Fisher Island

Fisher Island

Fisher Island – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Miami: Skyline Cruise, domy milionerów i wyspy weneckie

1. Miami: Skyline Cruise, domy milionerów i wyspy weneckie

Zrelaksuj się podczas rejsu z pełnym przewodnikiem po zatoce Biscayne w Miami. Zrelaksuj się na zacienionym górnym pokładzie i zobacz najlepsze atrakcje Miami w sposób, w jaki mieszkańcy Miami uwielbiają je oglądać - z wody. Wejdź na pokład łodzi przy Bayside Marketplace w samym sercu centrum Miami lub wybierz opcję z odbiorem z hotelu, aby cieszyć się wygodnym rejsem na statek. Zrelaksuj się na zacienionym pokładzie łodzi. Z centrum miasta popłyniesz przez wyspy na zatoce Biscayne. Wyspa Hibiskusa, Wyspa Palmowa, Wyspa Gwiazd, Wyspa Zachodzącego Słońca i słynne Wyspy Weneckie są domem dla wielu celebrytów i ich luksusowych rezydencji. Zwróć uwagę na domy Glorii Estefan, P. Diddy'ego, Shaquille'a O'Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky'ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i wielu innych. Twój doświadczony dwujęzyczny przewodnik wskaże Ci wszystkie słynne domy i zabytki. Następnie przepłyń obok tętniącej życiem South Beach, ekskluzywnej Fisher Island i ruchliwego portu w Miami, zanim udasz się z powrotem do centrum Miami. Downtown Miami ma jedną z najbardziej ekscytujących linii horyzontu, która jest stale aktualizowana i zawiera wiele kultowych budynków. Zobacz luksusowe mieszkania i hotele w Brickell i Brickell Key i wpłyń do ujścia rzeki Miami, a następnie wróć do Bayside Marketplace, aby zakończyć rejs. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji combo autobusu piętrowego, w którym możesz wskakiwać i wyskakiwać, jak chcesz, poznając Miami od strony lądu z przystankami na South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinną wycieczkę łodzią powietrzną Everglades, która obejmuje transport powrotny z South Beach do Sawgrass Recreational Park na 30-minutową wycieczkę z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz doświadczenie "Poznaj małego aligatora".

Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

2. Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

Ciesz się wodami Miami i światłami miasta z Zatoki Biscayne na pokładzie statku wycieczkowego. Zobacz, jak miasto ożywa nocą, gdy zachodzi słońce i włączają się światła miasta. Tysiące świateł oświetlają niesamowite wieżowce i panoramę miasta wokół zatoki. Podczas wycieczki popijaj wybrany napój, który możesz kupić w barze na pokładzie. Zobacz takie atrakcje jak Millionaire's Row, Bayside i South Beach. Zakończ rejs obserwacją księżyca i podziwiaj odbicie księżyca w wodzie pod tobą. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji połączenia autobusu piętrowego, do którego możesz wsiadać i wysiadać, kiedy chcesz, podczas poznawania Miami od strony lądu z przystankami w South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinny rejs poduszkowcem po Everglades, który obejmuje transport powrotny z South Beach do parku rekreacyjnego Sawgrass na 30-minutowy rejs poduszkowcem z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz przeżycie „Poznaj małego aligatora” .

Miami: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

3. Miami: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Poznaj magię Miami dzięki tej wycieczce autobusowej hop-on hop-off. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem, podziwiając widoki i dźwięki jednego z najbardziej tętniących życiem miast Ameryki. Ciesz się zabawnym i pouczającym komentarzem audio, który poprowadzi Cię przez bogatą historię i codzienne życie Miami, podkreślając wszystkie obowiązkowe miejsca po drodze. Dzięki możliwości wyskoczenia i zwiedzania w wolnym czasie, skorzystaj z okazji, aby odkryć kultowe plaże Miami, kubańską kulturę i tętniący życiem styl życia. Wykorzystaj w pełni swój czas i ciesz się miastem we własnym tempie, decydując, kiedy i gdzie wysiąść i zwiedzać. Korzystaj z autobusów przyjeżdżających co 30 minut i nigdy nie czekaj długo, aby kontynuować swoją przygodę. Zanurz się w wyjątkowej atmosferze Miami, korzystając z opcji zwiedzania Design District z oszałamiającym stylem Art Deco i pięknego Ogrodu Botanicznego w Soundscape Park z bezpłatnym wstępem ogólnym. A kiedy będziesz gotowy na przerwę, rozkoszuj się pysznymi restauracjami w okolicy Lincoln Road. Wybierz się także na wycieczkę do pobliskiego Parku Narodowego Everglades, gdzie możesz zobaczyć egzotyczne ptaki, węże, ryby i żółwie w ich naturalnym środowisku. Aby przeżyć naprawdę ekscytujące doświadczenie, wybierz się na przejażdżkę łodzią powietrzną wzdłuż rzeki trawy. Najważniejsze atrakcje to: - Bayside Marketplace - Plaża południowa - Soundscape Park - Design District - Ściany Wynwood - Śródmieście Miami - Mała Hawana

