Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Filadelfia

Filadelfia jest przesiąknięta historią. Poznaj początki amerykańskiej historii, odwiedzając dzwon Wolności oraz Independence Hall.

Filadelfia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Filadelfia? Kliknij tutaj.

Filadelfia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1868 opinii

To było niezwykle wyczerpujące i niezwykle interesujące! Powinieneś wiedzieć, że wycieczka jest skierowana przede wszystkim do uczestników hiszpańskojęzycznych, a przewodnicy posługują się językiem angielskim tylko „szczątkowo”. W przeciwnym razie transfer i wycieczka były świetne?

Nasz przewodnik Alicia i nasz kierowca Gustavo (Amigo Tours) byli fantastyczni! Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, harmonogramy były przestrzegane i udzielano wielu informacji o każdej atrakcji turystycznej do odwiedzenia, zawsze w dobrym nastroju. Wysoce rekomendowane!

Nasz dzień w Waszyngtonie i Filadelfii przebiegł dobrze, widzieliśmy wiele rzeczy tego samego dnia, dobrze zorganizowanych, z wyjątkiem tego, że wyjaśnienie przewodnika było po angielsku i hiszpańsku, musimy dodać wyjaśnienie po francusku. Atalla

The guide was really great and friendly, it is worth taking this trip because of him and when you want to see the most important places in Washington D.C and Philadelphia in one day.

Przewodnik był, a jazda była bardzo niesamowita, wrócę ponownie. dziękuję bardzo?