Fabryka Oskara Schindlera

Discover the story of how one man saved over 1,200 Jewish people and learn more about Nazi-occupied Poland.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Fabryka Oskara Schindlera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fabryka Oskara Schindlera? Kliknij tutaj.

Fabryka Oskara Schindlera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5724 opinii

Dobra komunikacja i bardzo kompetentny kierowca, dzieliła się wieloma historycznymi informacjami, właściwie więcej niż mogliśmy przyswoić i miała odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Ta wycieczka była doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się dużo o Krakowie w krótkim czasie, a wycieczki wózkiem golfowym przyćmiewają jakąkolwiek wycieczkę autobusową wskakuj/wyskakuj.

To muzeum jest koniecznością podczas zwiedzania Krakowa. Struktura, wykorzystanie wszystkich zmysłów w celu zwiększenia wrażeń sprawiają, że ta wizyta jest bardzo imponująca, mieliśmy też świetnego przewodnika, bardzo zaangażowanego i posiadającego dużą wiedzę. Więc to dużo.

Objazd meleksem, zwłaszcza po Kazimierzu był komfortowy i był doskonałym wyborem. Następnego dnia można było już pójść w wybrane miejsca, które najbardziej zaciekawiły :) Audio przewodnik ciekawy syntetyczny i nie nudny.

Chciałbym bardzo podziękować niesamowitemu przewodnikowi (niestety nie znam jego imienia), ale absolutnie przemiłej osobie, tak kompetentnej i przyjaznej, naprawdę stanowi atut firmy, 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Wycieczka odbyła się punktualnie i zgodnie z planem w miłej atmosferze.