Miami: Rejs wycieczkowy po zatoce Biscayne Bay Celebrity Homes Sightseeing Cruise

4. Miami: Rejs wycieczkowy po zatoce Biscayne Bay Celebrity Homes Sightseeing Cruise

Udaj się na miejsce zbiórki i wejdź na pokład wygodnego jachtu, a następnie wyrusz w rejs po domach gwiazd. Żegluj po pięknych wodach zatoki Biscayne i daj się oczarować panoramicznym widokom na panoramę Miami. Zobacz tętniący życiem port Miami, zaciszną wyspę Fisher Island i skąpane w słońcu wybrzeża Miami Beach. Następnie podziwiaj widoki, przepływając obok bogatych rezydencji rozsianych wzdłuż linii brzegowej, będących świadectwem wystawnego stylu życia bogatych i sławnych. Wybierz, aby cieszyć się podróżą z klimatyzowanego komfortu głównego poziomu jachtu lub udaj się na górny poziom, aby cieszyć się rejsem wycieczkowym na świeżym powietrzu. Słuchaj interesujących dwujęzycznych komentarzy podczas całego rejsu, zdobywając spostrzeżenia od swojego kompetentnego przewodnika.

Miami: Zwiedzanie łodzią motorową

5. Miami: Zwiedzanie łodzią motorową

Wskocz na pokład katamaranu motorowego i rozpocznij 45-minutową przygodę na morzu, która zapewni niezapomniane wrażenia podczas zwiedzania w prawdziwym stylu „Miami Vice”. Uchwyć widoki na Miami i jego spektakularną panoramę w komforcie i bezpieczeństwie, siedząc na pluszowych siedzeniach luksusowej łodzi. Rejs wzdłuż wybrzeża Miami, mijając wielomilionowe rezydencje celebrytów na Star Island, Fisher Island i Miami Beach. Poświęć trochę czasu, aby docenić dzielnicę Art Deco w South Beach z wyjątkowej perspektywy łodzi motorowej na Oceanie Atlantyckim. Rejs po Miami jedyną łodzią, która zapuszcza się do oceanu. Otwarta 365 dni w roku łódź motorowa odpływa codziennie z Bayside Marketplace od 11:00 do zachodu słońca: co godzinę w dni powszednie i co 30 minut w weekendy i święta.

Miami: Rejs o zachodzie słońca przez zatokę Biscayne i South Beach

6. Miami: Rejs o zachodzie słońca przez zatokę Biscayne i South Beach

Zrób sobie przerwę od zgiełku Miami i obejrzyj zachód słońca z wody. Popłyń w rejs po zatoce Biscayne i podziwiaj niesamowite widoki na panoramę Miami i South Beach oraz domy milionerów. Wejdź na pokład łodzi w Bayside Marketplace w centrum Miami i zrelaksuj się na wygodnej dwupoziomowej łodzi z otwartymi oknami i zacienionym pokładem, słuchając komentarza na żywo od dwujęzycznego przewodnika. Podczas wycieczki możesz napić się wybranego napoju, który możesz kupić w pełnym barze na pokładzie. Podziwiaj domy bogatych i sławnych, gdy słońce zachodzi na Star Island, Hibiscus Island, Palm Island, Sunset Island, Fisher Island i słynnych Venetian Islands. Wypatruj domów Glorii Estefan, P. Diddy'ego, Shaquille'a O'Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky'ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i wielu innych.

