Dodaj daty

Florencja
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 266
Sortuj wg::
Florencja

Florencja

Florencja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8310 opinii

To było wspaniałe. Przyszli po nas na czas ze stacji kolejowej. Podobało mi się, że dali nam bransoletkę z numerem telefonu agencji i to pomogło zidentyfikować resztę grupy. Jedzenie było dobrze podane, wystarczyło. Czas w każdym miejscu wydawał się niewielki, ale to jedyny sposób, aby zobaczyć wszystkie miejsca. Autobus był czysty, wygodny, a w drodze powrotnej udało nam się chwilę pospać

Wycieczka była bardzo interesująca, degustowaliśmy 8 różnych rodzajów wina i były pyszne, a także mieliśmy bezpłatne wędliny, chleb i trochę oliwy z oliwek i octu balsamicznego. Yanna była dobrym przewodnikiem, troskliwą i bardzo pomocną. To była fajna aktywność na deszczowy dzień, naprawdę nam się podobało. 10/10

Przyjechałem 10 minut przed godziną odlotu wskazaną 8:30. Przewodnicy mieli różową kamizelkę, nie było stoiska Get your guide. Stoisko też było różowe. Ranek był niesamowity, wina były doskonałe! ! ! Przewodnik i kierowca bardzo serdeczni, dziękuję im! Zabieram ze sobą wspaniałe wspomnienie.

Super organizacja, bardzo miła Pani przewodnik. W jeden dzień można zobaczyć wiele miejsc, które samemu bez auta trzeba byłoby rozłożyć na parę dni. Polecam Get Your Gide.

Piękna podróż, pełna smaków, kolorów i wszystkiego co w Toskanii najlepsze. Winiarnie, które odwiedziliśmy były fantastyczne. Widoki były zachwycające. Polecamy!