Wybierz daty

Faraglioni

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 50
Sortuj według:
1 - 16 / 50

Faraglioni: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Faraglioni? Kliknij tutaj.

Faraglioni: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3540 opinii

Przewodnicy wycieczek na łodzi i poza nią wykonali fantastyczną robotę, zapewniając nam zajęcie, nawodnienie, bezpieczeństwo podczas zabawy. Polecam tę rezerwację mieszkańcom i turystom. Warte każdego centa. Łodzie są bardzo dobrze utrzymane, a załoga to radosna grupa. Chciałbym również podziękować Maralene za wspaniałe doświadczenie w imieniu swoim i moich 4 przyjaciół

Mimo że nasz prom się spóźnił i faktycznie spóźniliśmy się na nasz przedział czasowy, ludzie z agencji nadal zdołali wciągnąć nas na statek. Kapitan przekazał bardzo ciekawe informacje o głównych zabytkach. Najlepszą częścią była jednak jazda w Błękitnej Grocie. Możemy tylko polecić wycieczkę.

To był wspaniały relaksujący dzień z dala od naszego zwiedzania Rzymu! Wolny czas spędziliśmy na plaży przy marinie i zjedliśmy wspaniały lunch. Personel zadbał o nas, dając nam czas na wypłynięcie z łodzi. To był długi dzień, ale jeden z naszych ulubionych. Dziękuję wam wszystkim!

Chłopaki, 2 bardzo mili i mili przewodnicy, w czasie zmiany między voucerem a biletami w ich centrum, bardzo miła dziewczyna powiedziała nam również, kiedy lepiej odwiedzić charakterystykę wyspy itp.

zrobiliśmy to o 10 i był czas na wizytę w niebieskiej grocie, więc lepiej zrobić to lepiej wcześnie, aby uniknąć kolejek