Fabryka Oskara Schindlera
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najpopularniejsze

Fabryka Oskara Schindlera: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Fabryka Oskara Schindlera”

Kraków – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 541

Fabryka Oskara Schindlera: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.3 / 5
based on 6 421 reviews

I bought a ticket in advance, paid for the tickets online at home and it was very simple. There is so much to see here, well worth the time to get a feel for the history of terrifying reality of occupation of the Nazi's during WWII. A must if you’re in Cracow.

Gorąco polecam! Wycieczka odbyła się zgodnie z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa na czym mi zależało. Chciałbym również podziękować kierowcy ( Krzysztof ) który wykazał się dużym profesjonalizmem i wiedzą!

Krzysztof łatwo nawiązuje kontakt z klientami, odpowiada na wszystkie pytania, zaciekawia podróżujących, język angielski bardzo dobry. Malutki minusik że z tyłu nie słychać tak dobrze jak z przodu.

Super sposób na poznanie najważniejszych miejsc turystycznych w Krakowie. Ciekawe informacje w słuchawkach, bardzo fajna trasa. Duży plus za miłą obsługę. Warto skorzystać :)

Polecam wycieczkę do fabryki Schindlera, jest tam naprawdę wiele ciekawych rzeczy do obejrzenia. Przejazd po dzielnicy żydowskiej z panią przewodnik bardzo pouczający