Lotnisko Fiumicino: autobus do centrum miasta Rzym

Numer identyfikacyjny produktu: 74089
Certyfikat

Od 27 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
45 min
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Ciesz się swoją podróż z lotniska Fiumicino do obszarze Watykanu i dworca kolejowego Termini oraz na lotnisko w każdej chwili
  • Doświadczenie najtańszy sposób dotarcia do lotniska od obszaru Watykańskiego (Via Crescenzio 2) i dworca Termini (Via Marsala 5) i vv.
  • Złap najodpowiedniejszy autobusem do lotniska Fiumicino wyboru pomiędzy obszarze Watykanu (Via Crescenzio 2) i dworca Termini (Via Marsala 5) i vv.
  • Kup swój bilet z wyprzedzeniem i relaks na pokładzie
Wycieczka w skrócie
Ciesz najtańszy i najszybszy sposób dotarcia do centrum centrum Rzymu z lotniska Fiumicino.
Tego możesz się spodziewać
Jest to fantastyczna opcja, aby dostać się do centrum Rzymu. Nie ma potrzeby ciągnięcia swój bagaż w pociągu, przechodząc kołowroty i wąskie bramy.

Wyjdź z lotniska i szukać obszarze busem (Terminal 3 na platformie numerowanej 3), a tam znajdziesz transport autobusowy i personel zajmujący się pomagać wszystkim klientom. Będzie można kupić bilety tam w tym samym cenie € 6,00. Kiedy autobus przychodzi, kierowca otworzy pojemnik na bagaż i wszyscy po prostu przywrócić w ich torbach. Pierwszy przystanek to Plaza Cavour / Vaticano gdzie można wysiąść ale autobus nadal Stazione Termini, skąd są wszystkie połączenia do Rzymu.

Jest to ten sam proces wraca do lotniska - można kupić bilet online i zarezerwować miejsce i trzeba po prostu uczestniczyć w przystanek autobusowy na co najmniej 15 minut wcześniej, aby potwierdzić swoją obecność i bilet z pracownikami aby nasza firma będzie tak samo jak najbardziej elastyczne ze wszystkich możliwych zmian i poprawek do lotu i jeszcze złapać najodpowiedniejszy odejście dotarcie na lotnisko. Do przyjazdu nie ma w ogóle problem dopiero się prosto na przystanku autobusowym, aby znaleźć miejsce do 00:30 rano każdego dnia. Można również uniknąć kłopotów z drukarni bon bo jeśli zakupiony z góry będzie dostępna na liście.
Wliczone w cenę
  • Trener transport z lotniska Fiumicino do centrum Rzym i odwrotnie
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Przyloty na lotnisko Fiumicino w Terminalu 3 na prawo od dworca autobusowego, z przystanku autobus na pierwszej platformie numerach 3 (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Na wyjeździe z Rzymu do jakichkolwiek problemów, prosimy o stawienie się na przystanku co najmniej 15 minut przed wyjazdem, aby potwierdzić swój bilet.

Od 27 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 25)

Organizator:

SIT SRL

Numer identyfikacyjny produktu: 74089