Florencja
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki jednodniowe w: Florencja

Oprócz atrakcji typu wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Florencja?

W: Florencja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki jednodniowe w: Florencja obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Florencja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8310 opinii

To była jedna z najlepszych wycieczek z przewodnikiem, jakie kiedykolwiek miałem. Cris i Alessandro zadbali o to, abyśmy mogli zobaczyć wszystkie wioski w jeden dzień, a wycieczka łodzią była idealnym sposobem na zakończenie wycieczki. Transport i podróż pociągiem przebiegały sprawnie, a oni zadbali o to, aby każdy był dostosowany do swoich potrzeb i polecili najlepsze rzeczy do zrobienia w każdej wiosce. Zostaliśmy podzieleni na 2 grupy, co ułatwiło nam zarządzanie i dało nam więcej czasu na robienie rzeczy. Wycieczka była niesamowitym przeżyciem, z pięknymi widokami ze szczytu. Chciałbym szczególnie podziękować Crisowi i Alessandro za odpowiedzi na wszystkie pytania i dostarczenie nam tego niesamowitego doświadczenia, nawet w czasach Covid. Pobujacie!

Niesamowita jednodniowa wycieczka. Jednodniowa wycieczka do Cinque Terre z Florencji była jednym z głównych punktów naszej podróży do Włoch. Niesamowita sceneria i przyjemna podróż. Ciężko jest sprawdzić tak wiele wspaniałych miejsc w ciągu jednego dnia, ale jakoś Chris, nasz wspaniały przewodnik, sprawił, że to się stało i to w bardzo zabawny sposób. Moja dziewczyna i ja wybraliśmy wędrówkę z Cornigli do Vernazzy (opcjonalna część wycieczki, ponieważ możesz również pojechać pociągiem z biletem dziennym, który otrzymasz od przewodnika). Oceniłoby to co najwyżej skromną podwyżkę. Dzięki za wspaniałe doświadczenie i wnikliwe wyjaśnienia, Chris!

Wybór, którego dokonaliśmy, rezerwując wycieczkę do Cinque Terre, był najlepszym wyborem. Korzystamy z bardzo dobrze zorganizowanej podróży, odwiedziliśmy wszystkie 5 wiosek Cinque terre land, podróżując autobusem, pociągiem i statkiem. Spotkaliśmy ludzi z całego świata, bardzo miłą i sympatyczną grupę. Przewodnik Criss był dobrze zorganizowany i znał dużo historii. Dzielił się z nami swoją wiedzą, cały czas był bardzo pozytywny i miał naprawdę dobre żarty! Gorąco polecamy to innym turystom!

Świetnie się bawiliśmy na trasie! Alberto był kompetentny i zorganizowany i trzymał nas w ryzach przez całą podróż. Obiad w winnicy był punktem kulminacyjnym i miłą przerwą między przejażdżkami autobusem a zwiedzaniem. Zdecydowanie poleciłbym tę wycieczkę, aby zobaczyć wiele Włoch w krótkim czasie, i w 100% poleciłbym Alberto jako przewodnika.

Niesamowite widoki, bardzo dobra organizacja, człowiek czuje się zaopiekowana i informowany na bieżąco. Zdecydowanie polecał lunch. Najlepsze owoce morza!!!