Flagstaff – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wielki Kanion: lotnicza wycieczka poznawcza

1. Wielki Kanion: lotnicza wycieczka poznawcza

Doświadcz wspaniałości południowej krawędzi Wielkiego Kanionu podczas wspaniałego lotu z komentarzem w wielu językach. Lot rozpocznie się w terminalu Narodowego Parku Wielkiego Kanionu i zabierze Cię nad Kaibab National Forest, region Kaibab Plateau, zbieg rzeki Kolorado i Małej Kolorado, Imperial Point i Zuni Corridor. Kiedy już będziesz na pokładzie samolotu, usiądź i przygotuj się na dreszczyk, jakiego dostarczy Ci ten cud natury. Wszystkie miejsca zapewniają niezakłócony widok na podziwianie i robienie zdjęć przez specjalnie zaprojektowane duże okna. Ta wycieczka poznawcza jest idealna dla rodzin i osób, które mają ograniczoną ilość czasu, aby cieszyć się całym pięknem Wielkiego Kanionu.

Sedona lub Flagstaff: Horseshoe Bend i Antelope Canyon X Tour

2. Sedona lub Flagstaff: Horseshoe Bend i Antelope Canyon X Tour

Jeśli mieszkasz w Sedonie, Twój dzień zaczyna się od malowniczej i opowiedzianej przejażdżki z Red Rocks of Sedona do Flagstaff. Będziesz podróżować przez Oak Creek Canyon, nazwany jednym z 10 najlepszych malowniczych szlaków w USA, a następnie przez wysokie Ponderosa Pines. Po odebraniu klientów przebywających we Flagstaff pojazd przejedzie obok uśpionych wulkanów tworzących San Francisco Peaks i przez Navajo Nation. Podczas podróży otrzymuj pouczającą i zabawną narrację o obszarach, przez które przechodzisz, od doświadczonego i kompetentnego lokalnego przewodnika. Podróżuj przez rezerwat Navajo, gdy Twój przewodnik opowiada historie o tej starożytnej kulturze oraz informacje o wyjątkowej geologii i widokach po drodze. Po przejściu przez rezerwat Navajo będziesz miał czas, aby wyjść na nieutwardzoną ścieżkę, aby zobaczyć Horseshoe Bend, kultową panoramę widokową. Następnie nadal zachwycaj się widokami na zaporę Glen Canyon i najbardziej wysuniętym na południe punktem jeziora Powell. Po przybyciu do Page w Arizonie zjesz lunch w lokalnej restauracji. Po obiedzie spotkaj się ze swoim przewodnikiem Navajo na spektakularną wycieczkę po Kanionie Antylopy na terenie Kanionu X. Skorzystaj z wielu okazji do robienia zdjęć, obserwując zmieniający się kąt słońca w kanionie. Przejdź się z Navajo przez zakręty tego kanionu z czerwonymi skałami. Możesz nawet usłyszeć dźwięki muzyki fletowej odbijające się echem od ścian kanionu. Po wycieczce rozpoczniesz podróż powrotną z Kanionu Antylopy. Miniesz zachodni kraniec Malowanej Pustyni, ponownie przekraczając rezerwat Navajo, aby zatrzymać się na krótko w historycznym punkcie handlowym Cameron. Pod koniec wycieczki zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Flagstaff: Downtown Haunted History Walking Tour

3. Flagstaff: Downtown Haunted History Walking Tour

Odkryj przeszłość Flagstaff — dobrą i złą — podczas nawiedzonej pieszej wycieczki po śródmieściu. Dowiedz się o nieustraszonych pierwszych osadnikach miasta i o tym, jak obszar ten stał się popularnym miejscem na przestrzeni wieków. Posłuchaj jednej lub dwóch strasznych historii związanych ze słynnymi zabytkami, aby nie tracić czujności. Odkryj części długiej historii Flagstaff ze swojego przewodnika. W połowie XIX wieku Flagstaff było domem dla kilku pasterzy owiec i ranczerów, które zostało zasiedlone na mocy ustawy Homestead Act. Dowiedz się, jak w jego maleńkiej osadzie u podnóża San Francisco Peaks wyrosły salony i sale hazardowe (oraz kilka sklepów handlowych) niemal z dnia na dzień po zainstalowaniu linii kolejowej. Posłuchaj opowieści o tym, jak miasto uniknęło losu wielu rozkwitających miast kolejowych dzięki przezorności biznesmenów, takich jak E.E. Ayer, który otworzył miejski tartak zaledwie kilka tygodni po przejechaniu pierwszego pociągu. Młyn dawał stałe zatrudnienie mężczyznom i ich rodzinom, a wkrótce zaczęły powstawać kościoły, szkoły i przedsięwzięcia handlowe. Chodź do miejsc, w których wiele barwnych postaci z przeszłości wędrowało po mieście, szukając strzelaniny lub gry w pokera dla zabicia czasu — być może nawet zostając w pobliżu, aby dziś nawiedzać te miejsca.

