Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Fez-Meknes

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Fez-Meknes

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Fez-Meknes?

Na jakich wycieczkach w: Fez-Meknes obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Fez-Meknes: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fez-Meknes? Kliknij tutaj.

Fez-Meknes: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1580 opinii

Nasza wycieczka po Fezie Medina była znakomita. Nasz przewodnik (Ahmet) był niezwykle kompetentny, dzieląc się interesującymi informacjami i historią. Był sprawny w naszych czasach, uczciwy i bardzo cierpliwy. Najwyraźniej bardzo dobrze znał Feza i Medynę; w ciągu dnia spotkał wielu ludzi - wszystkich, którzy pozornie go znali i szanowali. Przybył na nasz Dar na czas i spędził z nami większość dnia. Była to jedna z głównych atrakcji naszej podróży po Maroku.

Przewodnik Ahmed był naprawdę dobry i kompetentny! Zaopiekował się mną i dostosował trasę do moich osobistych zainteresowań. Należy również zauważyć, że mówił bardzo dobrze po angielsku. Jedynym minusem jest to, że dostawcy na niektórych przystankach naciskają (czasem ciężko), aby sprzedać ci rzeczy - ale sam przewodnik nie naciskał na kupowanie czegokolwiek. Nadal bardzo polecam!

Różowy autobus odjechał z Fes wcześnie rano do Chefchaouen. Autobus był wygodny z przewodnikiem AC i angielskim, aby pomóc w razie jakichkolwiek pytań. Spędziłem 4,5 godziny w Chechaouen, co wystarczyło, aby obejść to małe miasteczko. Naprawdę podobało mi się to małe miasteczko z niebieskimi ścianami i super relaksującą atmosferą;)

Chefchaouen to niesamowite miasto i na pewno warto je odwiedzić, jeśli masz szansę. Hassan, nasz kierowca, był bardzo dobry. Odwiózł nas bezpiecznie tam iz powrotem. Z powodu ruchu i robót drogowych w mieście spędziliśmy tylko około 3,5 godziny, co jest jedynym niewielkim minusem, ale ogólnie bardzo nam się podobało.

Naszym przewodnikiem był Kamal.Wycieczka spełniła wszystkie nasze oczekiwania.Przewodnik chętnie odpowiadał na wszystkie pytania.Bardzo ciekawie opowiadał.