Florencja Autobusem/minivanem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Florencja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Florencja?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Florencja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Florencja to:

Piza

Florencja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 9986 opinii

Bardzo wygodnie jest zarezerwować wycieczkę z wyprzedzeniem i skorzystać z vouchera przez telefon komórkowy. Siedzenia były wygodne, a autobus nie był zbyt zatłoczony, nagrany przewodnik był dobry, co ilustruje interesujące miejsca, a także opowiada historie o charakterze kulturalnym, używaliśmy zarówno włoskiego, jak i niemieckiego. Punktualnie na przystankach zrobiliśmy trasę prawie dwa razy. Radzę!

Wszystkim turystom radzę skorzystać z tego autobusu i odwiedzić Florencję. Autobus zabierze Cię do miejsc, których nigdy byś nie zobaczył pieszo. Możesz wysiąść na wybranym przystanku i odebrać go trochę dalej. Zwiedzasz miasto we własnym tempie, od czasu do czasu odpoczywając, korzystając z tego autobusu.

Autobus Hop on Hop off to świetny sposób na szybką wycieczkę po mieście, zdecyduj, co chcesz zobaczyć i trochę się zorientuj w mieście (zwłaszcza podczas samotnej podróży). Zniżka 10% od.pokazania biletu w następnym mieście również pomaga.z kosztami.

Idealnie nadaje się do poruszania się po mieście lub interesujących obszarach. Zwłaszcza jeśli nie wiesz, co chcesz zrobić lub zobaczyć.

Wycieczka autobusowa, która pozwala szybko odkryć Florencję, a także odnaleźć drogę