Z Phoenix: wycieczka po Wielkim Kanionie z Sedoną i Oak Creek

4. Z Phoenix: wycieczka po Wielkim Kanionie z Sedoną i Oak Creek

Wybierz się na wycieczkę do jednego z 7 cudów świata przyrody podczas tej jednodniowej wycieczki po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu. Zostaniesz odebrany z wybranych hoteli lub apartamentów w Phoenix, Scottsdale, Tempe lub Mesa Arizona. Podróż na północ prowadzi przez niesamowite widoki na kaktus Saguaro na pustyni Sonora. Będziesz podróżować przez lasy sosnowe Ponderosa we Flagstaff, gdzie znajduje się Obserwatorium Lowella. Zatrzymaj się wśród Czerwonych Skał Sedony, aby podziwiać zapierającą dech w piersiach scenerię i mnóstwo zdjęć. Podróżuj przez kanion Oak Creek, który słynie na całym świecie ze spektakularnych krajobrazów. Po południu przejazd do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia Czerwonych Skał Sedony. Zrób kilka przystanków wzdłuż południowej krawędzi, aby zrobić zdjęcie i podziwiać niesamowite widoki. Zobacz El Tovar Lodge, dawny hotel Harvey. Spędź popołudnie na zwiedzaniu wysublimowanego parku i zobacz wiele jego ekologicznych cudów i naturalnego piękna. Twój profesjonalny przewodnik będzie mógł poinformować Cię o historii i historiach tego starożytnego cudu.

Z Flagstaff: wycieczka do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu

5. Z Flagstaff: wycieczka do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu

Poznaj 7 cudów natury świata podczas najwyżej ocenianej wycieczki z przewodnikiem do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Rozpocznij dzień wśród sosen we Flagstaff w Arizonie, uroczym miasteczku uniwersyteckim położonym wysoko w górach Arizony. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, jadąc przez niesamowity krajobraz w kierunku wspaniałego Wielkiego Kanionu. Podziwiaj potężną rzekę Kolorado, podziwiaj oszałamiające formacje skalne i ciesz się naturalnym pięknem, które od wieków urzeka miliony. Poznaj legendarną historię ludzi, którzy kiedyś wędrowali po tych ziemiach, gdy przewodnik poprowadzi Cię przez Tusayan. Odwiedź miejsca historyczne, takie jak hotel El Tovar i wieża obserwacyjna Desert View. Lunch jest zapewniony, a przekąski i woda są wliczone w cenę podczas podróży przez jeden z najcenniejszych zabytków Ameryki. Przewodnicy prowadzą wycieczki w deszczu lub w słońcu i chętnie odpowiadają na pytania dotyczące tego popularnego miejsca.

Sedona: całodniowa malownicza wycieczka kolejowa Grand Canyon Railway

6. Sedona: całodniowa malownicza wycieczka kolejowa Grand Canyon Railway

Wyrusz na niezapomniane wrażenia, w tym piękną, wyjątkową przejażdżkę pociągiem do Wielkiego Kanionu i wspaniałą wycieczkę po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu przez resztę dnia. Twój przewodnik zajmie się całą logistyką. Od odebrania Cię z hotelu, przez odprawę na przejazd pociągiem, spotkanie z Tobą po obiedzie na koniec podróży pociągiem, kontynuację wycieczki po Wielkim Kanionie i odwiezienie Cię z powrotem do hotelu pod koniec dzień. Przeżyj historię Arizony podczas wspaniałej przejażdżki Grand Canyon Railroad. Wybierz się w podróż do kanionu ze stylem i gracją na pokładzie samochodów typu streamliner. Po ponownym dołączeniu do przewodnika po obiedzie (będziesz miał czas na lunch we własnym zakresie), będziesz kontynuował podróż wzdłuż krawędzi Wielkiego Kanionu, gdzie będziesz cieszyć się spektakularnymi punktami widokowymi. Przy każdym majestatycznym widoku szukaj rzadkich i zagrożonych wyginięciem kondorów kalifornijskich. Podziwiaj wąwóz Little Colorado River Gorge i dramatyczne skały Malowanej Pustyni.

