Dodaj daty

Florencja Wycieczki rowerowe

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 38
Sortuj wg:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki rowerowe w: Florencja

Oprócz atrakcji typu Wycieczki rowerowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Florencja?

W: Florencja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki rowerowe w: Florencja obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Florencja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 419 opinii

To była jedna z najfajniejszych rzeczy, jakie robiliśmy na wakacjach. Rowery elektryczne były łatwe, szczególnie w upale. Nasz przewodnik był świetny i dodał takie ciekawe fakty do wszystkich odwiedzonych przez nas miejsc. Nawet nasze nastoletnie dziewczyny świetnie się bawiły i uwielbiały lody na końcu. Piazzale Michelangelo był naprawdę niesamowity i dał nam zapierający dech w piersiach widok na Florencję o zachodzie słońca. Gorąco polecam tę wycieczkę.

Nocna wycieczka po Florencji rowerem elektrycznym była absolutnie rozkoszą. Dzięki elektrycznemu rowerowi bez wysiłku wjeżdża się na wzgórza i podziwia piękną panoramę Florencji. Następnie z powrotem na dół mijając najważniejsze miejsca. Przewodnik Gabriele jest bardzo miłym facetem i ma historię do opowiedzenia na każdym miejscu. Na koniec lody, które były tak pyszne, że następnego wieczoru wróciłam sama.

Hi We was travelling with Sarah ... She was fantastic. She took us on general and popular places in Florence by bicycles. She was describing all places very interesting. She get a big historical knowledge about all monuments in this city. Sarah it was a great job and big pleasure to travel with You :) Polish girls