotel, w którym zatrzymałem się na drugą noc był świetny, relaksujący i tylko to, czego potrzebowałem. Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę świetna, ekscytująca, ale relaksująca podróż. Tylko negatywne - na łodzi

Niezapomniane przeżycie!

Moim marzeniem było zobaczyć dzikie smoki Komodo w ich naturalnym środowisku. Chcę podziękować za zorganizowanie mi tej wycieczki, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i zgodnie z reklamowanym planem podróży. Łódź była dobra i czysta. Posiłki były po prostu świetne, takie pyszne. Dziękuję przewodnikowi Eko za szczególną uwagę na wszystkie moje wymagania i życzenia. Spełniacie moje marzenie :) Zdecydowanie polecę!

Wspaniałe doświadczenie!

Dziękujemy za zorganizowanie dla mnie niesamowitej wycieczki! To było prywatne, załoga łodzi i przewodnik był bardzo miły i uprzejmy na wszystko, o co prosiłem. Łódź była prosta, ale dobra. Bardzo lubiłem nurkować i widziałem wiele smoków podczas trekkingu. Zalecana!

Był bardzo dobrze zaplanowany i zorganizowany. Przewodnik był bardzo miły, podobnie jak załoga łodzi, a jedzenie było bardzo smaczne.