Wybierz daty

Florencja Wycieczki jednodniowe

Liczba znalezionych atrakcji: 254
Sortuj według:
Strona 1 z 16

Często zadawane pytania dotyczące: Florencja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Florencja?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Florencja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Florencja to:

Piza

Florencja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8310 opinii

Piaggio (przepraszam za błędną pisownię twojego imienia) był świetnym kierowcą, a Luciano był wspaniałym przewodnikiem, który wyjaśnił wszystko bardzo jasno i był bardzo cierpliwy w przypadku pytań. Przystanek na wino był bardzo dobry i wiąże się z nim długa historia. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu w Pienzie i Montepulciano, a autobus był bardzo wygodny. Wysoce rekomendowane.

Wycieczka była super, przewodniczka Marta była bardzo pomocna oraz opowiadała bardzo ciekawe informacje o odwiedzanych miejscach. Jeśli zdecyduje się na kolejną wycieczkę to koniecznie z Panią Martą. Super był również kierowca Raul, który dowiózł nas bezpiecznie w każde z odwiedzanych miejsc.

Niesamowite widoki!!!! Nie mogę tego wystarczająco polecić! Przez cały czas byłem w szoku, jak ładna była sceneria. A przewodnik był bardzo miły i wyjaśnił również wiele o mieście. Fajnie było zwiedzać miasta w drodze do winnicy. Autobus był wygodny. Wysoce zalecane

Super organizacja, bardzo miła Pani przewodnik. W jeden dzień można zobaczyć wiele miejsc, które samemu bez auta trzeba byłoby rozłożyć na parę dni. Polecam Get Your Gide.

Everything was perfect and well organised. It was day full of attractions. Sara was amazong - great guide.