Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Flagstaff

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Flagstaff

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Flagstaff?

Na jakich wycieczkach w: Flagstaff obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Flagstaff: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Flagstaff? Kliknij tutaj.

Flagstaff: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 995 opinii

Warte swojej ceny, mimo że zapłacili nam 10 USD od osoby w terminalu za dopłatę za paliwo. . zatem rzeczywisty koszt to 179 USD za 40 minut w obie strony. Jest to dwuśmigłowy samolot, który daje mnóstwo frajdy i zapewnia wspaniałe widoki. Piloci byli bardzo pouczający i mili. Początkowa wspinaczka była nieco burzliwa, więc warto mieć na to trochę odwagi i silnego żołądka, ale potem płynęło już gładko. Wysoce rekomendowane.

był całkowicie nieskomplikowany, maszyna ma ok. 12 miejsc, piloci wydają się bardzo doświadczeni, świetne wyjaśnienia w języku niemieckim za pomocą słuchawek i wyboru języka, zrobiliby to ponownie następnym razem, a potem innym razem (były teraz około 16:00 do 17:00) powietrze), aby zobaczyć, jak światło gra na skałach inaczej. Naprawdę duże kino!

Pogoda była niewielka w dniu lotu / rezerwacji. Burze śnieżne i widoczność poniżej 100 m nie byłyby zabawne. Ale Nancy z linii lotniczej zmieniła dla nas rezerwację na jeden dzień. Dzisiaj przy minus 18 stopniach fantastyczny daleki widok. Kanion zapiera dech w piersiach, ekspozycja na słońce jest dziwna. W sumie lot, który chciałbym powtórzyć.

Super wycieczka, rewelacja, polecam nawet zamiast przelotu helikopterem. Wrażenia niesamowite i wycieczka warta swojej ceny

NIE DO WIARY ! Kierowcy na górze, bardzo mili! Zapierające dech w piersiach widoki… Do zrobienia raz w życiu