Florencja
atrakcje dla całej rodziny

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny w: Florencja

Oprócz atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Florencja?

W: Florencja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu atrakcje dla całej rodziny w: Florencja obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Florencja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Florencja? Kliknij tutaj.

Florencja: Co mówią inni?

Cinque Terre było po prostu hipnotyzujące. Przewodnik po drodze zarówno prowadził, jak i rozmawiał (nie tak głośno) i był nieco trudniejszy do zrozumienia, ale w miarę postępu trasy okazał się bardzo opiekuńczy i szanował tempo i prędkość grupy. Również całkiem przyjacielski i nigdy nie wahał się wyjaśniać czegokolwiek, co było w jego zasięgu. Naprawdę mi się podobało. Jedyny odcinek, który mi się nie podobał, to droga powrotna, wspinanie się na wzgórze do furgonetki pieszo, pod silnym słońcem i spocone jak szalone, ale rozumiem, że było to trochę konieczne.

Trebuie s aveți grijă cand vă programați vizitarea Grădinilor Boboli și Palazzo Pitti fiindcă aveți nevoie de cel putin 3 ore numai pentru parc. Więcej informacji Grotta Buontalenti i Grotta di Madama. Pentru români precizez ca istnieć doua statui de daci sculptate w marmura roșie la capătul aleii ce duce la Grotta Buontalenti și Coridorul Vasari in partea dreapta a palatului, privind dinspre grădini. O alta statuie de dac este în interiorul palatului.

Ogrody są wspaniałe i pełne ukrytych wiadomości. Bardzo mi przykro, że groty zostały zamknięte z powodu ograniczeń kowdom. Bardzo warte odwiedzenia - Pochodzenie "włoskich ogrodów renesančne"... i nie tylko (od jednego interesuje się spiskami ezoterycznymi). Trochę więcej ławek wzdłuż ścieżek będzie mile widzianych przez starszych gości.

Miło jest zobaczyć wiele pomysłów Leonardos osobiście i w formie roboczej. Jeśli interesujesz się nauką lub inżynierią, bardzo docenisz to muzeum. Dodatkowo, zobaczenie zajmuje tylko około 1-2 godzin, więc jest to przyjemna czynność, która nie zabierze Ci dnia we Florencji.

Super zabawa dla dzieci i dla dorosłych. W muzeum dużo eksponatów które można dotykać i sprawdzać jak działają.