Miami: Wycieczka otwartym autobusem, rejs po zatoce Biscayne i Everglades

7. Miami: Wycieczka otwartym autobusem, rejs po zatoce Biscayne i Everglades

Przygotuj się na zwiedzanie kolorowego i dynamicznego miasta Miami dzięki naszemu kompleksowemu 3-częściowemu pakietowi wycieczkowemu. Ten pakiet to Twój bilet, aby doświadczyć wszystkiego, od bogatej różnorodności dzikiej przyrody Everglades na Florydzie po wspaniałe rezydencje wzdłuż wybrzeży Miami Beach. Jednopętlowa wycieczka po Miami otwartym autobusem Zanurz się w sercu Miami i wybierz się na wycieczkę po mieście w promieniach słońca otwartym piętrowym autobusem. Oprowadzimy Cię po głównych zabytkach miasta, w tym tętniącej życiem dzielnicy Wynwood, Little Havana, kultowej plaży Miami Beach i historycznej dzielnicy Art Deco. Podczas wycieczki zobaczysz to, co najlepsze w mieście, z mnóstwem spostrzeżeń na temat lokalnych hotspotów i obowiązkowych miejsc w Miami. Ponadto podzielimy się z Tobą fascynującą historią Magic City, dając Ci unikalny wgląd w jego historię i kulturę. Rejs po zatoce Biscayne przez dzielnicę milionerów Zrelaksuj się podczas rejsu widokowego po lazurowych wodach zatoki Biscayne. Z pokładu będziesz mieć wspaniały widok na port w Miami, Fisher Island i trafnie nazwany "Millionaire's Row". To właśnie tutaj swoje luksusowe domy mają sławy Hollywood, polityki, sportu i biznesu. Oglądanie tych ekstrawaganckich posiadłości z wody jest przeżyciem samym w sobie. Podziwiaj skąpane w słońcu widoki z górnego pokładu lub z dołu, korzystając z pokładowego baru. Doświadczenie Everglades Wybierz się na ekscytującą przejażdżkę łodzią powietrzną przez nieokiełznaną dzicz Everglades z doświadczonym przewodnikiem. Zobacz różnorodne dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Zobaczysz wszystko, od aligatorów po egzotyczne ptaki. Następnie ciesz się ekscytującym pokazem dzikiej przyrody i miej okazję potrzymać małego aligatora. To ekscytujące doświadczenie, które pozostawi Ci niezapomniane wspomnienia. I nie martw się, zadbamy o Twój transport do i z Everglades Holiday Park. Skorzystaj z elastycznego harmonogramu, aby cieszyć się tymi doświadczeniami w oddzielne dni, zgodnie z własnym harmonogramem. W ten sposób możesz mieć pewność, że masz wystarczająco dużo czasu, aby pochłonąć piękno i emocje każdej części wycieczki. Dostępne są dwa punkty odlotu: Wyjazd z Miami Beach (Soundscape Park): 8:30 RANO, 9:00 RANO, 2:00 PO POŁUDNIU I 2:30 PO POŁUDNIU. Wyjazd z centrum Miami (Bayside Marketplace): 9:05, 9:35, 14:35 I 15:05.

Miami: Wieczorny rejs z przewodnikiem po zatoce Biscayne

8. Miami: Wieczorny rejs z przewodnikiem po zatoce Biscayne

Odkryj lśniącą zatokę Biscayne podczas wieczornego rejsu łodzią, poznając styl życia najsłynniejszych gwiazd na świecie. Przepłyń przez port w Miami, ekskluzywną wyspę Fisher Island i brzegi Miami Beach. Wejdź na pokład łodzi i podziwiaj wysokie wieżowce Miami Skyline z zatoki Biscayne. Ciesz się komentarzem na żywo od przewodnika i ciekawostkami na temat miasta i jego słynnych mieszkańców. Podziwiaj nadmorskie domy znanych na całym świecie gwiazd, takich jak Lionel Messi, Jennifer Lopez i David Beckham. Przepłyń obok lokalnych zabytków, takich jak Fisher Island, Port Miami i Wyspy Weneckie. Podczas rejsu możesz także kupić napoje i przekąski w barze na pokładzie.

Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

9. Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

Ciesz się magicznym lotem nad wspaniałym południowym Miami i podziwiaj oszałamiające piękno Miami z nieba. Będziesz szybować nad złotymi plażami i luksusowymi rezydencjami na wyspach, zanim zaczniesz obserwować drapacze chmur w Downtown Miami z Biscayne Bay. Ta niezapomniana wycieczka przeniesie Cię nad linię brzegową South Beach, Key Biscayne, śródmieście Miami, Venetian, Star i Palm Islands oraz inne kultowe miejsca.

