Wybierz daty

Florencja Autobusem/minivanem

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Florencja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Florencja?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Florencja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Florencja to:

Piza

Florencja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 9986 opinii

Bardzo wygodnie jest zarezerwować wycieczkę z wyprzedzeniem i skorzystać z vouchera przez telefon komórkowy. Siedzenia były wygodne, a autobus nie był zbyt zatłoczony, nagrany przewodnik był dobry, co ilustruje interesujące miejsca, a także opowiada historie o charakterze kulturalnym, używaliśmy zarówno włoskiego, jak i niemieckiego. Punktualnie na przystankach zrobiliśmy trasę prawie dwa razy. Radzę!

Wszystkim turystom radzę skorzystać z tego autobusu i odwiedzić Florencję. Autobus zabierze Cię do miejsc, których nigdy byś nie zobaczył pieszo. Możesz wysiąść na wybranym przystanku i odebrać go trochę dalej. Zwiedzasz miasto we własnym tempie, od czasu do czasu odpoczywając, korzystając z tego autobusu.

Świetna półdniowa wycieczka do 2 winnic w Toskanii, a także krótka wizyta w zamkniętej wiosce Monterigioni. Jeśli chcesz zasmakować Toskanii i zobaczyć widoki na toskańską wieś, jest to świetna wycieczka półdniowa. Nasza 6-osobowa rodzina się podobała, a gospodarze w winnicach byli gościnni i przyjaźni.

Autobus Hop on Hop off to świetny sposób na szybką wycieczkę po mieście, zdecyduj, co chcesz zobaczyć i trochę się zorientuj w mieście (zwłaszcza podczas samotnej podróży). Zniżka 10% od.pokazania biletu w następnym mieście również pomaga.z kosztami.

Chłopaki szaleni piękne doświadczenie przewodnik bardzo gorąco polecam?