Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Z Florencji: Piza, Siena, San Gimignano, degustacja wina Chianti Całodniowa wycieczka z lunchem

Z Florencji: Piza, Siena, San Gimignano, degustacja wina Chianti Całodniowa wycieczka z lunchem

Od 345,50 zł za osobę

Odkryj piękno Toskanii i odwiedź jej średniowieczne miasta i miasteczka podczas wycieczki z przewodnikiem z Florencji. Ciesz się lokalnymi potrawami i winem w porze lunchu.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Opcje czasu trwania: 12 - 13 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, hiszpański, włoski, portugalski, francuski
W skrócie
 • Przeglądaj Pizę i zobacz jej słynną na całym świecie Krzywą Wieżę
 • Zobacz miejsce, w którym odbywają się tradycyjne wyścigi konne Palio w Sienie
 • Odkryj dobrze zachowane średniowieczne miasto San Gimignano
 • Odwiedź wspaniałą winnicę Chianti
 • Weź udział w ekskluzywnej degustacji wina
Pełny opis
Wyjazd z Florencji, przejazd do Pizy. Zobacz jego oszałamiający Piazza dei Miracoli i podziwiaj baptysterium, katedrę i oczywiście słynną Krzywą Wieżę. Przejdź do eleganckiej wiejskiej wioski o starożytnych korzeniach na wsi Chianti. Gdy wysiądziesz z autobusu, zostaniesz poprowadzony po wspaniałej posiadłości, aż dotrzesz do jej starożytnej średniowiecznej kaplicy; tutaj zapoznasz się z fascynującą historią i tłem posiadłości. Udaj się na panoramiczny taras willi, gdzie będziesz cieszyć się pierwszą pyszną degustacją wina Chianti Classico, siedząc na dużych beczkach z winem. Następnie trasa będzie kontynuowana do restauracji: Twojemu typowemu toskańskiemu lunchowi będą towarzyszyć dwa doskonałe produkty samej posiadłości, „Riserva” i wino IGP. Po obiedzie poświęć trochę czasu na spacer i relaks w soczystych ogrodach willi. Po obiedzie wycieczka kontynuuje zwiedzanie San Gimignano, średniowiecznego miasta, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnie udasz się malowniczymi drogami regionu Chianti do Sieny, miasta Palio. Spotkaj się z lokalnym przewodnikiem na wycieczkę po mieście i zobacz jego ważne zabytki i place. Odwiedź Piazza del Campo, gdzie odbywają się wyścigi konne Palio di Siena, oraz Piazza del Duomo, gdzie zobaczysz zewnętrzną część wspaniałej katedry. Po wolnym czasie w Sienie wrócisz do Florencji.
Wliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Transport z miejsca zbiórki do miejsca atrakcji: Autobus/autokar
 • Powrót: Autobus/autokar
 • Lunch
 • Degustacja wina
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

   Miejsce zbiórki

   Spotkaj się z osobą reprezentującą partnera lokalnego, ubraną w zieloną koszulkę, na dworcu autobusowym Villa Costanza. Na miejsce zbiórki możesz dojechać tramwajem T1 Leonardo, jadącym w kierunku Villa Costanza, wysiadając na przystanku Villa Costanza (ostatni przystanek na linii). Przejazd z centrum miasta trwa 20 minut. Możesz wybrać najbliższy przystanek.

   Otwórz w Google Maps ⟶
   Ważne informacje

   Co trzeba wiedzieć

   • Aktywność może być prowadzona przez wielojęzycznego przewodnika
   Opinie klientów

   Ogólna ocena

   4,4 /5

   na podstawie 1515 opinii

   Podsumowanie opinii

   • Przewodnik
    4,5/5
   • Transport
    4,4/5
   • Jakość/cena
    4,3/5
   • Jakość usług
    4,4/5
   Sortuj wg

   Sortuj wg

   Święta wycieczka dla Tych, którzy chcą zobaczyć trochę Toskanii, a nie mają ochoty męczyć się z dojazdami i parkowaniem. Lunch w winnicy smaczny, a pracownik winnicy w bardzo zajmujący opowiadał o winach / winnicy / Toskanii. Jedynym minusem byli przewodnicy, którzy (szczególnie pod koniec wycieczki) szli bardzo szybko nie zwracając uwagi na to czy cała grupa za nimi nadąża - w rezultacie w Pizie cześć osób została na światłach z tylu i potem nie wiedziała gdzie i kiedy jest zbiórka.

   Czytaj dalej

   5 września 2019

   Die Tour war klasse. In Pisa waren wir gleich am Anfang und hatten kaum andere Touristen um uns. Dann ging es ins wunderschöne San Gimignano, eine mittelalterliche Stadt, die einen besonderen Charme hat. Dann zum Mittagessen mit Weinprobe (alles sehr lecker). Zum Abschluss nach Siena,aus meiner Sicht die schönste Stadt, die wir besichtigt haben.

   Czytaj dalej

   5 lipca 2021

   Przetłumacz

   Muito bom ! O nosso motorista, Francesco, foi muito atencioso e explicou todos os detalhes, não só do destino, mas de vários pontos isolados no trajeto. Por ele ser morador da região, possui um conhecimento único da área. O tour em si é muito bom, com tempo adequado para cada parada. E, diferente de outros tours, houve bastante tempo livre para explorarmos as cidades. Em Pisa a torre é visita obrigatória, em San Gimignano vale comprar o city pass na torre, que sai barato e você pode passar por todos os outros pontos. O almoço e degustação de vinhos é interessante, mas não indispensável. Vale mais pelo visual de Chianti do que pelos vinhos em si. Por fim, Siena é belíssima - talvez a única cidade que valha uma visita de um dia só para ela. Nossa guia aqui, Lavinia, foi muito atenciosa e explicou muitos dos detalhes e particularidades da cidade que jamais saberíamos visitando sozinhos. Enfim, não há o que reclamar!

   Czytaj dalej

   11 marca 2020

   Przetłumacz
   Organizator:

   Numer identyfikacyjny produktu: 44592

   VA ID: 395896