Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Fife

Najciekawsze atrakcje

Fife – najciekawsze atrakcje

Fife: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fife? Kliknij tutaj.

Fife: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6858 opinii

Miałem najlepszy dzień. Nasz kierowca i przewodnik wycieczek Rob był fantastyczny. Rob był bardzo pouczający i miał wiele historii do opowiedzenia. Piękno szkockich Highlands jest tak spektakularne, że na pewno wrócę ponownie. Upewnij się, że wybrałeś rejs statkiem i odwiedź zamek. Oba są niesamowite. Rejs po Loch Ness był wspaniały i spokojny. Pogoda była idealna, a przystanki po drodze również były wspaniałe. Uwielbiałem każdą minutę.

To była świetna zabawa. Kierowca Alex był bardzo przyjazny i zabawiał nas żartami i opowiadał nam historię Szkocji. Warto było nawet trochę chodzić po zamku i rejs łodzią po Loch Ness, który kosztował dodatkowe 25 funtów. Polecam każdemu kto chce zobaczyć wyżyny zarezerwować wycieczkę z tą firmą gdyż się nie zawiedziesz.

Odbyliśmy tę wycieczkę z Colinem jako naszym przewodnikiem. Trasa jest fantastycznie piękna, a Colin miał po drodze wiele anegdot i informacji o poszczególnych zabytkach. W każdej chwili!

Piękne miejsca! Bardzo miły przewodnik sprawił, że podróż była bardzo przyjemna, nie widzieliśmy Nessy, ale jazda była niesamowita?

Bardzo podobała mi się wycieczka. Krajobrazy są bardzo piękne. Bardzo nam się podobało.