Baptysterium we Florencji

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Baptysterium we Florencji: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Baptysterium we Florencji? Kliknij tutaj.

Baptysterium we Florencji: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3595 opinii

Francchesco był bardzo kompetentny i mistrzem w unikaniu długich wskazówek. Niestety, aby uniknąć wskazówki w baptysterium, zrobił to ostatnie i zakończył wycieczkę tam zamiast muzeum. Ponieważ nasze bilety były tylko jednorazowe, zostaliśmy chcąc zobaczyć więcej w Muzeum. Na szczęście wyjaśniłem, co się stało, członkowi personelu przy wejściu do muzeum i wpuściła nas z powrotem. Sugerowałbym, że w przyszłości, jeśli tak się stanie, przewodnik może zabrać grupę z powrotem do muzeum i sprawdzić, czy może uzyskać dla nich ponowne wejście kto tego chciał.

Pomimo tego, że touroperator cierpiał, że przewodnik zachorował w trakcie wycieczki, nadal udało się rozwiązać problem i zapewnić wycieczkę wszystkim klientom, łącząc grupy (grupy wynikowe były wciąż wystarczająco małe, aby cieszyć się tym doświadczeniem). Właściciel firmy pomógł rozwiązać problem dostępu do Duomo i Baptysterium dla wszystkich odwiedzających, co pokazało, że dbają o swoich klientów i można im ufać, że dołożą wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy. Gorąco polecam jako usługodawca.

Niezwykła wycieczka zarówno pod względem historycznym, jak i krajobrazowym. Poprowadziła nas utalentowana Elena, która doskonale po angielsku oprowadziła nas przez piękno kościoła S. Maria del Fiore i zilustrowała wspaniałą panoramę, którą mogliśmy podziwiać na końcu 463 stopni prowadzących do kopuły. Doświadczenie do zrobienia !!!

Świetna wycieczka

Absolutnie doskonały, kompetentny przewodnik. Jedyną trudnością było znalezienie jej na początku, ale na szczęście w znalezieniu jej pomógł nam szczególnie miły i pomocny przewodnik z innej firmy. Ponieważ byliśmy tam wcześnie, znalezienie go powinno być łatwe. Jednak warto było na nią czekać!

Santa Maria del Fiore

Wycieczka super, przewodnik Marco bardzo sympatyczny, komunikatywny i kompetentny