Miami: Oryginalny rejs Millionaire's Row

10. Miami: Oryginalny rejs Millionaire's Row

Ta 90-minutowa wycieczka łodzią, wypływająca z przystani Bayside Marketplace Marina w centrum Miami, to świetny sposób na zobaczenie wszystkich nadmorskich atrakcji Miami, których nie można zobaczyć na lądzie. Ponieważ Miami jest miastem nadbrzeżnym, wiele z jego najwspanialszych zabytków wychodzi na zatokę, a nie na ulicę. Przyjrzyj się bez pośpiechu niektórym z najpiękniejszych zabytków południowej Florydy, gdy doświadczony dwujęzyczny przewodnik opowiada barwne historie z Miami. Zobaczysz piękną Brickell Key i ekskluzywną Fisher Island, statki wycieczkowe opuszczające port w Miami, wspaniałą panoramę Miami, a także domy bogatych i sławnych wzdłuż Millionaire's Row. Zapraszamy na rejs nowoczesnymi jachtami: Island Queen, Island Lady i Miami Lady, które oferują najwyższy komfort i styl. Każdy statek posiada klimatyzowany dolny salon, osłonięty panoramicznymi oknami, a także górny pokład, na którym można zaczerpnąć świeżej morskiej bryzy oraz markizę, która ochroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i lekkich sezonowych opadów. Napoje i lekkie przekąski można kupić na pokładzie podczas całego rejsu.

Liczba znalezionych atrakcji: 65
Sortuj wg::

Fisher Island: najlepsze atrakcje w pobliżu

Fisher Island – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Miami: Skyline Cruise, domy milionerów i wyspy weneckie

Miami: Skyline Cruise, domy milionerów i wyspy weneckie

Zrelaksuj się podczas rejsu z pełnym przewodnikiem po zatoce Biscayne w Miami. Zrelaksuj się na zacienionym górnym pokładzie i zobacz najlepsze atrakcje Miami w sposób, w jaki mieszkańcy Miami uwielbiają je oglądać - z wody. Wejdź na pokład łodzi przy Bayside Marketplace w samym sercu centrum Miami lub wybierz opcję z odbiorem z hotelu, aby cieszyć się wygodnym rejsem na statek. Zrelaksuj się na zacienionym pokładzie łodzi. Z centrum miasta popłyniesz przez wyspy na zatoce Biscayne. Wyspa Hibiskusa, Wyspa Palmowa, Wyspa Gwiazd, Wyspa Zachodzącego Słońca i słynne Wyspy Weneckie są domem dla wielu celebrytów i ich luksusowych rezydencji. Zwróć uwagę na domy Glorii Estefan, P. Diddy'ego, Shaquille'a O'Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky'ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i wielu innych. Twój doświadczony dwujęzyczny przewodnik wskaże Ci wszystkie słynne domy i zabytki. Następnie przepłyń obok tętniącej życiem South Beach, ekskluzywnej Fisher Island i ruchliwego portu w Miami, zanim udasz się z powrotem do centrum Miami. Downtown Miami ma jedną z najbardziej ekscytujących linii horyzontu, która jest stale aktualizowana i zawiera wiele kultowych budynków. Zobacz luksusowe mieszkania i hotele w Brickell i Brickell Key i wpłyń do ujścia rzeki Miami, a następnie wróć do Bayside Marketplace, aby zakończyć rejs. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji combo autobusu piętrowego, w którym możesz wskakiwać i wyskakiwać, jak chcesz, poznając Miami od strony lądu z przystankami na South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinną wycieczkę łodzią powietrzną Everglades, która obejmuje transport powrotny z South Beach do Sawgrass Recreational Park na 30-minutową wycieczkę z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz doświadczenie "Poznaj małego aligatora".

Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

Ciesz się wodami Miami i światłami miasta z Zatoki Biscayne na pokładzie statku wycieczkowego. Zobacz, jak miasto ożywa nocą, gdy zachodzi słońce i włączają się światła miasta. Tysiące świateł oświetlają niesamowite wieżowce i panoramę miasta wokół zatoki. Podczas wycieczki popijaj wybrany napój, który możesz kupić w barze na pokładzie. Zobacz takie atrakcje jak Millionaire's Row, Bayside i South Beach. Zakończ rejs obserwacją księżyca i podziwiaj odbicie księżyca w wodzie pod tobą. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji połączenia autobusu piętrowego, do którego możesz wsiadać i wysiadać, kiedy chcesz, podczas poznawania Miami od strony lądu z przystankami w South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinny rejs poduszkowcem po Everglades, który obejmuje transport powrotny z South Beach do parku rekreacyjnego Sawgrass na 30-minutowy rejs poduszkowcem z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz przeżycie „Poznaj małego aligatora” .

