Florencja: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Numer identyfikacyjny produktu: 1189

Od 154,39 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wybierz się na 3-godzinną wycieczkę z przewodnikiem.
 • Podziwiaj najważniejsze zabytki miasta, w tym Kopułę, Galerię Ufizzi, plac Piazza della Repubblica i Palazzo Strozzi
 • Przejedź jednym z mostów rozciągających się nad rzeką Arno i podziwiaj wyjątkową panoramę Florencji
 • Spróbuj lodów z Yummy Ice-Cream, są wliczone w cenę!
 • Posłuchaj interesujących faktów, historii oraz przydatnych informacji na temat mijanych zabytków
 • Zobacz wszystko to i więcej, i baw się dobrze :–)
Wycieczka w skrócie
Wybierz się na grupową wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Florencji. Podczas przejażdżki na wygodnym miejskim rowerze zainspiruje Cię wszechobecny duch Renesansu. Na pewno nadarzy się również okazja aby pomanewrować wąskimi uliczkami Florencji.
Tego możesz się spodziewać
Poznawaj Florencję razem z doświadczonym przewodnikiem, który pokaże Ci najważniejsze zabytki miasta. Zobaczysz słynną Kopułę Brunelleschiego, dzielnicę Oltrarno, plac Piazza della Repubblica oraz wiele innych atrakcji. Florencja to fascynujące miasto historii, kultury i sztuki. Zwiedzanie na rowerze to najprostszy sposób, aby w krótkim czasie zobaczyć jej najważniejsze zabytki.

Wycieczka rowerowa to doskonały wybór, niezależnie od tego czy chcesz wziąć w niej udział samemu, czy z całą rodziną. Na swoim jednośladzie będziesz odkrywać piękno Florencji razem z osobistym przewodnikiem.

W niecałe 3 godziny zwiedzisz niemal wszystkie najważniejsze atrakcje turystyczne Florencji. Zatrzymasz się przy słynnej Kopule Brunelleschiego, której budowa trwała od XII do XIV wieku. Kopuła ta jest prawdziwą perłą architektury oraz drugą największą kopułą na świecie.

Zobaczysz budynek Galerii Uffizi, czyli najważniejszego muzeum we Florencji. Jest to miejsce w którym przechowywane są niektóre z najważniejszych i najbardziej imponujących dzieł autorstwa takich twórców jak Michał Anioł i Leonardo da Vinci.

Następnym przystankiem będzie plac Piazza della Repubblica, którego obecny kształt zawdzięczamy przebudowie miasta w XIX wieku, w okresie nazywanym Risanamento. Kolejnym punktem wycieczki będzie Kościół Santa Croce, największy kościół franciszkański na świecie. Jest on również miejscem pochówku słynnych Włochów, m.in. Michała Anioła, Galileusza i Machiavellego.

Wycieczka ta pomoże Ci poznać ogólny zarys miasta w bardzo wygodny i efektywny sposób. Podczas gdy będziecie mijać historyczne atrakcje i zabytki miasta, Twój przewodnik chętnie podzieli się swoją wiedzą na temat zróżnicowanej i fascynującej historii Florencji.

Zatrzymacie się również w dzielnicy Oltrarno, skąd podziwiać można przepiękną panoramę Florencji. Podczas postoju możesz również zdecydować się na porcję włoskich lodów w lecie lub gorący napój w zimie.
Wliczone w cenę
 • Wynajem rowerów miejskich
 • Przewodnik turystyczny
 • Słuchawki
 • Kask
 • Lody
Niewliczone w cenę
 • Napoje
 • Pamiątki
 • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 3 dni przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki znajduje się w wypożyczalni segwayów przy ulicy Via dei Cimatori 9 Red we Florencji. Droga z Piazza del Duomo: Stań twarzą do fasady kościoła, skręć w prawo w ulicę Via dei Calzaiuoli i pójdź prosto, a następnie skręć w lewo w 4. przecznicę, czyli ulicę Via dei Cimatori. Droga z Piazza della Signoria: Stań twarzą do pomnika mężczyzny na koniu, po Twojej prawej stronie znajdować się będzie restauracja „Il Cavallino”. Pójdź tą ulicą (Via delle Farine) i skręć w prawo w drugą przecznicę, czyli ulicę Via dei Cimatori. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Dzieci biorące udział w wycieczce powinny umieć jeździć na rowerze. Organizator wycieczki zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usługi bez zwrotu poniesionych kosztów uczestnikom, którzy nie spełniają powyższych kryteriów.

Uwaga! Dzieci w wieku poniżej 18 lat mogą brać udział w wycieczce tylko w towarzystwie osoby dorosłej.

W okresie zimowym (listopad-marzec) zabierz ze sobą rękawiczki, czapkę, szalik i ciepłe, wygodne buty.

Wycieczka nie obejmuje wstępu do wnętrza zabytków i muzeów.

Od 154,39 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 9)

Organizator:

Italy Segway Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 1189