Florencja
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Florencja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8310 opinii

znakomita odskocznia od zwiedzania gwarnej Florencji

Bardzo polecam wycieczkę i to z kilku powodów: - z samego autokaru widać piękno Toskanii - degustacja win wyższej klasy w dwóch obiektach - zwłaszcza prowadzona przez Lorenzo degustacja była najlepszą, na jakiej byłem - czas wolny w Chianti di Greve można wykorzystać na udany posiłek w słynnej karczmie rzeźniczej - możliwość zakupu win z przesyłką do kraju - najlepszy ocen balsamiczny, jaki przyszło mi skosztować był również częścią degustacji Przy kilku dniach pobytu we Florencji, więcej niż warto udać się na taką swojską wycieczkę. Sama organizacja bez zarzutu. Autokar klimatyzowany.

Dobrze zorganizowana wycieczka. Przewodniczka bardzo sympatyczna i pomocna. Miejsca, gdzie odbywały sie degustacje były położone w pięknych regionach. Na miejscu zostaliśmy milo ugoscieni. Sommelierzy opowiedzieli ciekawe historie swoich winnic oraz trunków. Wina były niesamowite, poczęstunek pyszny,az szkoda,ze tak malo. Wrocilysmy stamtad z kilkoma butelkami pysznych win oraz miłymi wspomnieniami.

Wycieczka była dobrze zaplanowana, pokazała różnorodność Toskanii. Średniowieczny gród zamkowy, potężną i niemal bajkowo nierealną Sienę, winnicę w Chianti i urzekające pięknymi placami, uliczkami oraz widokami San Gimignano . Wisienką na torcie była przesympatyczna, ciekawie opowiadająca przewidniczka Rosa. Polecam wycieczkę fanom Italii .

Świetna wycieczka!!! Idealnie zorganizowana, czas wolny w każdej lokalizacji, wystarczająco dużo żeby wypić kawę, zjeść coś. Przewodniczka Julie w Siennie była najlepsza na świecie - dziękuję Polecam, naprawdę warto!!!

Przewodniczka Valentina bardzo kompetentna. San Gimignano przepiękne. Degustacja 5 win i smaczny obiad. Siena warta zwiedzenia