Atrakcje i wycieczki
Filadelfia

Filadelfia jest przesiąknięta historią. Poznaj początki amerykańskiej historii, odwiedzając dzwon Wolności oraz Independence Hall.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

Filadelfia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Filadelfia? Kliknij tutaj.

Filadelfia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1501 opinii

Absolutnie fantastyczny

Odbyliśmy już kilka wycieczek autobusowych, ale to był zdecydowanie nasz ulubiony. Przewodnik Stefano był kompetentny, przyjazny i zorganizowany. Nasz kierowca autobusu Devon też był świetny, zabierając nas wszędzie na czas i sprawiając, że podróż była naprawdę wygodna. Stefano mówi zarówno po włosku, jak i po angielsku, a dwie inne narodowości, japońska i irańska, również miały swoich przewodników. To sprawiło, że było to miłe, ekskluzywne doświadczenie, ponieważ byliśmy małymi grupami, a on upewnił się, że wszyscy jesteśmy blisko, abyśmy mogli dobrze słyszeć. Każdy z przystanków i interesujących miejsc był dokładnie tym, czym chciałbyś się zatrzymać i zobaczyć w czasie, który mieliśmy. Pomimo tego, że była to wycieczka w trąbę powietrzną, nic nie było zbyt pospieszne, a także nie czułem się, jakbyśmy zatrzymywali się na niepotrzebnie długi czas. Naszą jedyną krytyką, jeśli zostaniemy popchnięci, jest to, że postój w hotelu jest dość daleki od czegokolwiek. Pomyśleliśmy, że będzie w D

Stany Zjednoczone nie są tuż za rogiem (oczywiście mam na myśli tych, którzy mieszkają we Włoszech). W tym celu po przyjeździe do Nowego Jorku chciałem zobaczyć jak najwięcej miejsc. Dwudniowa wycieczka daje możliwość zobaczenia miasta Filadelfia, Amish Village (oba w jeden dzień) i Waszyngtonu (drugiego dnia). Stolica Ameryki, znacznie spokojniejsza, czystsza niż chaotyczny, ale fascynujący Nowy Jork, to miasto pełne historii, zabytków i muzeów, które zdecydowanie warto odwiedzić. Nasz przewodnik, James, brazylijski wielojęzyczny facet, był bardzo kompetentny w opowiadaniu nam i prowadzeniu nas. Wizyty w różnych miejscach były dość krótkie i szybkie (niestety również przerwy), ale to dlatego, że chcieli pokazać nam jak najwięcej miejsc. W rzeczywistości w ciągu zaledwie jednego dnia mogliśmy zobaczyć najważniejsze rzeczy w Waszyngtonie.

Wszystko było bardzo dobre, kierowca, przewodnik (tak przyjazny i pomocny). Jedynym problemem był adres podany na bilecie, mówi 239w 42th st, Nowy Jork, NY 10036, a ja byłem tam 4:50 i nikogo nie widziałem, od razu zobaczyłem bilet i zobaczyłem inny adres dwa razy kwadratowy, 714 siódma av. Między ulicami 47. i 48. musiałem wziąć taksówkę, aby się tam dostać, jeśli nie, mogę zgubić autobus. Dzięki Bogu autobus czekał, ale firma powinna naprawić ten problem.

Świetna wycieczka, bardzo długi dzień, ale warto!

Podróż była świetna. Udało się zobaczyć wiele kluczowych witryn w krótkim czasie. Fantastyczny kierowca autobusu i przewodnik. Jedyną rzeczą było to, że mieliśmy bardzo mało czasu w każdym miejscu, a podróż trwała znacznie dłużej niż się spodziewaliśmy (wróciłem o 21.30, a nie o 19.00). Jakkolwiek bardzo świadomi, że będzie to trasa z gwizdkiem i byliśmy bardzo zadowoleni, że to zrobiliśmy.

dobrze, jeden obszar do pokazania był blisko, nie zastąpił go innym miejscem