Atrakcje i wycieczki
Flåm

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Flåm: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Flåm? Kliknij tutaj.

Flåm: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 16 opinii

Ta wycieczka to świetny sposób na zobaczenie zróżnicowanego krajobrazu Norwegii w pełnym pakiecie; Fiordy, góry, nadmorskie wioski. Biorąc pod uwagę, że wybraliśmy się na wycieczkę w lutym, oznaczało to brak tłumów z dużą ilością miejsca do wędrowania po łodzi w celu oglądania i robienia zdjęć. Po prostu musiałem zmagać się z pogodą, ale należało się tego spodziewać. Nasza przewodniczka Sonia była świetna. Bardzo kompetentny, przystojny i pouczający.

Świetna dobrze zorganizowana wycieczka. Nasz Pomoc bardzo pomocna. Odwiedziliśmy bardzo piękne miejsca. Po powrocie nastąpił wypadek, gdy pociąg uderzył w krowy, które wjechały do tunelu. Z tego powodu wróciliśmy później niż się spodziewaliśmy....ale nie było to przewidywalne i na pewno nie jest to wina organizatora wycieczek. Fiord jest piękny!

Frode był naprawdę miłym przewodnikiem!! wie dużo i dał nam miłe wskazówki na każdy etap podróży! niesamowite widoki!! relaksujący dzień, przez większość czasu siedząc w samochodzie, pociągu lub łodzi! kup szybki lunch i idź na punkt widokowy przed pójściem na prom, było spektakularnie!

Dobrze zorganizowani i pojechaliśmy do wielu informacji o Norwegii i fantastycznej przyrodzie