Wybierz daty
Faro

Wycieczki jednodniowe

  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne

Faro: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Faro? Kliknij tutaj.

Faro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 740 opinii

Bardzo fajna wycieczka: mały komitet (12 osób na łodzi), 3 przystanki na 3 różnych wyspach, duży bezpłatny parking kilka minut od stoiska, odpływ na czas, wygodna łódź z częścią w cieniu, francuski przewodnik... Polecamy tę wycieczkę! Nie wybraliśmy opcji restauracyjnej, którą oferuje firma, ale jedliśmy w małym barze z przekąskami z nogami w piasku "BAIXA MAR" (na początku wyspy) bardzo dobre, ceny bardzo przystępne, a personel przyjazny.

To była wspaniała przejażdżka. Kapitan Flavio był bardzo miły, życzliwy, a jego wyjaśnienie Ria formosa było bardzo wzbogacające. Te dwie wyspy są bardzo różne, co sprawia, że Ria jest bogactwem różnorodności. Bezludna wyspa jest bardziej do wylegiwania się na piasku i cieszenia się widokami i słońcem. A Farol to wyspa z dość typowymi domami. Czas 3h wycieczki jest naprawdę idealny, a cena bardzo korzystna. Polecam ci to.

Świetnie spędzony czas z bardzo miłym i bardzo ciekawym przewodnikiem; poświęcił czas, aby wyjaśnić nam wiele rzeczy o tym niesamowitym środowisku morskim

Świetny przewodnik. Zimą bardzo spokojne i relaksujące bezludne wyspy!