Miami: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Miami: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Poznaj magię Miami dzięki tej wycieczce autobusowej hop-on hop-off. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem, podziwiając widoki i dźwięki jednego z najbardziej tętniących życiem miast Ameryki. Ciesz się zabawnym i pouczającym komentarzem audio, który poprowadzi Cię przez bogatą historię i codzienne życie Miami, podkreślając wszystkie obowiązkowe miejsca po drodze. Dzięki możliwości wyskoczenia i zwiedzania w wolnym czasie, skorzystaj z okazji, aby odkryć kultowe plaże Miami, kubańską kulturę i tętniący życiem styl życia. Wykorzystaj w pełni swój czas i ciesz się miastem we własnym tempie, decydując, kiedy i gdzie wysiąść i zwiedzać. Korzystaj z autobusów przyjeżdżających co 30 minut i nigdy nie czekaj długo, aby kontynuować swoją przygodę. Zanurz się w wyjątkowej atmosferze Miami, korzystając z opcji zwiedzania Design District z oszałamiającym stylem Art Deco i pięknego Ogrodu Botanicznego w Soundscape Park z bezpłatnym wstępem ogólnym. A kiedy będziesz gotowy na przerwę, rozkoszuj się pysznymi restauracjami w okolicy Lincoln Road. Wybierz się także na wycieczkę do pobliskiego Parku Narodowego Everglades, gdzie możesz zobaczyć egzotyczne ptaki, węże, ryby i żółwie w ich naturalnym środowisku. Aby przeżyć naprawdę ekscytujące doświadczenie, wybierz się na przejażdżkę łodzią powietrzną wzdłuż rzeki trawy. Najważniejsze atrakcje to: - Bayside Marketplace - Plaża południowa - Soundscape Park - Design District - Ściany Wynwood - Śródmieście Miami - Mała Hawana

Miami: Rejs wycieczkowy po zatoce Biscayne Bay Celebrity Homes Sightseeing Cruise

Miami: Rejs wycieczkowy po zatoce Biscayne Bay Celebrity Homes Sightseeing Cruise

Udaj się na miejsce zbiórki i wejdź na pokład wygodnego jachtu, a następnie wyrusz w rejs po domach gwiazd. Żegluj po pięknych wodach zatoki Biscayne i daj się oczarować panoramicznym widokom na panoramę Miami. Zobacz tętniący życiem port Miami, zaciszną wyspę Fisher Island i skąpane w słońcu wybrzeża Miami Beach. Następnie podziwiaj widoki, przepływając obok bogatych rezydencji rozsianych wzdłuż linii brzegowej, będących świadectwem wystawnego stylu życia bogatych i sławnych. Wybierz, aby cieszyć się podróżą z klimatyzowanego komfortu głównego poziomu jachtu lub udaj się na górny poziom, aby cieszyć się rejsem wycieczkowym na świeżym powietrzu. Słuchaj interesujących dwujęzycznych komentarzy podczas całego rejsu, zdobywając spostrzeżenia od swojego kompetentnego przewodnika.

Miami: Zwiedzanie łodzią motorową

Miami: Zwiedzanie łodzią motorową

Wskocz na pokład katamaranu motorowego i rozpocznij 45-minutową przygodę na morzu, która zapewni niezapomniane wrażenia podczas zwiedzania w prawdziwym stylu „Miami Vice”. Uchwyć widoki na Miami i jego spektakularną panoramę w komforcie i bezpieczeństwie, siedząc na pluszowych siedzeniach luksusowej łodzi. Rejs wzdłuż wybrzeża Miami, mijając wielomilionowe rezydencje celebrytów na Star Island, Fisher Island i Miami Beach. Poświęć trochę czasu, aby docenić dzielnicę Art Deco w South Beach z wyjątkowej perspektywy łodzi motorowej na Oceanie Atlantyckim. Rejs po Miami jedyną łodzią, która zapuszcza się do oceanu. Otwarta 365 dni w roku łódź motorowa odpływa codziennie z Bayside Marketplace od 11:00 do zachodu słońca: co godzinę w dni powszednie i co 30 minut w weekendy i święta.