Z Flagstaff: Kanion Antylopy i Horseshoe Bend

7. Z Flagstaff: Kanion Antylopy i Horseshoe Bend

Spędź dzień, odwiedzając 2 najbardziej charakterystyczne krajobrazy na południowym zachodzie Ameryki: Antelope Canyon i Horseshoe Bend. Wejdź do serca Kanionu Antylopy i odwiedź Horseshoe Bend, gdzie możesz spojrzeć z krawędzi na potężną rzekę Kolorado. Rano opuść Flagstaff i przejedź granicę Arizony i Utah, aby odwiedzić Kanion Antylopy. Z pomocą przewodników partnerów Navajo spędź czas spacerując po Kanionie Antylopy. Stamtąd udaj się zaledwie kilka kilometrów do centrum dla zwiedzających Glen Canyon Dam, aby zjeść szybki piknik i podziwiać wspaniałe widoki na jezioro Powell. Na finał udaj się do słynnego punktu widokowego Horseshoe Bend, a wieczorem wróć do Flagstaff.

Z Flagstaff: całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Grand Canyon Railroad

8. Z Flagstaff: całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Grand Canyon Railroad

Wielki Kanion jest jednym z najbardziej spektakularnych „Siedmiu Cudów Świata”! Ta wycieczka kolejowa po Wielkim Kanionie to wycieczka po tym inspirującym kanionie z bliska. Twoja wycieczka po Wielkim Kanionie zaczyna się od malowniczej przejażdżki z Red Rocks w Sedonie przez kanion Oak Creek (uznawany za jedną z 10 najlepszych malowniczych tras w America) i wysokie Ponderosa Pines of Flagstaff. Następnie udaj się do zajezdni pociągów w Williams. Gdy wsiądziesz do zabytkowej kolejki Grand Canyon Railway, zabawiaj się kowbojami i słuchaj melodii spacerujących muzyków, gdy pociąg cofa się w czasie podczas malowniczej 65-milowej podróży do kanionu. Pociąg oferuje wspaniałe widoki na San Francisco Peaks i toczy się przez doliny usiane dzikimi kwiatami, gęste lasy sosnowe, wysokie pustynne równiny i małe kaniony. Ulepsz swoje wrażenia dzięki biletowi pierwszej klasy, który obejmuje duże siedzenia, duże okna, obsługę barową i bezpłatne przekąski. Po przybyciu do Wielkiego Kanionu podziwiaj widoki na kanion i historyczne budynki Grand Canyon Village. Następnie znajdź czas na samodzielny lunch (lunch nie jest wliczony w cenę) i dołącz do swojego przewodnika, aby kontynuować podróż przez południową krawędź w kierunku wschodnim. Spędź około 4 godzin w Parku Narodowym Wielkiego Kanionu. Idąc wzdłuż krawędzi kanionu, podziwiaj wspaniałe widoki na wąwóz rzeki Kolorado. Wejdź na szczyt Obserwatorium Strażnicy, aby podziwiać wspaniałe panoramiczne widoki Wielkiego Kanionu. W drodze powrotnej zwiedź wschodnią krawędź Parku Narodowego Wielkiego Kanionu i zobacz różne malownicze punkty widokowe. Odwiedź wieżę obserwacyjną Desert View i historyczny punkt handlowy Cameron w rezerwacie Navajo — jedno z najlepszych miejsc na zakupy autentycznych pamiątek rdzennych Amerykanów. Możesz również odwiedzić Galerię, w której znajduje się wiele zapierających dech w piersiach dzieł sztuki i rękodzieła rdzennych Amerykanów.

Flagstaff: nawiedzona wycieczka piesza tylko dla dorosłych

9. Flagstaff: nawiedzona wycieczka piesza tylko dla dorosłych

Wybierz się w podróż w czasie i posłuchaj odrażających opowieści o Flagstaff, najbardziej przerażających miejscach w Arizonie. Miasto Siedmiu Cudów, w którym znajdują się jedne z najbardziej nawiedzonych hoteli przy torach kolejowych, które zdobią tę stronę Mississippi, jest pełne przerażających tajemnic, które czekają na odkrycie. Przygoda zaczyna się w hotelu Monte Vista, którego widmowy dzwonnik nawiedza gości od lat dwudziestych XX wieku. Posłuchaj historii, które urzekły wielu sławnych gości, a następnie odkryj straszne historie z lokalnych miejsc, takich jak Milligan House i Orpheum Theatre. Przejdź się obok Biblioteki Publicznej Flagstaff City-Coconino County i dowiedz się, dlaczego została wymieniona wśród najwspanialszych miejsc na amerykańskim Dzikim Zachodzie. Dowiedz się więcej o życiu i śmierci kultowej amerykańskiej Route 66 oraz o historii stojącej za zajezdnią Santa Fe z 1926 r. i zabytkowym pomnikiem pociągu.

