Ferragudo

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ferragudo: największe atrakcje

Ferragudo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ferragudo? Kliknij tutaj.

Ferragudo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2350 opinii

Bardzo ciekawy rejs wzdłuż wybrzeża, podczas którego udało się obejrzeć naprawdę wiele. Mimo, że łódka należy do większych (ok. 20 os), to z uwagi na jej konstrukcję (płytkie zanurzenie, o ile dobrze zrozumiałem kapitana jest to konstrukcja analogiczna do barek) do większości jaskiń udało się wpłynąć naprawdę głęboko. Oczywiście nie tak daleko, jak małą motorówką czy tym bardziej kajakiem, ale był to dobry kompromis pomiędzy chęcią zobaczenia klifowego wybrzeża Algarve a możliwością uczynienia tego z małym (3l) dzieckiem. W każdym razie w Benagil dotarliśmy równie głęboko, co motorówki. Zdecydowanie polecam. Jedyny minus (choć dla niektórych pewnie plus- kwestia ocenna) to grająca przez cały czas z głośników muzyka, mająca umilać podróż- jak dla mnie zupełnie zbędna w tych okolicznościach, jestem zwolennikiem raczej podziwiania krajobrazów i zwiedzania w spokoju i ciszy, ale się nie czepiam ;)

Miejsce spotkania bardzo charakterystyczne, nie sposób go nie znaleźć ( restauracja przy porcie). Sprawny boarding. Bardzo miła obsługa. Na łódkę mieści się ok 15/ 20 osób. W trakcie rejsu można chodzić i robić zdjęcia z różnych perspektyw. Na początku rejsu pilot przedstawił program wycieczki. Przy poszczególnych punktach, zatrzymywalismy się na chwilę i pilot opisywał miejsca. Dla każdego dostępna była zimna herbata i piwo odpłatnie. Była możliwość pływania ale listopadowa temperatura oceanu nie zachęcała. Polecam, bardzo przyjemny rejs, piękne widoki.

Bardzo emocjonujący rejs motorówka wzdłuż wybrzeża. Zarówno niesamowite widoki, jak i pełny adrenaliny przejazd, dał nam doskonałą dawkę emocji i wprawił nas w zachwyt. Pan przewodnik opowiedział o najważniejszych miejscach oraz dopilnował żebyśmy czuli się bezpiecznie. Polecam

To wycieczka byla najwieksza atrakcja mojego krotkiego pobytu w Portimao. Wszystko bylo zorganizowane perfekcyjnie .Obsluga bardzo mila I troskliwa. Lodz bardzo wygoda I zapierajace dech malownicze widoki. Zdecydowanie polecam.

Brak informacji w miejscu Zbiórki pomimo, rezerwacja rejsu na 9:00 przełożona na 11:30, słaby przepływ informacji.