Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Èze

Najciekawsze atrakcje

Èze – najciekawsze atrakcje

Èze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Èze? Kliknij tutaj.

Èze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4777 opinii

Trasa jest bardzo dobrze przemyślana i szanowana co do joty, co pozwala zasmakować tych miejsc na Lazurowym Wybrzeżu. Nasz przewodnik, Antonio, jest uroczą i bardzo kulturalną osobą. Odegrał swoją rolę z ogromną pasją, poważnie traktując to, abyśmy czuli się dobrze, będąc w stanie pokazać nam wszystko zgodnie z ustaleniami w niezbędnym czasie. To była przyjemność móc go wysłuchać i zaspokoić ciekawość dzięki jego wiedzy. Mówił też doskonale po włosku, okazując się niestrudzony i nieskończenie serdeczny.

Nasz przewodnik (Parfait) był świetny, wiedział wszystko o zabawnych faktach i jest dobrze poinformowany o historii miast. Na każde pytanie otrzymuje odpowiedzi, co jest interesujące. niestety nie było wody, podczas gdy obiecano to na miejscu. Teraz, gdy byliśmy dobrze wyposażeni, uważamy, że ta wycieczka była nadal warta 5 gwiazdek. Wiedz, że najlepiej najpierw odwiedzić zabytki, a następnie wykorzystać pozostały wolny czas na robienie tego, co chcesz.

Bardzo długi, męczący dzień, ale warto! Pamiętaj, że w ciągu jednego dnia widzisz wiele rzeczy, więc nie masz dużo czasu w każdym miejscu. Na początku trochę rozczarowujące, ale poleciłbym to dla kogoś, kto nie ma dużo czasu i chce wszystko zobaczyć, lub dla określenia, gdzie chcesz spędzić więcej czasu na wakacjach.

Very profesional and well organized tour.Long day full of beautiful views and expierience.

Przepiekne miejsce ,nie da się tego opisać to trzeba zobaczyć