Miami: Rejs o zachodzie słońca przez zatokę Biscayne i South Beach

Miami: Rejs o zachodzie słońca przez zatokę Biscayne i South Beach

Zrób sobie przerwę od zgiełku Miami i obejrzyj zachód słońca z wody. Popłyń w rejs po zatoce Biscayne i podziwiaj niesamowite widoki na panoramę Miami i South Beach oraz domy milionerów. Wejdź na pokład łodzi w Bayside Marketplace w centrum Miami i zrelaksuj się na wygodnej dwupoziomowej łodzi z otwartymi oknami i zacienionym pokładem, słuchając komentarza na żywo od dwujęzycznego przewodnika. Podczas wycieczki możesz napić się wybranego napoju, który możesz kupić w pełnym barze na pokładzie. Podziwiaj domy bogatych i sławnych, gdy słońce zachodzi na Star Island, Hibiscus Island, Palm Island, Sunset Island, Fisher Island i słynnych Venetian Islands. Wypatruj domów Glorii Estefan, P. Diddy'ego, Shaquille'a O'Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky'ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i wielu innych.

Miami: Wycieczka otwartym autobusem, rejs po zatoce Biscayne i Everglades

Miami: Wycieczka otwartym autobusem, rejs po zatoce Biscayne i Everglades

Przygotuj się na zwiedzanie kolorowego i dynamicznego miasta Miami dzięki naszemu kompleksowemu 3-częściowemu pakietowi wycieczkowemu. Ten pakiet to Twój bilet, aby doświadczyć wszystkiego, od bogatej różnorodności dzikiej przyrody Everglades na Florydzie po wspaniałe rezydencje wzdłuż wybrzeży Miami Beach. Jednopętlowa wycieczka po Miami otwartym autobusem Zanurz się w sercu Miami i wybierz się na wycieczkę po mieście w promieniach słońca otwartym piętrowym autobusem. Oprowadzimy Cię po głównych zabytkach miasta, w tym tętniącej życiem dzielnicy Wynwood, Little Havana, kultowej plaży Miami Beach i historycznej dzielnicy Art Deco. Podczas wycieczki zobaczysz to, co najlepsze w mieście, z mnóstwem spostrzeżeń na temat lokalnych hotspotów i obowiązkowych miejsc w Miami. Ponadto podzielimy się z Tobą fascynującą historią Magic City, dając Ci unikalny wgląd w jego historię i kulturę. Rejs po zatoce Biscayne przez dzielnicę milionerów Zrelaksuj się podczas rejsu widokowego po lazurowych wodach zatoki Biscayne. Z pokładu będziesz mieć wspaniały widok na port w Miami, Fisher Island i trafnie nazwany "Millionaire's Row". To właśnie tutaj swoje luksusowe domy mają sławy Hollywood, polityki, sportu i biznesu. Oglądanie tych ekstrawaganckich posiadłości z wody jest przeżyciem samym w sobie. Podziwiaj skąpane w słońcu widoki z górnego pokładu lub z dołu, korzystając z pokładowego baru. Doświadczenie Everglades Wybierz się na ekscytującą przejażdżkę łodzią powietrzną przez nieokiełznaną dzicz Everglades z doświadczonym przewodnikiem. Zobacz różnorodne dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Zobaczysz wszystko, od aligatorów po egzotyczne ptaki. Następnie ciesz się ekscytującym pokazem dzikiej przyrody i miej okazję potrzymać małego aligatora. To ekscytujące doświadczenie, które pozostawi Ci niezapomniane wspomnienia. I nie martw się, zadbamy o Twój transport do i z Everglades Holiday Park. Skorzystaj z elastycznego harmonogramu, aby cieszyć się tymi doświadczeniami w oddzielne dni, zgodnie z własnym harmonogramem. W ten sposób możesz mieć pewność, że masz wystarczająco dużo czasu, aby pochłonąć piękno i emocje każdej części wycieczki. Dostępne są dwa punkty odlotu: Wyjazd z Miami Beach (Soundscape Park): 8:30 RANO, 9:00 RANO, 2:00 PO POŁUDNIU I 2:30 PO POŁUDNIU. Wyjazd z centrum Miami (Bayside Marketplace): 9:05, 9:35, 14:35 I 15:05.

