Wycieczki całodniowe z: Florencja

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 101
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Florencja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Florencja?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Florencja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Florencja to:

Piza

Florencja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8310 opinii

Zgubiłem się w punkcie odbioru przy wyjściu ze Sieny, zadzwoniłem pod telefon, który mi dali i pomogli mi, wysyłając adres google miejsca spotkania i szczęśliwie wziąłem taksówkę i dotarłem bezpiecznie. Zamiast jechać na południe, taksówkarz powiedział mi, że pojechałem na północ do romskiej bramy. Zrobił wtedy zdjęcie restauracji, ale nie znał nazwy placu, na którym się znajdował. Dzięki za pomoc i podanie nazwy ulicy, którą należy zejść, a nazwa placu to jedyna sugestia

Piaggio (przepraszam za błędną pisownię twojego imienia) był świetnym kierowcą, a Luciano był wspaniałym przewodnikiem, który wyjaśnił wszystko bardzo jasno i był bardzo cierpliwy w przypadku pytań. Przystanek na wino był bardzo dobry i wiąże się z nim długa historia. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu w Pienzie i Montepulciano, a autobus był bardzo wygodny. Wysoce rekomendowane.

Wycieczka była super, przewodniczka Marta była bardzo pomocna oraz opowiadała bardzo ciekawe informacje o odwiedzanych miejscach. Jeśli zdecyduje się na kolejną wycieczkę to koniecznie z Panią Martą. Super był również kierowca Raul, który dowiózł nas bezpiecznie w każde z odwiedzanych miejsc.

Everything was perfect and well organised. It was day full of attractions. Sara was amazong - great guide.

dobrze zorganizowana wycieczka, a Ana przewodnik zawsze starała się dobrze wyjaśnić spotkanie?