Wybierz daty
Florencja

Kulinaria i życie nocne

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Warsztaty i lekcje
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 121
Sortuj według:
1 - 16 / 121

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kulinaria i życie nocne w: Florencja

Oprócz atrakcji typu kulinaria i życie nocne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Florencja?

W: Florencja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu kulinaria i życie nocne w: Florencja obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Florencja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Doświadczenie było bardzo miłe. Mieliśmy prywatny bus na 60 osób z klimatyzacją. Nasz przewodnik Manolo był przezabawny. Bardzo zabawny, bardzo doświadczony i dobrze znający historię Włoch. Mieliśmy około półtorej godziny na odwiedzenie każdego miejsca, które uważałem za wystarczające dla każdego miasta. Degustacja wina była dobra, podobnie jak makaron, który był penne rigatti z sosem ragu (sos mięsny). Butelki wina zostały pozostawione nad stołem, więc jeśli chcesz mieć drugi lub trzeci kieliszek, możesz (na własne ryzyko). Deser był ciekawy, ponieważ był dla mnie czymś nowym, ale było to małe ciasteczko. Na szczęście po obiedzie udaliśmy się do San gimigniano do słynnej na całym świecie Gelaterii, aby zjeść lody jako drugi deser! (koszt na nas). Kolejną świetną rzeczą w wycieczce jest to, że podczas lunchu można spotkać innych ludzi, a po tym istnieje znacznie silniejsza więź między grupą (specjalnie dla samotnych podróżników).

Piaggio (przepraszam za błędną pisownię twojego imienia) był świetnym kierowcą, a Luciano był wspaniałym przewodnikiem, który wyjaśnił wszystko bardzo jasno i był bardzo cierpliwy w przypadku pytań. Przystanek na wino był bardzo dobry i wiąże się z nim długa historia. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu w Pienzie i Montepulciano, a autobus był bardzo wygodny. Wysoce rekomendowane.

Cudowne i niezapomniane wrażenia z tej wycieczki! Nasz przewodnik Luca był bardzo przychylny i był w stanie podkreślić każde miejsce w Val D'Orcia, do którego pojechaliśmy. Cieszyliśmy się degustacją wina w Montalcino, zwiedzając piękne miasta Pienza i Montalcino. Na pewno spróbuję tego ponownie i polecam również innym. Dziękuję Ci!

Everything was perfect and well organised. It was day full of attractions. Sara was amazong - great guide.