Miami: Wieczorny rejs z przewodnikiem po zatoce Biscayne

Miami: Wieczorny rejs z przewodnikiem po zatoce Biscayne

Odkryj lśniącą zatokę Biscayne podczas wieczornego rejsu łodzią, poznając styl życia najsłynniejszych gwiazd na świecie. Przepłyń przez port w Miami, ekskluzywną wyspę Fisher Island i brzegi Miami Beach. Wejdź na pokład łodzi i podziwiaj wysokie wieżowce Miami Skyline z zatoki Biscayne. Ciesz się komentarzem na żywo od przewodnika i ciekawostkami na temat miasta i jego słynnych mieszkańców. Podziwiaj nadmorskie domy znanych na całym świecie gwiazd, takich jak Lionel Messi, Jennifer Lopez i David Beckham. Przepłyń obok lokalnych zabytków, takich jak Fisher Island, Port Miami i Wyspy Weneckie. Podczas rejsu możesz także kupić napoje i przekąski w barze na pokładzie.

Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

Ciesz się magicznym lotem nad wspaniałym południowym Miami i podziwiaj oszałamiające piękno Miami z nieba. Będziesz szybować nad złotymi plażami i luksusowymi rezydencjami na wyspach, zanim zaczniesz obserwować drapacze chmur w Downtown Miami z Biscayne Bay. Ta niezapomniana wycieczka przeniesie Cię nad linię brzegową South Beach, Key Biscayne, śródmieście Miami, Venetian, Star i Palm Islands oraz inne kultowe miejsca.

Miami: Oryginalny rejs Millionaire's Row

Miami: Oryginalny rejs Millionaire's Row

Ta 90-minutowa wycieczka łodzią, wypływająca z przystani Bayside Marketplace Marina w centrum Miami, to świetny sposób na zobaczenie wszystkich nadmorskich atrakcji Miami, których nie można zobaczyć na lądzie. Ponieważ Miami jest miastem nadbrzeżnym, wiele z jego najwspanialszych zabytków wychodzi na zatokę, a nie na ulicę. Przyjrzyj się bez pośpiechu niektórym z najpiękniejszych zabytków południowej Florydy, gdy doświadczony dwujęzyczny przewodnik opowiada barwne historie z Miami. Zobaczysz piękną Brickell Key i ekskluzywną Fisher Island, statki wycieczkowe opuszczające port w Miami, wspaniałą panoramę Miami, a także domy bogatych i sławnych wzdłuż Millionaire's Row. Zapraszamy na rejs nowoczesnymi jachtami: Island Queen, Island Lady i Miami Lady, które oferują najwyższy komfort i styl. Każdy statek posiada klimatyzowany dolny salon, osłonięty panoramicznymi oknami, a także górny pokład, na którym można zaczerpnąć świeżej morskiej bryzy oraz markizę, która ochroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i lekkich sezonowych opadów. Napoje i lekkie przekąski można kupić na pokładzie podczas całego rejsu.

Miami: Najciekawsze atrakcje

Fisher Island: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Fisher Island: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fisher Island? Kliknij tutaj.

Fisher Island: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(4152 recenzji)

Niesamowite... wszystkie autobusy, którymi jechaliśmy, kierowcy byli bardzo przyjaźni. Zapomniałem wydrukować jeden z kuponów i nie wiedziałem, że jest Wi-Fi, ponieważ nie miałem internetu, a facet, który wymieniał bilety, był bardzo miły. Dźwięk w języku portugalskim był bardzo wyraźny i bardzo nam się podobało. Naprawdę warto, można zobaczyć wiele rzeczy, a czas zwiedzania jest doskonały.

Do najważniejszych punktów Miami można łatwo dojechać autobusem. Najlepsza alternatywa dla samodzielnego prowadzenia pojazdu. Wszyscy pracownicy byli bardzo przyjaźni i pomocni.

Idealna aktywność do odkrywania głównych obszarów Miami bez martwienia się o to, jak się tam dostać. Niektórzy kierowcy nawet wyjaśnili trasę autobusu do okolicy! !

Klasyka! Nieważne w jakim mieście, zawsze było miło. Reprodukcja języka niemieckiego wymagała przyzwyczajenia się i była przesadzona. Ale hej!

Polecam każdemu kto chce zwiedzić Miami w łatwy sposób ☺️