Z Sedony lub Flagstaff: całodniowa wycieczka do Wielkiego Kanionu

10. Z Sedony lub Flagstaff: całodniowa wycieczka do Wielkiego Kanionu

Wyrusz w podróż do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Podziwiaj niesamowite widoki i cuda geologiczne Północnej Arizony. Ciesz się wycieczką w pełni opowiedzianą przez jednych z najbardziej doświadczonych przewodników na południowym zachodzie. Po odebraniu z hotelu w Sedonie wejdź na płaskowyż Kolorado i kontynuuj przez fotogeniczny kanion Oak Creek. Jedź krętymi drogami, zostawiając za sobą czerwone skały, a następnie zatrzymaj się przy wysokich sosnach Ponderosa. Następnie przyjedź do Flagstaff, gdzie inni podróżnicy dołączą do wycieczki. Przejdź obok uśpionych wulkanów San Francisco Peaks, a następnie udaj się do południowego wejścia Wielkiego Kanionu. Po dotarciu do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu zwiedzaj zabytkowe budynki, zobacz majestatyczne widoki w Grand Canyon Village i zjedz lunch we własnym zakresie. Zobacz jedne z najszerszych i najgłębszych malowniczych widoków na Wielki Kanion i potężną rzekę Kolorado. Doświadcz z pierwszej ręki wspaniałej scenerii South Rim. Z południowej krawędzi spójrz na 14 mil na północną krawędź. Odwiedź jedyny punkt, w którym możesz zobaczyć zarówno Phantom Ranch, jak i wiszący most Kaibab. Twój przewodnik zna najlepsze widoki, na których można się zatrzymać i upewni się, że otrzymasz najpiękniejsze, najmniej zatłoczone punkty widokowe. W Desert View możesz swobodnie wspinać się na Obserwatorium Strażnicy, aby podziwiać niesamowite widoki, które zapierają dech w piersiach. W drodze powrotnej z Wielkiego Kanionu podziwiaj widok na zachodnią krawędź Malowanej Pustyni, wąwóz rzeki Little Colorado i wąwóz rzeki Kolorado. Zanim wrócisz, zatrzymaj się na chwilę w rezerwacie Navajo. Tutaj będziesz miał okazję kupić autentyczne pamiątki rdzennych Amerykanów w historycznym Cameron Trading Post.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Flagstaff

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj wg::
Strona 1 z 3

Niezwykłe doznania

Flagstaff: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Flagstaff

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Flagstaff?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Flagstaff

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Flagstaff to:

Grand Canyon Railway

Jakie są najlepsze atrakcje w: Flagstaff dla osób z dziećmi?

Flagstaff: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Flagstaff? Kliknij tutaj.

Flagstaff: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1353 opinii

Wspaniałe doświadczenie. Odbiór był bardzo przyjazny. Ponieważ akurat były dostępne dwa miejsca, zaproponowano nam wcześniejszy lot. Pilot był również bardzo miły i utrzymywał kontakt z pasażerami w przypadku niewielkich turbulencji. Lot przebiega nad północną i południową krawędzią. Przygoda, której nigdy nie zapomnimy.

Aby odkryć Wielki Kanion z powietrza, musieliśmy wybrać między helikopterem a samolotem śmigłowym. Zdecydowaliśmy się na samolot śmigłowy i było naprawdę świetnie. Około 40-minutowy lot zaprowadził nas bezpośrednio do Wielkiego Kanionu i dostarczył niezwykle spektakularnych zdjęć.

Super miłe doświadczenie! Lot nad Wielkim Kanionem daje dobre wrażenie o wielkości tego cudu natury. Dodatkowo dostaliśmy ciekawe informacje (przez słuchawki) o Wielkim Kanionie.

Polecieliśmy mimo deszczu, widoki przepiękne, wracaliśmy z burzą, piloci profesjonalni - wspaniale przeżycie . Polecam, polecam, polecam.

Super wycieczka, rewelacja, polecam nawet zamiast przelotu helikopterem. Wrażenia niesamowite i wycieczka warta swojej ceny