Faro
wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Faro: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Faro? Kliknij tutaj.

Faro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 1 opinii

UWIELBIAŁEM ❤️❤️❤️❤️

Gorąco polecam tę cudowną wycieczkę łodzią. Łódź jest piękna, a linia brzegowa piękna. Dwóch męskich pracowników jest bardzo troskliwych i nie wkracza wcale na twój czas, ale pilnuje wszystkich. Pirackie przebieranki są świetną zabawą i „kołysaniem” łodzi, która ma miejsce. Na koniec możesz popływać, ale jako starsza kobieta pamiętaj, że woda jest bardzo zimna, zaparło mi dech w piersiach na kilka sekund, ale jest absolutnie tego warta i bardzo orzeźwiająca. Prawdopodobnie byłem na 30 rejsach statkiem przez lata i to był zdecydowanie najlepszy, bez wątpienia mój mąż też to uwielbiał. DZIĘKUJEMY TAK DUŻO CAŁKOWICIE UWIELBIAM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Warto było!

Spędziliśmy wspaniale czas!!! Piraci dobrze się śmiali i zapewniali nam rozrywkę ... (16:30 wycieczka) Siedzieliśmy z tyłu statku, z dala od słońca i ludzi, i mieliśmy wspaniały widok na obie strony. Ale ci, którzy nie tolerują zapachu gazu - mogą nie cieszyć się tylnym siedzeniem :)

Bardzo miło spędzony czas, obsługa przesympatyczna dwie godziny cudownych widoków wybrzeża Algarve. Z żeglarstwem to miało tylko trochę wspólnego, ale turystycznie i rekreacyjnie super !

Świetne doświadczenie, łódź była jak prawdziwa piracka łódź! Świetni faceci też na łodzi?