Florencja: Półdniowa wycieczka rowerowa z degustacją

Numer identyfikacyjny produktu: 43544
Zaoszczędź do 20%

Od 176,44 zł 141,15 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Zwiedzaj renesansowe ulice Florencji na rowerze i zobacz wszystkie najważniejsze zabytki
 • Skosztuj tradycyjnych włoskich potraw i dowiedz się, co łączy je z Florencją
 • Spróbuj włoskich wypieków w malowniczej dzielnicy Beccaria
 • Posmakuj solonych placków pszennych, które mieszkańcy Florencji jedzą na co dzień
 • Podziwiaj marmurową fasadę Katedry Florenckiej
Wycieczka w skrócie
Wybierz się na przejażdżkę zabytkowymi uliczkami Florencji i podziwiaj architekturę epoki renesansu oraz wspaniałą, marmurową katedrę Santa Maria del Fiore. Po drodze skosztuj tradycyjnych toskańskich i włoskich potraw, w tym lodów i wypieków.
Tego możesz się spodziewać
Odkrywaj Florencję wszystkimi zmysłami, łącząc wycieczkę rowerową z degustacją 3 nieodpartych przysmaków perły włoskiego Renesansu.

Wycieczka rozpoczyna się przy jednej z najbardziej spektakularnych katedr świata – misternie zaprojektowanej Basilica di Santa Maria del Fiore, zwanej również „Kopułą” oraz „Katedrą Florencji”. Podziwiaj pełną wdzięku kopułę Brunelleschiego, dzwonnicę Giotta oraz sześciokątne Baptysterium.

Wstąp do dzielnicy Beccaria, otaczającej główny plac Piazza Cesare Beccaria i skosztuj tradycyjnych włoskich wypieków. Następnie, w dzielnicy San Niccolo poczuj się jak typowy mieszkaniec Florencji i spróbuj schicciata all'olio (solonego placka pszennego z oliwą z oliwek). Twój przewodnik po drodze opowie Ci o kulinarnych tradycjach miasta. Dowiesz się, co wspólnego z Florencją mają gelato, czyli włoskie lody i dlaczego toskański chleb jest zazwyczaj niesolony.

Podziwiaj wiele miejskich zabytków, takich jak plac Piazza della Repubblica, Most Złotników i Piazza della Signoria, czyli plac w kształcie litery L, na którym mieści się Galeria Uffizi oraz kultowy Palazzo Vecchio. Zobaczysz również kościół Santa Croce, gdzie w bazylice św. Krzyża pochowany został m.in. Michał Anioł.
Wliczone w cenę
 • Wypożyczenie rowerów
 • Przewodnik
 • 3 degustacje potraw
 • Kaski
Niewliczone w cenę
 • Wstęp do zabytków i muzeów
 • Napoje
 • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 3 dni przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki znajduje się w wypożyczalni segwayów przy ulicy Via dei Cimatori 9 Red we Florencji. Droga z Piazza del Duomo: Stań twarzą do fasady kościoła, skręć w prawo w ulicę Via dei Calzaiuoli i pójdź prosto, a następnie skręć w lewo w 4. przecznicę, czyli ulicę Via dei Cimatori. Droga z Piazza della Signoria: Stań twarzą do pomnika mężczyzny na koniu, po Twojej prawej stronie znajdować się będzie restauracja „Il Cavallino”. Pójdź tą ulicą (Via delle Farine) i skręć w prawo w drugą przecznicę, czyli ulicę Via dei Cimatori. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Oczekuje się, że dzieci biorące udział w wycieczce będą potrafiły jeździć na rowerze. Organizator wycieczki zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usługi uczestnikom, którzy nie spełniają powyższych wymagań bez zwrotu poniesionych kosztów.
Zaoszczędź do 20%

Od 176,44 zł 141,15 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 2)

Organizator:

Italy Segway Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 43544