Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Bilet wstępu

Galeria Uffizi: Bilet z gospodarzem

Galeria Uffizi: Bilet z gospodarzem

Od 103,31 zł za osobę

Omiń kolejkę po bilet do Uffizi i zaoszczędź czas, nie czekając godzinami. Poznaj dzieła sztuki w muzeum, aby w pełni docenić zarówno sztukę, jak i historię włoskiego renesansu.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Opcje czasu trwania: 2 - 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski
Opcjonalnie audioprzewodnik
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, rosyjski
Mała grupa jest dostępna
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Wygodne obuwie

Co trzeba wiedzieć

 • Wszyscy goście muszą przejść przez kontrolę bezpieczeństwa podobną do lotniskowej.
W skrócie
 • Omiń kolejkę po bilety w Uffizi z zarezerwowanym biletem wstępu
 • Zobacz arcydzieła mistrzów, takich jak Da Vinci, Botticelli i Caravaggio
 • Podziwiaj słynne posągi w jednym z najstarszych muzeów w Europie
 • Poznaj niesamowitą kolekcję w Galerii Uffizi
 • Podziwiaj Narodziny Wenus Botticellego
Pełny opis

Uniknij długiego oczekiwania na wizytę w Galerii Uffizi we Florencji dzięki temu biletowi bez kolejki. Poznaj rozległe muzeum i jego kolekcję do 1500 dzieł sztuki. Zobacz słynne renesansowe obrazy, takie jak „Doni Tondo” Michała Anioła i „Narodziny Wenus” Botticellego.

Spotkaj się z pracownikiem lokalnego partnera, aby otrzymać bilet szybkiego wstępu i przejść przez obowiązkową kontrolę bezpieczeństwa. Ciesz się wygodą pominięcia zarówno linii kupujących bilety, jak i linii odbioru biletów. Następnie zwiedź jedno z najstarszych muzeów w Europie. Wybierz się w podróż przez historię sztuki, od średniowiecza po włoski renesans. Podziwiaj arcydzieła, takie jak „Narodziny Wenecji” Botticellego, „Medusa” Caravaggia i jedyny obraz wykonany na drewnie przez Michała Anioła. Galeria szczyci się również nieocenioną kolekcją starożytnych posągów i popiersi rodu Medici, które zdobią korytarze. Odkryjesz także dzieła innych bohaterów renesansu, takich jak Giotto, Leonardo da Vinci i wielu innych.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do: Galeria Uffizi
 • Opiekun uczestników lub osoba witająca

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Spotkaj się ze swoim gospodarzem przed posągiem Leonarda da Vinci (w pobliżu wejścia do Galerii Uffizi), aby wymienić kupon na bilet. Kiedy dotrzesz na miejsce spotkania, poszukaj fioletowej flagi.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,4 /5

  na podstawie 635 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,2/5
  • Jakość/cena
   4/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  To był dobry sposób, aby zobaczyć uffizi, jeśli masz krótki limit czasu. Osoba spotyka się z wcześniej zarezerwowanymi biletami i wydrukiem dziesięciu najlepszych dzieł sztuki oraz pomieszczeń, w których się znajdują, i wskazuje wejście. Dla nas było warto, ale wiedz, że w zasadzie płacisz tylko za mapę i wcześniej zarezerwowany bilet (co możesz łatwo zrobić samodzielnie)

  Czytaj dalej

  28 maja 2022

  Galeria Uffizi CUDOWNE. Jeśli chodzi o organizację, mniej niż ZERO. Zarezerwowaliśmy na portalu z dodatkiem 14 € za osobę. Na spotkanie z przewodnikiem przyjechaliśmy z 15min wcześniej... i weszliśmy PO 2,5 GODZINACH OCZEKIWANIA. Ci, którzy nie dokonali rezerwacji, czekali „tylko” ok. godz. 1,5 godziny i nie zapłacili żadnego dodatku (ten sam system działa w wielu innych miastach, a także działa w Gardaland) ... ale nie u Uffizi ... jak chce ich odwiedzić ... nie ma alternatywy, że wiem. Dobre oczekiwanie i cierpliwość.

  Czytaj dalej

  9 czerwca 2021

  To było niesamowicie piękne i naprawdę podobała nam się nasza wizyta. Zatrzymaliśmy się na wiele godzin, aby cieszyć się (miejmy nadzieję) wyjątkową sytuacją ograniczonego strumienia odwiedzających, a tym samym ułatwiliśmy dostęp do obrazów. Zapomnieliśmy, że nosimy maski całkowicie pochłonięte magią dzieł sztuki. Wszystko było dobrze zorganizowane i było czyste, z dostępnym środkiem dezynfekującym. Kelnerzy w pięknej stołówce nosili maski, a stoliki były ustawione w odpowiedniej odległości. Wspaniałe przeżycie w tym trudnym czasie! Dziękuję Ci!

  Czytaj dalej

  25 września 2020

  Numer identyfikacyjny produktu: 395924

  VA ID: 395924